Akcesoria do monitorów i kable niezbędne w każdym domu i biurze

Sklep internetowy Hanzo to bogaty asortyment. Szeroka oferta sprawi, że będzie to jedyne miejsce, w którym będziesz chciał robić zakupy sprzętu komputerowego. Oferujemy imponującą bazę desktopów, laptopów, podzespołów komputerowych, urządzeń wielofunkcyjnych i sieciowych, części do monitorów i kabli. Każdy z produktów jest wysokiej jakości i zapewnia bezproblemowe działanie przez wiele lat. Nasza przeszkolona kadra pomoże ci, jeśli będziesz miał jakikolwiek dylemat w związku z wyborem sprzętu. Już dziś zdecyduj się na zakupy w tym miejscu.

 

SPC Gear Atlas 100 SPC Gear Atlas 100
Producent: SPC Gear
Cena: 87,00 zł
szt.
zobacz więcej

 

Części do monitorów – sklep Hanzo

Monitory to narzędzia, których używamy do wyświetlania obrazów z komputerów stacjonarnych bądź laptopów. Aby pokazywał on obraz z komputera osobistego lub mobilnego, musi zostać z nim odpowiednio połączony. Do tego celu niezbędne są odpowiednie kable. Najczęściej odbywa się to za pomocą klasycznych, uniwersalnych kabli SVGA, ale nie mniej popularne są też złącza HDMI.

Do właściwego ustawienia sprzętu również potrzebne są nieraz dodatkowe elementy. Jednym z nich jest np. uchwyt biurkowy na monitor, dzięki któremu zaoszczędzimy sporo przestrzeni biurkowej. Warto sięgać w tym wypadku po uniwersalne modele kompatybilne ze standardem VESA. Takie proste rozwiązania wpływają przede wszystkim na poprawę ergonomii biurka gracza. Ponadto dają możliwość regulacji pochylenia urządzenia. Zmiana może dotyczyć zarówno pionu jak i poziomu a także dostosowania wysokości. Wybierając dobre części do monitorów zwiększamy komfort użytkowania poprzez ustawienia monitora w sposób najbardziej wygodny dla konkretnego użytkownika. Zatem akcesoria do monitorów są po prostu niezbędne a nie zawsze producent dodaje je do zakupu. Sklep komputerowy Hanzo to dobre miejsce na tego typu zakupy online. Warto pamiętać, że akcesoria do monitorów o wysokim standardzie jakości przeznaczone są do wykorzystania nie tylko w zastosowaniach domowych i biurowych ale także przemysłowych.

 

Zalety akcesoriów do monitorów i innych urządzeń

Innowacyjne i nowoczesne części do monitorów z dobrych materiałów – zalety:

- zapewniają szybką transmisję danych,

- płynny transfer danych bez szumów i zniekształceń,

- energooszczędna praca zgodna ze standardami najnowocześniejszego sprzętu elektronicznego,

-  niezawodna trwałość, a co się z tym wiąże – bezpieczny i stały transfer danych przez długi czas użytkowania.

 

Niska cena i wysoka jakość kabli i części do monitorów

Oferowane przez sklep Hanzo akcesoria do monitorów, kable HDMI, kable zasilające czy kable do drukarek będą przydatne dla każdego. Tę kategorię staramy się systematycznie poszerzać, by jak najlepiej dopasować się do państwa oczekiwań. Obecnie znajdują się w niej następujące podkategorie i produkty. 

Kable HDMI – są to najbardziej popularne złącza do przesyłania obrazu i dźwięku. Obsługują obraz nawet w rozdzielczości nawet 8K o szybkim działaniu - zapewnią najwyższą jakość wyświetlanych treści na monitorach i telewizorach. Sklep Hanzo oferuje przewody w wielu rozmiarach oraz kolorach, które z pewnością dopasują się do potrzeb różnych klientów. Kabel HDMI można podłączyć do niemal każdego współczesnego monitora. W sprzedaży najczęściej spotkać można tego typu akcesoria do monitorów w wersji: HDMI 2.0. Oferują one rozdzielczość 4K oraz częstotliwość odświeżania 60 Hz. W sprzedaży pojawiły się one już w 2013 roku. Wielu użytkowników korzysta wciąż z kabli starego typu – warto wówczas odwiedzić sklep Hanzo i zakupić najnowszy model, by móc cieszyć się wysoką jakością wyświetlanego obrazu.

Kable zasilające – są to elementy niezbędne do działania wielu urządzeń, mówiąc prosto - dostarczają do nich prąd. Przewody zasilające potrzebne są np. do komputerów stacjonarnych, drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych, urządzeń audio – video czy zestawów kina domowego. Nie bez znaczenia jest jakość kabla, która ma wpływ zarówno na użytkowanie sprzętu, prędkość przesyłania danych, jakość obrazu oraz w przypadku sprzętu audio na jakość dźwięku. Kable zasilające mogą się różnić wieloma parametrami, dlatego bardzo ważne jest, by podczas dokonywania zakupu wybrać ten odpowiedni.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium