Opcje przeglądania
Maksymalny format druku
Automatyczny druk dwustronny
Praca w sieci przewodowej
Cena
  • od
    do
 
HP DeskJet Plus 4120e HP DeskJet Plus 4120e
Producent: HP
Cena: 246,00 zł
zobacz więcej
HP DeskJet 2720e HP DeskJet 2720e
Producent: HP
Cena: 294,00 zł
zobacz więcej
HP DeskJet 3750 T8X12B HP DeskJet 3750 T8X12B
Producent: HP
Cena: 236,46 zł
zobacz więcej
HP 652 F6V24AE Color HP 652 F6V24AE Color
Producent: HP
Cena: 60,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP 305 3YM61AE Instant Ink Black HP 305 3YM61AE Instant Ink Black
Producent: HP
Cena: 49,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brother InkBenefit Plus DCP-T426W Brother InkBenefit Plus DCP-T426W
Producent: Brother
Cena: 792,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brother InkBenefit Plus DCP-T420W Brother InkBenefit Plus DCP-T420W
Producent: Brother
Cena: 782,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brother MFC-L2732DW Brother MFC-L2732DW
Producent: Brother
Cena: 1 511,00 zł
zobacz więcej
Epson EcoTank L3251 Epson EcoTank L3251
Producent: Epson
Cena: 779,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L1300 Epson EcoTank L1300
Producent: Epson
Cena: 2 517,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson L4266 Epson L4266
Producent: Epson
Cena: 1 601,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L3210 Epson EcoTank L3210
Producent: Epson
Cena: 781,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson L3260 Epson L3260
Producent: Epson
Cena: 1 235,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L8180 Epson EcoTank L8180
Producent: Epson
Cena: 3 522,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP DeskJet 3762 T8X23B HP DeskJet 3762 T8X23B
Producent: HP
Cena: 248,00 zł
zobacz więcej

 

Szeroka oferta drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych – sklep z drukarkami Hanzo

Drukarka to jedno z ważniejszych i bardziej przydatnych elementów wyposażenia mieszkania bądź biura. Prywatni posiadacze tego urządzenia wiedzą, że pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Z roku na rok rodzice przekonują się, że zakup drukarki jest koniecznością nie tylko jeśli ma się w domu studenta. Wyjątkowy rok 2020 uświadomił wszystkim, że drukarki są bardzo potrzebne w codziennym życiu.

Wybór odpowiedniej drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego

Oferta drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych jest niezwykle obszerna, dlatego przed wyborem właściwego sprzętu warto zastanowić się nad jego przeznaczeniem. Cena i opinie innych użytkowników mają wpływ na wybór sprzętu. Jednak najważniejsze jest to, by spełniał on wszystkie wymagania. Kategoria drukarki sklep online Hanzo to także oryginalne tusze i tonery, które zapewnią wysoką jakość wydruków i bezpieczną pracę urządzenia przez długi czas.

 

Drukarki do domu i firmy – Hanzo strona z drukarkami

Drukarki atramentowe są bardzo dobrym rozwiązaniem do użytku domowego. Dlaczego? Otóż często w domu drukowane są dokumenty zarówno kolorowe jak i czarno-białe, czasem zdjęcia czy barwne grafiki potrzebne uczniom do szkół. Jest więc to dobry wybór, ponieważ po pierwsze ceny drukarek tego typu są atrakcyjne a najtańsze modele można kupić za kilkaset złotych. Po drugie są one bardzo wydajne a po trzecie – druk atramentowy świetnie nadaje się do grafik i zdjęć.

Skoro mowa o drukarkach atramentowych to absolutnie musisz mieć na uwadze, że dostępne na rynku modele korzystają z różnych technologii. W kategorii drukarki sklep internetowy Hanzo znajdują się modele na tradycyjne tusze oraz tzw. „wieczne tusze”, w których atrament znajduje się w pojemnikach przystosowanych do napełniania. Urządzenia, które oferują system stałego zasilania w atrament należą do najtańszych w eksploatacji. Prekursorem tej innowacyjnej metody, która ma na celu zmniejszenie kosztów drukowania jest firma Epson. Nazywana jest ona technologią EcoTank. Marka Brother również ma w swojej ofercie podobne rozwiązanie.

Natomiast jeśli szukasz dobrego rozwiązania do domu czy firmy, gdzie drukowane będą głównie dokumenty, na dodatek w dużej ilości, to warto skupić się na zaawansowanych drukarkach laserowych.

Oczywiście wybór pomiędzy drukarką a urządzeniem wielofunkcyjnym jest prosty. Jeśli drukujesz w domu raczej sporadyczne i nie potrzebujesz dodatkowych funkcji, to wystarczy prosta drukarka, która będzie najtańszą opcją. Gdy potrzebujesz nie tylko funkcji drukowania ale też skanowania i kserokopiarki to naturalnym wyborem będzie urządzenie wielofunkcyjne. Szukając dobrego modelu warto poszukać nieco informacji w Internecie. Wpisując w wyszukiwarce hasło: drukarka sklep internetowy znajdziesz nie tylko ceny drukarek ale też opinie i recenzje o konkretnym produkcie. Warto zrobić rozeznanie, szczególnie wtedy, gdy nie do końca wiesz czym np. jest opcja skanowania dwustronnego lub możliwość podpięcia do sieci LAN.

 

Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe i drukarki – sklep Hanzo

Druk atramentowy jest wyjątkowo popularny, choć wymaga nieco uwagi. Posiada więcej zalet niż wad, co sprawia, że wielu użytkowników wybiera właśnie ten sposób. Producenci oferują szeroki wybór drukarek atramentowych a także urządzeń wielofunkcyjnych atramentowych. Każdy jeden sklep z drukarkami oferuje klientom sprzęty budżetowe oraz wydajne, przystosowane do profesjonalnych zadań urządzenia drukujące z najwyższej półki, których cena niekiedy przekracza kilka lub kilkanaście tysięcy złotych. Odpowiedni zakup może wpłynąć na szybszą i zarazem efektywniejszą pracę.

 

Drukarki sklep online – poznaj zalety atramentowych urządzeń

Większość użytkowników decyduje się na urządzenia atramentowe, które gwarantują świetny wydruk w kolorze, są tańsze w eksploatacji i przede wszystkim w zakupie. Współczesne modele gwarantują szybkość wydruku na podobnym poziomie jak drukarki laserowe. Często zaletą „atramentówek” jest ich mniejsza konstrukcja oraz możliwość drukowania zdjęć.

Do wad niektórych drukarek atramentowych trzeba zaliczyć głośniejszą pracę oraz potrzebę regularnego drukowania, ponieważ długie przestoje mogą powodować zasychanie tradycyjnego tuszu w dyszach. Jeśli do tego dopuścimy to konieczna będzie kosztowna naprawa lub co gorsze wymiana urządzenia. Chcąc mieć pewność, że taka sytuacja się nie wydarzy możesz szukać modelu, który sam od czasu do czasu dba o czystość mechanizmów drukarki.

 

Laserowa drukarka sklep online Hanzo

Drukarki i urządzenia wielofunkcyjne laserowe w obecnym świecie są potrzebne do pracy nie tylko w ogromnych biurowcach i urzędach ale także w prywatnych mieszkaniach. Współczesne „laserówki” ani kosztem, ani tym bardziej rozmiarem nie przypominają swoich pierwowzorów. Pierwsze takie modele do zastosowań w domu cieszyły się ogromną popularnością. W odróżnieniu od drukarek atramentowych, w których używa się tuszów, w tych sprzętach wykorzystywane są tonery, które zawierają proszek umożliwiający kopiowanie. Są polecane do drukowania i kopiowania dużych ilości tekstu i grafiki. Trzeba pamiętać, że cena tonera laserowego jest znacznie wyższa niż klasycznego kartridża z atramentem. Niekwestionowaną zaletą drukarek laserowych jest jednak szybkość wydruku.

Pamiętaj: wysoką jakość wydrukowanych zdjęć czy obrazów zapewnią jednak drukarki korzystające z technologii atramentowej.

 

Drukarka laserowa: monochromatyczna czy kolorowa?

Drukarki monochromatyczne świetnie nadają się do biura czy domu, gdzie trzeba drukować spore ilości dokumentów. Oczywiście takie, które nie są potrzebne w kolorze. Jeśli tonery będą zawsze wysokiej jakości, to takie też będą wydruki, dlatego Hanzo – strona z drukarkami – poleca oryginalne materiały eksploatacyjne od sprawdzonych producentów.

Jeśli nie zależy ci na tym, by dokumenty cechowały się idealnymi barwami, to wówczas urządzenie laserowe z możliwością druku kolorowego z pewnością spełni twoje wymagania. Cena początkowa takiej drukarki laserowej jest wyższa niż urządzenia, które oferuje tylko wydruk czarno – biały. Musisz jednak wiedzieć, że przy wysokiej i systematycznej eksploatacji tego sprzętu, finalny koszt użytkowania będzie dosyć niski. Poza tym oba rodzaje tych drukarek cechują się bardzo wysoką prędkością druku, która zazwyczaj rośnie proporcjonalnie do ceny urządzenia.

 

Od czego zależy szybkość druku?

Szybkość drukowania a więc maksymalna ilość zadrukowanych arkuszy na jedną minutę pracy drukarki, zależy od wielu rzeczy. Przede wszystkim od tego czy druk będzie kolorowy, czy monochromatyczny. Na szybkość druku wpływ mają takie rzeczy jak: druk dwustronny, wybrana jakość drukowanej treści, liczba kopii, format czy rodzaj i grubość papieru. Warto porównać w kilku modelach czas drukowania pierwszej strony, ponieważ ma to kluczowe znaczenie.

 

Dodatkowe funkcje w drukarkach i urządzeniach wielofunkcyjnych?

Jedną z najbardziej oczekiwanych funkcji w drukarkach jedno i wielofunkcyjnych jest obsługa interfejsów bezprzewodowych, takich jak Wi-Fi, Bluetooth, NFC czy AirPrint. Obsługa połączenia bezprzewodowego ułatwia dostęp do urządzenia z każdego niemal sprzętu w domu. W dzisiejszych czasach drukowanie dokumentu bezpośrednio ze smartfonu to ogromne ułatwienie o czym świadczą wszystkie opinie.

Bardzo popularna, przydatna i oszczędna jest też funkcja drukowania dwustronnego, tzw. Dupleks. W nowoczesnych urządzeniach bardzo fajnym rozwiązaniem są także kolorowe wyświetlacze czy aplikacje na telefon, które ułatwiają obsługę drukarki. Faks, skanowanie dwustronne czy automatyczny podajnik papieru – to również możesz dostać w nowym modelu. Jeśli nie wiesz na co się zdecydować to pamiętaj, że sklep z drukarkami Hanzo chętnie odpowie na wszystkie pytania dotyczące zakupu odpowiedniego produktu. Mamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży narzędzi drukujących zatem możemy pomóc w wyborze najodpowiedniejszego wariantu dostosowanego dokładnie do twoich potrzeb.

 

Znani producenci urządzeń drukujących w miejscu strona z drukarkami Hanzo

Podczas zakupów warto wziąć pod uwagę jeszcze jedną ważną kwestię. Nie chodzi tutaj o ceny drukarek a o popularność producenta. Dobre opinie o marce idą w parze z jakością urządzeń. Najczęściej wybierani i popularni producenci drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych, to:

Epson — marka, która jest liderem w tej branży. Drukarki Epson są bardzo popularne i cieszą się dobrymi opiniami użytkowników. Cechą charakterystyczną tych urządzeń jest świetny stosunek jakości do ceny, natomiast system EcoTank sprawia, że takie ekonomiczne rozwiązania coraz częściej trafiają do indywidualnych odbiorców. Jeśli kiedykolwiek wpisywałeś w wyszukiwarce hasło: Epson drukarka sklep internetowy, to wiesz, że tutaj znajdziesz ich szeroki asortyment.

HP — znana i bardzo lubiana przez użytkowników marka. W swojej ofercie posiada szeroki wybór urządzeń atramentowych dostępnych w różnych przedziałach cenowych a także najwyższej jakości materiały eksploatacyjne. Ich niezawodność powoduje, że odwiedzając sklep z drukarkami ostatecznie po produkty z tym logo sięga wielu klientów.

Brother — japońska marka, która znana jest na całym świecie ze względu na niezwykły stosunek jakości do ceny. Urządzenia marki Brother cechują się niskim kosztem wydruku oraz materiałów eksploatacyjnych. Polecane są dla użytkowników, którzy drukują spore ilości dokumentów i grafik. Urządzenia Brother są sprzętem bardzo wysokiej jakości i tylko strona z drukarkami, która dba o dostęp do najlepszych ofert ma je w swojej bazie.

Lexmark – amerykański producent funkcjonalnych i zaawansowanych laserowych urządzeń drukujących. Zachwycają one użytkowników na całym świecie bardzo dobrą jakością wydruków zarówno w kolorze jak i monochromatycznych. Materiały eksploatacyjne tej firmy tworzone są według zasady, że mają nie tylko optymalnie działać i drukować w najwyższej jakości ale też nie być obciążeniem dla środowiska.

 

Szukasz najlepszej drukarki – sklep internetowy Hanzo pomoże ci ją wybrać!

Strona z drukarkami Hanzo to cały sztab doświadczonych pracowników, którzy na każdym etapie robienia zakupów mogą pomóc ci dokonać najlepszego wyboru. Profesjonalny team z działu obsługi klienta codziennie odpowiada na wiele pytań dotyczących produktów z bazy naszego sklepu. Jeśli masz pytania dotyczące parametrów, funkcji czy odpowiednich materiałów eksploatacyjnych do konkretnego urządzenia to możesz napisać lub zadzwonić. Postaramy się odpowiedzieć i doradzić – wszystko po to, byś mógł wybrać idealnie dopasowany do swoich potrzeb produkt.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium