Intel Fortnite bundle

Intel Fortnite bundle - banner


Do gry wchodzi się z Intel®

Kup objęty promocją procesor Intel® Core™, a otrzymasz zestaw Fortnite Splash Damage i dostęp do ponad 10 aplikacji.

Skorzystaj z oferty do 31 Marca 2021r.

 

Fortnite - treści do gry

Logo Fortnite

Fortnite to całkowicie darmowa gra online, w której wraz ze znajomymi walczysz o to, by pozostać ostatnim żywym graczem w trybie Battle Royale. Możesz łączyć siły z innymi, by tworzyć własne gry kreatywne lub obejrzeć show na żywo na Party Royale. Dowiedz się więcej na www.fortnite.com

Oferta specjalna: Zestaw Splash Damage; zawierający strój Surf Strider, łom WaveCrest i lotnię Sky Sail!

 

 

AUTO CHESS - treści do gry

AUTO CHESS - logo

AUTO CHESS — WERSJA wczesnego dostępu TRAFIA NA PC! Międzypokoleniowy tryb strategicznej rozgrywki i zupełnie nowe doświadczenie rywalizacyjne. Dołącz do milionów graczy z całego globu i zagraj w tę nową grę strategiczną, która szturmem opanowała świat!

 

 

Clear Edge - subskrypcja

photo-director-logo

PhotoDirector 365 to najlepsze oprogramowanie do edycji zdjęć. Z nim szybko przejdziesz do sedna kreatywnej edycji. Dzięki wydajnemu połączeniu profesjonalnych funkcji, łatwych w użyciu narzędzi oraz intuicyjnego interfejsu możesz błyskawicznie dokonywać zwykłych edycji lub pełnych transformacji obrazu, niezależnie od poziomu zaawansowania.

 

 

Clear Edge - sybskrypcja

clear-edge-logo

Denerwują Cię odgłosy tła podczas rozmów wideo, połączeń konferencyjnych lub komunikacji w grach? Wykorzystaj BabbleLabs Clear Edge™ for Client na swoim laptopie, aby uzyskać doskonałą jakość mowy i usunąć odgłosy tła, takie jak szczekanie psów, szum klimatyzacji, hałas kosiarki do trawy i inne. Po prostu wybierz mikrofon i głośnik Clear Edge w dowolnej aplikacji do rozmów lub pracy współdzielonej, aby wyciszyć szumy przychodzące i wychodzące. Ty będziesz słyszeć lepiej i Ciebie będzie słychać wyraźniej.

 

 

vegas pro 365 - logo

vegas pro - logo

Poznaj najwydajniejsze, najelastyczniejsze i najszybsze na rynku środowisko do montażu filmów. VEGAS Pro zapewnia nieograniczoną swobodę kreatywną i korzysta z najnowocześniejszych technologii — takich jak sztuczna inteligencja, wiodąca w branży obsługa HDR i przyśpieszenie sprzętowe. W skład pakietu wchodzi także program SOUND FORGE Pro 365, który umożliwia produkcję audio o niezrównanych możliwościach: edycję, mastering i renowację.

 

 

Action 4 - subskrypcja

action4 - logo

Odkryj najbardziej zaawansowaną, przyjazną dla użytkownika aplikację do nagrywania i streamowania obrazu w czasie rzeczywistym na swoim komputerze. Twórz zachwycające i płynne filmy oraz transmisje w rozdzielczościach HD/4K/8K i HDR z wyraźnym komentarzem nagranym mikrofonem. Chcesz stworzyć zrzut ekranu, wybranego okna, gry, obszaru pulpitu lub obrazu z kamery internetowej czy urządzenia USB/HDMI — Action! umożliwia to i o wiele więcej!

 

 

Luminar - pełna wersja

Luminar - logo

Luminar to nagradzany program do edycji zdjęć wykorzystujący sztuczną inteligencję, dzięki której możesz z minimalnym wysiłkiem tworzyć oszałamiające obrazy.

 

 

GRFX Studio Pro-AI

GRFX Studio Pro-AI - logo

Jeszcze dziś skorzystaj z technologii multi-point zintegrowanego oprogramowania firmy Intel®! GRFX Studio Pro-AI to program doskonale dostosowany do sprzętu Intel®, który pozwoli Ci zrobić więcej w krótszym czasie. GRFX Studio Pro-AI to unikalny program łączący profesjonalne rezultaty z łatwą w używaniu, intuicyjną obróbką Twoich cyfrowych zdjęć.

 

 

Painter Essentials 7

corel painter - logo

To twoje pierwsze kroki w świeci cyfrowej sztuki? Zacznij swoją kreatywną podróż z programem Painter® Essentials™ 7, potężnym i łatwym w obsłudze narzędziem dla początkujących do nauki i rozwijania twórczej ciekawości. Poznaj sztukę inteligentnej obróbki zdjęć lub poeksperymentuj z czystą kanwą i reaktywnymi pędzlami Natural-Media®.

 

 

Corel multi cam

MultiCam Capture to łatwe w użyciu oprogramowanie do rejestracji ekranu i przechwytywania oraz edycji wielu źródeł wideo. Pozwala twórcom zawartości wydajnie nagrywać zajmujące filmy oraz dzielić się swoją wiedzą i pasją ze światem.

 

 

CnX Player to odtwarzacz mediów w 4K HDR wykorzystujący opracowany przez Intel mechanizm dekodowania sprzętowego (HW+). To niezawodny i bezpieczny odtwarzacz filmów zapewniający płynne odtwarzanie i wierność kolorów. Wyświetla napisy w dowolnych językach, odtwarza wszystkie formaty wideo i obsługuje wszystkie kodeki. CnX Player umożliwia strumieniowanie filmów z komputera z Windows 10 na urządzenia Chromecast, Roku TV, Apple TV, Amazon Fire TV, Android TV, Samsung Tizen, LG Web OS oraz DLNA Smart TV w prywatnej sieci domowej wykorzystującej połączenie Wi-Fi lub Ethernet.

 

 

dxo-logo

Obsypany nagrodami program DxO PhotoLab 3 ELITE Edition to najlepszy współpracownik zarówno amatora, jak i profesjonalnego fotografa. Wyjątkowe funkcje, włącznie z PRIME, najnowszą innowacją w technologii redukcji szumów, optymalizacją ekspozycji Smart Lighting, redukcją zamgleń ClearView Plus, zaawansowanymi narzędziami dopasowania miejscowego opartymi na technologii U POINT™ i naszymi słynnymi korekcjami optycznymi sprawią, że zaczniesz czerpać niepowtarzalną radość z edycji swoich zdjęć.

 

 

 

Excire Foto to wydajna aplikacja przeznaczona do łatwego zarządzania zdjęciami oraz ich szybkiego przeglądania według zawartości. Liczne inteligentne funkcje pomogą Ci uporządkować i znaleźć zdjęcia, których szukasz.

Korzystanie z Excire Foto jest nie tylko atrakcyjne, ale także oszczędza czas, który możesz wykorzystać na kreatywne fotografowanie.

 

 

 

Wykorzystujące zdolność rozpoznawania obrazu sztucznej inteligencji oprogramowanie Nero AI Photo Tagger pomoże Ci znaleźć właściwe zdjęcia bez ręcznego przeglądania tysięcy fotek. Skanując wskazany folder ze zdjęciami, aplikacja przeanalizuje każde zdjęcie i oznaczy je słowami kluczowymi, które ułatwią wyszukiwanie zdjęć.

 

Zobacz wszystkie procesory INTEL >>

 


 

ZACZNIJ TERAZ

Kup objęte promocją urządzenie oparte na procesorze Intel® Core™

lub procesor do 28 lutego 2021 r.

 

  1. Przejdź do witryny internetowej softwareoffer.intel.com/bonus
  2. Zaloguj się lub załóż konto Intel® Digital Hub.
  3. Gdy Twoje konto zostanie aktywowane, zaloguj się, kliknij „Redeem Offer” (wykorzystaj ofertę) i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zeskanować swój procesor w celu weryfikacji, czy Twój zakup kwalifikuje się do tej oferty. Ważne do 31 marca 2021 r.
  4. Po zweryfikowaniu tej oferty wyraź zgodę na zasady i warunki promocji oraz wypełnij krótką ankietę.
  5. Wybierz i pobierz dostępne oprogramowanie.

 

 

Dowiedz się więcej >>

Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Aby wziąć udział, musisz zakupić kwalifikujące się urządzenie oparte na procesorze Intel® Core™ lub procesor do 28 lutego 2021 r. oraz utworzyć konto Intel Digital Hub na stronie softwareoffer.intel.com/bonus, przejść proces weryfikacji zakupu, wypełnić krótką ankietę i wykorzystać ofertę do 31 marca 2021 r. Zastrzegamy sobie prawo do zamiany gier dostępnych w ramach oferty na takie same lub o większej wartości. Niektóre tytuły mogą nie być dostępne dla wszystkich konsumentów z powodu ograniczeń wiekowych. Oferta może zostać zmieniona, anulowana lub zawieszona w dowolnym momencie, z dowolnego powodu, bez powiadomienia, zgodnie z decyzją firmy Intel, jeśli uczciwość lub integralność promocji zostanie naruszona wskutek błędu ludzkiego lub usterki technicznej. Sponsorem oferty jest firma Intel Corporation, 2200 Mission College Blvd., Santa Clara, CA 95054, Stany Zjednoczone. Wykorzystanie informacji przekazanych przez Ciebie w celu wzięcia udziału w tej ofercie reguluje polityka prywatności firmy Intel. Informacje są gromadzone, przechowywane, przetwarzane i używane na serwerach w Stanach Zjednoczonych. W przypadku obywateli rosyjskich informacje przechowywane są także na serwerach w Rosji. Aby uzyskać więcej informacji o szczegółach oferty, odwiedź stronę softwareoffer.intel.com/offer/20Q4-28/terms

Copyright © 2020 Intel Corporation. Wszelkie prawa zastrzeżone. Intel i logo Intel są znakami towarowymi Intel Corporation lub podmiotów zależnych firmy w Stanach Zjednoczonych i (lub) innych krajach. Inne nazwy, loga i marki mogą być zastrzeżone jako własność innych podmiotów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium