Komputery z procesorem Intel®– świadomy wybór

Wybierając dla siebie odpowiedni komputer, niezwykle istotna jest decyzja dotycząca komponentów, które będzie posiadał. To od podzespołów zależy jego szybkość, wydajność oraz funkcjonalność. Co tak naprawdę liczy się podczas kupna komputera stacjonarnego? Procesory to mózgi i zarazem serca wszystkich komputerowych jednostek. Wybierając komputery Intel®(zawierające CPU Intel® Core™), mamy pewność, że otrzymujemy maszynę z łatwością wykonującą wszelkie zadania, które wymagają masywnej mocy obliczeniowej. Najnowsze gry wideo, edycja zdjęć i filmów, tworzenie skomplikowanych projektów graficznych i animacji – z rodziną procesorów Intel®– to wszystko osiągniesz z niebywałą łatwością. W sklepie internetowym Hanzo znajdziesz całą gamę stacjonarnych pecetów wyposażonych w najlepsze procesory Intel® nowej generacji.

 

 

DELL 3280 AIO i5-10500T 8GB 256GB W11P DELL 3280 AIO i5-10500T 8GB 256GB W11P
Producent: Dell
Cena: 4 117,00 zł
szt.
zobacz więcej
DELL 3280 AIO Touch i5-10500T 8 256 W11P DELL 3280 AIO Touch i5-10500T 8 256 W11P
Producent: Dell
Cena: 4 772,00 zł
szt.
zobacz więcej
DELL 5490 AIO i7-10700T 16GB 256GB W11P DELL 5490 AIO i7-10700T 16GB 256GB W11P
Producent: Dell
Cena: 5 871,00 zł
szt.
zobacz więcej
DELL 7490 AIO i3-10105 8GB 256 GTX W10P DELL 7490 AIO i3-10105 8GB 256 GTX W10P
Producent: Dell
Cena: 5 016,00 zł
szt.
zobacz więcej
DELL 7490 AIO i5-10505 8GB 256GB W11P DELL 7490 AIO i5-10505 8GB 256GB W11P
Producent: Dell
Cena: 5 215,00 zł
szt.
zobacz więcej
DELL 7490 AIO i5-10505 8GB 256GB W11P DELL 7490 AIO i5-10505 8GB 256GB W11P
Producent: Dell
Cena: 5 128,00 zł
szt.
zobacz więcej
DELL 7490 AIO i7-10700 16GB 512GB W11P DELL 7490 AIO i7-10700 16GB 512GB W11P
Producent: Dell
Cena: 6 875,00 zł
szt.
zobacz więcej

 

Planując zakup nowego PC, zawsze zwracaj uwagę na:

  • Procesor – duża moc obliczeniowa ułatwi i usprawni działanie całej jednostki – stawiając na procesory marki Intel®– użytkownik ma gwarancję doskonałej jakości i niebywałej wydajności CPU oraz kompatybilności z pozostałymi komponentami.
  • Pamięć – odpowiednia pamięć krótkotrwała RAM – Random Access Memory – pozwala na dostęp do procesora dzięki przechowywanym danym. Im większa pamięć RAM, tym więcej programów może działać jednocześnie. Krótszy czas reakcji to kolejna zaleta dużej ilości RAM-u.
  • Pamięć masowa – w postaci pojemnych dysków HDD lub ultraszybkich dysków półprzewodnikowych SSD działających w technologii flash.
  • Karta graficzna – kompatybilna karta graficzna generuje obraz wyświetlany na ekranie. Karta może być zewnętrzna lub zintegrowana z procesorem Intel®.
  • Łączność – choć złącze ethernetowe nadal króluje – to coraz częściej pojawiają się modele posiadające technologię Intel® Wi-Fi 6 – która gwarantuje niezawodny i szybki dostęp do Internetu – bez względu na lokalizację.
  • System operacyjny – najnowszy Windows współpracujący z procesorami Intel® Core™ pozwala na wygodne połączenie pracy i rozrywki na komputerze stacjonarnym.

 

Najnowsza generacja Intel® Core™ oraz jej rodzina

Najnowsze procesory Intel® Core™ dwunastej generacji to efekt wieloletnich doświadczeń – które przyniosły ze sobą ulepszoną obsługę innowacyjnych technologii oraz poszerzoną wielozadaniowość. Płynna ultraszybka gra i sprawnie działające aplikacje w tle – wszystko za sprawą dopasowania każdego rdzenia do odpowiedniego obciążenia. Komputery stacjonarne Intel® pozwolą ci wykonywać wiele zadań jednocześnie bez jakichkolwiek przeszkód. Do rodziny Intel® Core™ dwunastej generacji zaliczamy procesory:

  • Procesor Intel® Core™ i9 – z imponującymi możliwościami podkręcenia: 16 rdzeni, 24 wątki i taktowanie o wartości maksymalnej – 5,20 GHz.
  • Procesor Intel® Core™ i7 – stworzony do streamingu wysokiej jakości multimediów: 12 rdzeni, 20 wątków i maksymalnie 5,0 GHz.
  • Procesor Intel® Core™ i5 – stworzony dla pasjonatów gier komputerowych: 10 rdzeni, 16 wątków i częstotliwość maksymalna w okolicach 4,9 GHz.

 

Dlaczego komputery z procesorem Intel® Core™ są warte uwagi?

Komputery z procesorem Intel® to szybsza gra i zdecydowanie lepsza wydajność podczas codziennego użytkowania. CPU tej marki to innowacyjna architektura rdzeni, ciekawe możliwości podkręcania i cała grupa technologii zwiększających prędkość a co za tym idzie produktywność każdego rdzenia.

Thermal Velocity Boost – to wyjątkowa technologia zwiększająca taktowanie zegara w nagłych sytuacjach przypływu dużej ilości obliczeń. Dzięki niej zostaje zwiększona turbo częstotliwość dla wszystkich rdzeni.

 

Komputery stacjonarne Intel® – wykorzystanie i korzyści

Komputery z procesorem Intel® są jednocześnie wydajne i wytrzymałe, posiadają również szerokie możliwości konfiguracji i modernizacji – co sprawia, że są prawdziwie wielowymiarowymi maszynami wykorzystywanymi do przeróżnych zadań.

Do czego mogą posłużyć komputery z procesorami Intel:

Komputery Intel® Core™ do domu – rozrywka czy nauka – jakikolwiek zadanie powierzysz pecetowi z CPU Intel®– każde wykona bezbłędnie. Bez różnicy czy będzie to praca biurowa, tworzenie projektu do szkoły, czy rozrywka składająca się z długich wieczornych seansów czy wciągających rozgrywek sieciowych – komputery stacjonarne z podzespołami Intel® spełnią twoje oczekiwania w 100%. Już dłużej nie musisz martwić się brakiem mocy czy prędkości.

Komputery profesjonalne – do edycji wideo i dźwięku, aranżacji i produkcji muzycznej oraz wysoce wymagających działań twórczych. Nie czekaj dłużej na wyniki, komputery Intel® zostały przygotowane z myślą o natychmiastowym renderowaniu nawet podczas dużych obciążeń.

Komputery do biur – jednoczesne działanie na kilku plikach – najważniejsza w pracy biurowej jest wytrzymałość, szybkość i wielozadaniowość. Dzięki odpowiednim podzespołom Intel®– pracownicy otrzymują maszyny przystosowane do wykonywania wielu czynności jednocześnie. W firmach ważna staje się również energooszczędność, dlatego Intel® w swojej ofercie posiada CPU w trzech odsłonach mocy: 35 W, 65 W oraz 95 W. Najniższe zużycie prądu posiadają jednostki AIO oraz SFF. Jednak jeśli potrzebujesz stacji roboczej z prawdziwego zdarzenia musisz znaleźć złoty środek między ilością zużytej energii a konieczną wydajnością. Intel® Core™ – zwłaszcza ich nowe generacje – to procesory stworzone do firm, dzięki swojej wysokiej produktywności i wytrzymałości.

Komputery All In One z podzespołami Intel®– to doskonały pomysł do szkół i biur – gdy potrzebujemy maszyny zajmującej niewiele miejsca z dużym, dobrej jakości ekranem. Dzięki wysokiej klasy komponentom potrafią być równie wydajne, co standardowe PC w osobnych obudowach a ich elegancki wygląd będzie ozdobą każdego wnętrza. Dodatkowo w komputerach AIO często instalowane są ekrany dotykowe, które jeszcze bardziej zwiększają funkcjonalność tych wyjątkowych urządzeń.

 

Komputery z procesorem Intel®– podsumowanie

Łatwy dostęp do coraz nowszych technologii i ciągły ich rozwój sprawia, że co chwilę otrzymujemy innowacyjny produkt o niesamowitych osiągach. Komputery z podzespołami Intel® to wyjątkowe urządzenia mogące poszczycić się swoją wydajnością, szybkością i wielozadaniowością. Nie jest ważne do jakich celów nam posłużą. Odpowiednie modele CPU sprawiają, że będą niezastąpione w każdej dziedzinie życia – zarówno do zastosowań profesjonalnych, nauki, pracy czy rozrywki. W Hanzo pomożemy ci wybrać najlepsze rozwiązanie oraz odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące komputerów z podzespołami Intel. Zapraszamy do kontaktu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium