Monitory Eizo

Monitory Eizo znane są od wielu lat wśród specjalistów i profesjonalistów. Eizo jest jedną z najlepszych świtowych firm w branży monitorów. Także wśród zwykłych użytkowników opinie o tych urządzeniach są wyjątkowo pochlebne i co ważne – spójne. Ich popularność wynika przede wszystkim z niezwykłej jakości wykonania w której wyraźnie widać dbałość o każdy najmniejszy detal ale także doskonałych parametrów.

Sklep Hanzo posiada w swoim asortymencie wiele ciekawych i innowacyjnych modeli. Jesteśmy pewni, że gdy zapoznasz się z ofertą znajdującą się w tej kategorii, to znajdziesz model, który spełni nawet bardzo wyszukane wymagania grafika czy fotografa. 

 

EIZO EV2495-WT EIZO EV2495-WT
Producent: Eizo
Cena: 2 812,00 zł
zobacz więcej
EIZO CG2420-BK EIZO CG2420-BK
Producent: Eizo
Cena: 6 005,00 zł
zobacz więcej
EIZO CG247X-BK EIZO CG247X-BK
Producent: Eizo
Cena: 6 949,00 zł
zobacz więcej
EIZO CG2730-BK EIZO CG2730-BK
Producent: Eizo
Cena: 7 904,00 zł
zobacz więcej
EIZO CS2410-BK EIZO CS2410-BK
Producent: Eizo
Cena: 2 896,00 zł
zobacz więcej
EIZO CS2420-BK EIZO CS2420-BK
Producent: Eizo
Cena: 3 315,00 zł
zobacz więcej
EIZO CS2731-BK EIZO CS2731-BK
Producent: Eizo
Cena: 5 197,00 zł
zobacz więcej
EIZO EV2360-BK EIZO EV2360-BK
Producent: Eizo
Cena: 1 666,00 zł
zobacz więcej
EIZO EV2430-BK EIZO EV2430-BK
Producent: Eizo
Cena: 1 637,00 zł
zobacz więcej
EIZO EV2430-GY EIZO EV2430-GY
Producent: Eizo
Cena: 1 519,00 zł
zobacz więcej
EIZO EV2450-BK EIZO EV2450-BK
Producent: Eizo
Cena: 1 516,99 zł
zobacz więcej
EIZO EV2450-GY EIZO EV2450-GY
Producent: Eizo
Cena: 1 349,00 zł
zobacz więcej
EIZO EV2450-WT EIZO EV2450-WT
Producent: Eizo
Cena: 1 349,00 zł
zobacz więcej
EIZO EV2456-BK EIZO EV2456-BK
Producent: Eizo
Cena: 2 303,00 zł
zobacz więcej
EIZO EV2456-WT EIZO EV2456-WT
Producent: Eizo
Cena: 2 303,00 zł
zobacz więcej

 

Monitor Eizo – profesjonalny sprzęt dla wymagających użytkowników

Kategoria monitorów marki Eizo to zbiór niesamowitych urządzeń, oferujących profesjonalne możliwości. Dotyczy to zarówno modeli przeznaczonych do zastosowań domowych jak i tych stworzonych dla osób na co dzień zajmujących się obróbką graficzną.

Monitory tej firmy przede wszystkim gwarantują precyzyjne odwzorowanie barw, wysokie kontrasty i doskonałą ergonomię. Ponadto – dla zwiększenia wydajności i komfortu – oferują innowacyjne technologie dostosowane do obecnych potrzeb użytkowników komputerów stacjonarnych ale też i laptopów. Warto także wspomnieć o produktach dla graczy sygnowanych logo Eizo.

 

Profesjonalne monitory Eizo – narzędzia dla najlepszych

Profesjonalny monitor graficzny to niezwykle ważne narzędzie w pracy każdego grafika. Aby dokonać właściwego wyboru powinniśmy mieć w tym temacie trochę świadomości, by wiedzieć które technologie i jakie funkcje będą potrzebne.

Monitor komputerowy Eizo to różnorodny sprzęt doceniany przez użytkowników. Pochlebne opinie dotyczą zarówno podstawowych narzędzi do zadań biurowych, jak i profesjonalnych rozwiązań do grafiki. Ich cena kompatybilna jest z niezwykle wysoką jakością.

Firma Eizo jest jednym z najlepszych producentów monitorów na świecie. Ta renomowana japońska marka już od wielu lat przoduje na rynku monitorów graficznych. Właściwie pod kątem innowacyjności i jakości nie ma za dużej konkurencji. Jeśli jesteś osobą, która pracuje na co dzień z obrazem na mniej lub bardziej profesjonalnym poziomie, to zdecydowanie najlepsza będzie decyzja o inwestycji w narzędzie od Eizo. Odpowiedni monitor da Ci szansę wejść na zupełni inny poziom komfortu pracy.

 

Graficzny monitor Eizo – seria CS oraz CG

Sklep Hanzo posiada w swoim asortymencie świetne sprzęty sprzętów dla grafików. Mamy dwie serie: CS oraz CG – tak jak podzielił je producent. Przyjrzyjmy się ich cechom:

- seria Eizo CS – są to wybitne monitory, która stworzono z myślą o grupie zaawansowanych amatorów. Urządzenia te, takie jak np. EIZO CS2410-BK, charakteryzują się wybitnie wysokim odwzorowaniem palety barw sRGB – poziom wynosi nie mniej niż 99%. Jakość obrazu zaskakuje. Jest zdecydowanie lepszy niż w tradycyjnym urządzeniu LCD. Wybierz ten monitor jeśli tworzysz content, przerabiasz zdjęcia, tworzysz mniej lub bardziej amatorskie filmiki i publikujesz je głównie w sieci.

- seria Eizo CG – monitory od początku do końca stworzone przez specjalistów dla profesjonalistów. Jeśli jesteś osobą, która pracuje z obrazem – grafiką i filmem – to z pewnością oczekujesz najbardziej dokładnego odwzorowania kolorów (AdobeRGB na poziomie nie mniejszym niż 99%). Musisz wiedzieć, że w wyświetlaczach z serii CG producent zastosował najwyższej klasy panele IPS z 10 bitową głębią kolorów o wysokim kontraście (1500:1). Taki poziom kontrastu gwarantuje głęboką czerń i przejścia tonalne. Polecamy zwrócić uwagę na model EIZO CG2420-BK.

Monitory z tej serii posiadają dodatkowo dwa ważne elementy:

- Wbudowany kalibrator – innowacyjne rozwiązanie Eizo. Kalibrator, umieszczono w górnej ramce monitora. Wysuwa się tylko wtedy, gdy trwa kalibracja. Po przepracowaniu określonej liczby godzin liczonych w setkach automatyczny czujnik sam powiadomi użytkownika o konieczności przeprowadzenia kalibracji. Dzięki temu monitor zawsze będzie wyświetlał rzeczywiste barwy a ty nie będziesz potrzebował drogich, dodatkowych narzędzi.

- Kaptur ochronny – jego zadaniem jest redukcja świetlnych refleksów na powierzchni wyświetlacza. Wykonano go z wysokiej jakości materiałów. Materiał, który pokrywa wnętrze doskonale pochłania światło, co pozwoli na pracę zawsze w jednakowych warunkach oświetlenia.

 

Monitory dla specjalistów – wybierz Eizo

Pamiętaj, że zakup dobrego monitora nie jest prosty. Warto skorzystać z pomocy specjalistów, którzy potrafią dobrać odpowiednie parametry do konkretnego zastosowania. Jeśli potrzebujesz doradztwa w tym temacie, to wiedz, że nasz team z działu obsługi klienta czeka na Twoje pytania. Chętnie znajdą dla Ciebie profesjonalny monitor marki Eizo.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium