Opcje przeglądania
Wbudowane głośniki
Wbudowany tuner TV
Pivot - obrotowy ekran
Cena
 • od
  do

Monitory obrotowe

Obecnie, specjaliści z wielu branż – szczególnie z branży kreatywnej – realizując swoje projekty przekraczają wszelkie granice. By osiągać coraz bardziej spektakularne wyniki pracy, ich wymagania sprzętowe ciągle rosną. Monitor to jedno z podstawowych narzędzi pracy dla wielu osób. Producenci robią wszystko, by możliwie jak najbardziej ułatwić podejmowane działania użytkownikom, niezależnie od ich profesji. Jedną z bardziej popularnych funkcji, pojawiających się w monitorach jest pivot. Monitory obrotowe cieszą się dużym uznaniem wśród grafików, programistów, kolorystów, architektów, fotografów i innych profesjonalistów z odmiennych branż.

W Hanzo zadbaliśmy o to, by każdy z użytkowników mógł znaleźć monitor odpowiadający jego indywidualnym preferencjom. Wiemy jak ważna jest ergonomia pracy, dlatego w naszej ofercie znalazły się monitory obrotowe, które ułatwią wykonanie niejednego, trudnego zadania.

 

Acer B246HLymdpr Acer B246HLymdpr
Producent: Acer
Cena: 735,00 zł
szt.
zobacz więcej
Acer B248Ybemiqprcuzx Acer B248Ybemiqprcuzx
Producent: Acer
Cena: 1 204,00 zł
szt.
zobacz więcej
Acer B277bmiprzx Acer B277bmiprzx
Producent: Acer
Cena: 950,00 zł
szt.
zobacz więcej
Acer Nitro XV252QFbmiiprx Acer Nitro XV252QFbmiiprx
Producent: Acer
Cena: 1 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
Acer Nitro XV253QPbmiiprzx Acer Nitro XV253QPbmiiprzx
Producent: Acer
Cena: 1 102,00 zł
szt.
zobacz więcej
Acer Nitro XV270Pbmiiprx Acer Nitro XV270Pbmiiprx
Producent: Acer
Cena: 1 064,00 zł
szt.
zobacz więcej
Acer Nitro XV272Pbmiiprzx Acer Nitro XV272Pbmiiprzx
Producent: Acer
Cena: 1 219,00 zł
szt.
zobacz więcej
Acer Nitro XV272S Acer Nitro XV272S
Producent: Acer
Cena: 1 077,00 zł
szt.
zobacz więcej
Acer Nitro XV273Xbmiiprzx Acer Nitro XV273Xbmiiprzx
Producent: Acer
Cena: 1 584,00 zł
szt.
zobacz więcej
AOC 24G2U5/BK AOC 24G2U5/BK
Producent: AOC
Cena: 855,00 zł
szt.
zobacz więcej
AOC 24P1 AOC 24P1
Producent: AOC
Cena: 903,00 zł
szt.
zobacz więcej
AOC 27G2U/BK AOC 27G2U/BK
Producent: AOC
Cena: 1 073,00 zł
szt.
zobacz więcej
AOC 27G2U5/BK AOC 27G2U5/BK
Producent: AOC
Cena: 936,00 zł
szt.
zobacz więcej
ASUS BE24EQSB ASUS BE24EQSB
Producent: ASUS
Cena: 999,00 zł
zobacz więcej
ASUS BE24EQSK ASUS BE24EQSK
Producent: ASUS
Cena: 1 049,00 zł
szt.
zobacz więcej

 

Monitory pivot – monitory z obrotowym ekranem

Funkcja pivot jest coraz bardziej popularna, zwłaszcza w kręgach osób pracujących w branży kreatywnej. To nic innego jak możliwość obrócenia ekranu o dziewięćdziesiąt stopni z trybu nazywanego krajobrazem do trybu portretowego. Innymi słowy, funkcja pivot pozwala na obrócenie ekranu tak, by wysokość była większa od szerokości. Warto podkreślić, że można ją w pełni docenić  jedynie za sprawą dobrej karty graficznej i odpowiedniego oprogramowania. W przeciwnym wypadku osiągnięcie zamierzonego efektu będzie trudne do zrealizowania.

Każdy, kto podejmuje działania, w których owa funkcja świetnie zdaje egzamin i choć raz miał możliwość pracy na obrotowym monitorze, z pewnością nie wyobraża sobie codziennego, zawodowego funkcjonowania bez tego udogodnienia.

 

Dlaczego warto kupować monitory z obrotowym ekranem

W wielu branżach – szczególnie tych, które w mniejszy lub większy sposób są związane z multimediami – pojawia się pewien problem dotyczący budowy monitorów. Nie jest tajemnicą, że ich wyświetlacze posiadają pozycję horyzontalną – czyli poziomą. Podczas realizowania niektórych projektów, użytkownik może być przez to pozbawiany dość dużej części przestrzeni roboczej, z której z pewnością chętnie by skorzystał. Rozwiązaniem tej niewygodnej kwestii są właśnie monitory pivot, czyli monitory obracane w pionie do pozycji wertykalnej, które:

 • sprawiają, że korzystanie z różnorodnych narzędzi staje się o wiele łatwiejsze,
 • pozwalają cieszyć się użytkownikom większym komfortem podczas pracy,
 • pozwalają zaoszczędzić cenny czas – zadania na które do tej pory trzeba było poświęcić kilka długich godzin, monitor z funkcją pivot pomoże wykonać o wiele szybciej,
 • ułatwiają podgląd obrazów przeznaczonych do druku – szczególnie tych wielostronicowych,
 • sprawiają, że użytkownik nie będzie odczuwał przykrego bólu szyi – monitor w pozycji wertykalnej pomaga uniknąć przewijania tekstu na ekranie i przechylania głowy w bok podczas wykonywania projektów.

 

Monitor obracany w pionie – komu może się przydać

Monitor pionowy jest wykorzystywany przez profesjonalistów z wielu branż. Najczęściej używają go osoby zajmujące stanowiska kreatywne, ale nie tylko, ponieważ świetnie spisuje się również w trakcie wykonywania wszelkich prac z użyciem dokumentów tekstowych. Monitor obracany w pionie:

 • pomaga osobom korzystającym z edytorów tekstów - takich jak: Word czy Writer – arkuszy kalkulacyjnych – na przykład: Exel lub Calc – oraz dokumentów PDF, dla których możliwość zobaczenia całego dokumentu w formacie jego wydruku ma kluczowe znaczenie,
 • ułatwia pracę użytkownikom zajmującym się obróbką pionowych fotografii lub plików wideo,
 • to dobry sposób na wygodne przeglądanie Internetu,
 • może być wykorzystywany do działań marketingowych, pod warunkiem, że będzie na tyle duży, by pełnić rolę multimedialnego afisza reklamowego.

 

Monitory z obrotowym ekranem są nieopisanym ułatwieniem podczas działań podjętych przez profesjonalistów z wielu branż. Jeśli nigdy nie miałeś okazji pracować na takim urządzeniu warto spróbować! Czujesz, że Twoja wiedza merytoryczna nie pozwali Ci wybrać najlepszego monitora obracanego w pionie idealnie dopasowanego do Twoich indywidualnych preferencji? Nasz wykwalifikowany team chętnie Ci pomoże! Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji. Z naszą pomocą z pewnością uda się wybrać monitor pivot, który przez długie lata zapewni Ci wysoki komfort podczas pracy.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium