O firmie Hanzo.com.pl

sklep koputerowy Hanzo - logo

 

Sklep komputerowy Hanzo.com.pl 

Masz do wyboru wiele strzałów. Każdy z nich będzie trafiony!

Poszukujesz produktów renomowanych i znanych firm?

Hanzo.com.pl to mistrz w sprzedaży sprzętu IT. Swoim ciągle poszerzającym się asortymentem bezustannie dowodzi, że dorównuje liderom branży. Przeznaczeniem Hanzo.com.pl jest zapewnienie miejsca w sieci, gdzie zrobisz szybkie i bezpieczne zakupy. Załoga firmy od lat szkolona jest do sprawnej i szybkiej obsługi Klienta.

Hanzo.com.pl ciągle doskonali swoje umiejętności sprzedawcy. Pragnie dostarczać swoim Klientom najlepsze produkty marek światowych producentów. W ofercie Hanzo.com.pl znajdziesz m.in. laptopy, komputery stacjonarne i ich podzespoły, oprogramowanie, drukarki i inne. Szeroki zakres strefy Gracza zadowoli pewnie niejednego fana świata gier.

 

KAŻDY ZAKUP NIESIE ZA SOBĄ MOŻLIWOŚCI. MOŻLIWOŚCI ZAŚ DAJĄ SATYSFAKCJĘ.

 


Strzały w Hanzo.com.pl mają wiele zastosowań: mogą pomóc klientom indywidualnym w celnym wyborze sprzętu potrzebnego do niezapomnianej rozrywki, lub pomóc klientom prowadzącym swój biznes zapewnić komfort pracy na wysokim poziomie.

 

Logo ceneo

Oceń nas na ceneo!

Jesteśmy na tym znanym portalu od maja 2021 roku. Zbieramy rzetelne opinie na temat naszego sklepu. Będziemy wdzięczni za wyrażenie swojego zdania na temat zakupów na hanzo.com.pl :) Z góry dziękujemy!

 

supersprzedawca allegro

Logo Allegro

99,6% zadowolonych klientów

Otrzymaliśmy wyróżnienie Super Sprzedawcy Allegro! Status ten potwierdza najwyższą jakość obsługi klientów.
Kupując od Super Sprzedawcy możesz mieć pewność udanych zakupów.

 

 

 

Zdolności:

 

 


 

Partnerzy:

Certyfikat potwierdzenia partnerstwa

 

Nagrody:

Z przyjemnością informujemy, że w styczniu 2021 roku na gali HP Partner Excellence Award 2020 sklep Hanzo otrzymał nagrodę z obszaru Commercial w kategorii Partner Proximity.

logo HP  Artykuł o gali HP Partner Excellence Award 2020

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium