Epson - drukarki

Epson EcoTank L1250 Epson EcoTank L1250
Producent: Epson
Cena: 729,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L1300 Epson EcoTank L1300
Producent: Epson
Cena: 2 419,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L14150 Epson EcoTank L14150
Producent: Epson
Cena: 3 168,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L3210 Epson EcoTank L3210
Producent: Epson
Cena: 819,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L3251 Epson EcoTank L3251
Producent: Epson
Cena: 969,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L3256 Epson EcoTank L3256
Producent: Epson
Cena: 969,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L4260 Epson EcoTank L4260
Producent: Epson
Cena: 1 379,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L4266 Epson EcoTank L4266
Producent: Epson
Cena: 1 339,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L5290 Epson EcoTank L5290
Producent: Epson
Cena: 1 375,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L6260 Epson EcoTank L6260
Producent: Epson
Cena: 1 631,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L6290 Epson EcoTank L6290
Producent: Epson
Cena: 1 982,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L6550 Epson EcoTank L6550
Producent: Epson
Cena: 3 449,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L6570 Epson EcoTank L6570
Producent: Epson
Cena: 4 227,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L805 Epson EcoTank L805
Producent: Epson
Cena: 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L810 Epson EcoTank L810
Producent: Epson
Cena: 1 770,00 zł
szt.
zobacz więcej

 

Drukarka Epson – doskonałe urządzenie do domu i biura

Dokumenty biznesowe, materiały na uczelnię, formularze, kopie książek, kolorowanki dla dzieci czy zdjęcia wysokiej jakości – niezależnie od twoich potrzeb, Epson z pewnością ma w swojej ofercie urządzenie, które spełni twoje oczekiwania. Jest to jeden z najpopularniejszych światowych dostawców i producent wyjątkowo ekonomicznego i wydajnego sprzętu drukującego wyposażonego w najnowsze technologie. Codzienne funkcjonowanie może być dużo łatwiejsze i przyjemniejsze – drukarki Epson z Wi-Fi to komfort na który zasługujesz.

Marka od początku działalności stawia na niezawodność, ekonomiczność oraz na rozwiązania, które dbają o środowisko naturalne. Drukarki EcoTank są tego najlepszym przykładem. W sklepie internetowym Hanzo znajdziesz między innymi drukarki Epson ze skanerem, kolorowe, monochromatyczne, z faksem i innymi niezbędnymi funkcjami. Doświadczony zespół z działu obsługi klienta z chęcią odpowie na wszystkie pytania dotyczące naszego asortymentu i pomoże ci wybrać najlepsze urządzenie dostosowane do konkretnych potrzeb.

 

Nowoczesne drukarki Epson – nowy wymiar drukowania

Epson urządzenia wielofunkcyjne to szalenie zaawansowane sprzęty. Od wielu już lat ta marka znajduje się w każdym zestawieniu liderów branży. Współczesne drukarki atramentowe mają niewiele wspólnego z modelami sprzed kilku lat. Tamte sprzęty kojarzą się z kartkami papieru wiecznie ubrudzonymi atramentem oraz z brudnymi palcami i wymianą kartridży. Dostępne dziś na rynku modele to zupełnie nowe, odświeżone wersje odpowiadające wizji, w której Eco rozwiązania są codziennością.

Biznesowe urządzenia atramentowe od Epson potrafią obniżyć koszt druku jednej strony nawet o 50% w porównaniu do laserowej konkurencji. Ponadto znacznie go usprawniają. Przede wszystkim drukarka na atrament nie musi rozgrzać się przed rozpoczęciem pracy, dzięki czemu wydrukowanie pierwszej strony jest nawet 3,5 razy szybsze. Jak dodamy do tego fakt, że atramentówki pobierają do 95% mniej energii elektrycznej niż te laserowe, to otrzymujemy bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

Warto wspomnieć o tym, że drukarki atramentowe Epson generują zdecydowanie mniej odpadów od konkurencji. Np. według niezależnych badań instytutu badawczego BLI seria - popularna kilka lat temu - WorkForce Pro podczas eksploatacji wygenerowała aż 94% odpadów mniej w porównaniu do laserowych modeli o podobnych parametrach. Zużyjesz więc nie tylko mniej materiałów eksploatacyjnych, ale też nie będziesz potrzebować specjalnego miejsca w magazynie na przechowywanie kartridży czy tonerów, nie mówiąc o zaoszczędzonym czasie na dokonywanie ciągłych zamówień.

 

Epson EcoTank – rewolucyjna technologia, która pozwala drukować jeszcze taniej

W serii drukarek Epson EcoTank nie ma miejsca na klasyczne kartridże z atramentem. W każdym modelu znajduje się pojemnik na konkretny kolor atramentu. Ich pojemność jest bardzo duża w porównaniu do tradycyjnego rozwiązania, zatem już wiadomo, że jest to zdecydowanie bardziej ekonomiczny system. Atrament znajduje się w zintegrowanych butelkach do samodzielnego uzupełniania. Zaletą technologii stosowanej w Epson jest to, że nie ma możliwości uzupełnienia pojemnika niewłaściwym kolorem, ponieważ butelki posiadają unikalny „klucz” do wybranej barwy. Oprócz tego, ryzyko rozlania zostało zminimalizowane niemal do zera – zatem nie ma szans na pobrudzenie podczas krótkiego i prostego procesu uzupełniania atramentu.

Producent tych drukarek dołącza w zestawie spory zapas atramentu. W niektórych modelach EcoTank wystarczy na 14000 stron druku monochromatycznego i nawet 11200 stron kolorowych. To imponująca ilość, która odpowiada aż 82 wkładom z atramentem. Takie rozwiązanie pozwoli ci zadrukować do 28 ryz papieru przeróżnymi dokumentami albo 22 ryzy z kolorowankami dla dzieci. Stąd też pojawiła się nazwa „wieczne tusze” – ten zapas tuszu otrzymanego w zestawie z drukarką niemal się nie kończy.

 

Drukarka Epson w firmie – sprawdź jakie ma zalety

Drukarki tej marki zdecydowanie cieszą się niskimi kosztami eksploatacji. Kupując nowe urządzenie już na start dostajesz zapas tuszy na wiele miesięcy użytkowania. Epson urządzenia wielofunkcyjne to sprzęt wysokiej klasy, który doskonale poradzi sobie z pracą w każdym biurze. Zapewnia doskonale ekonomiczny druk i niezawodność pracy na wiele lat. Epson to urządzenia konstrukcyjnie przeznaczone do pracy pod dużym obciążeniem - doskonale sprawdzą się w każdym dużym biurze, urzędzie czy w firmie w której drukuje się bardzo duże ilości formularzy, dokumentów a nawet ulotek.

Bardzo ważną kwestią podczas użytkowania jest niski pobór energii. Epson drukarki kolorowe korzystają z piezoelektrycznych głowic drukujących. Dlatego, że nie generują one ciepła podczas pracy znacznie obniżają koszty użytkowania, których gołym okiem nie widać.

Warto także pamiętać o tym, że atramentowe modele marki Epson mają jedynie 3 elementy wymagające wymiany lub pomocy serwisu. Chodzi oczywiście o wkłady atramentowe, pojemniki z atramentem i rolki pobierające papier. Jeśli chodzi o wymianę tuszy lub napełnienie zbiorników w modelach EcoTank, to jest to tak proste, że właściwe nawet poczatkujący użytkownik sobie z tym poradzi.

 

EcoTank Epson drukarki kolorowe – oczekuj najwyższej jakości

Świadomy wybór dobrego urządzenia drukującego da ci pewność, że przez wiele lat nie będziesz musiał zaprzątać sobie głowy jego serwisem, ponieważ niezawodne działanie nie będzie wymagało twojej ingerencji. Oto co zapewniają Epson urządzenia wielofunkcyjne:

  • - niskie koszty druku jednej strony A4,
  • - krótszy czas wydruku jednej strony w porównaniu do modeli poprzednich generacji i do sprzętu konkurencji,
  • - nowoczesną konstrukcję urządzenia, minimalistyczny design i wygodę użytkowania,
  • - ekonomiczne rozwiązania, które pozwalają oszczędzać pieniądze i czas,
  • - niezawodność komponentów,
  • - długi okres gwarancji.

 

Historia marki – od miniaturowej wersji po drukarki Epson z Wi-Fi

Markę Epson założono w Japonii w latach 40. XX wieku początkowo pod nazwą Daiwa Kogyo Ltd  i tam też jest do dziś jej główna siedziba. Wielkim osiągnieciem firmy było stworzenie oficjalnego czasomierza olimpiady w Tokio (1964), wyprodukowanie w 1968 roku pierwszej na świecie miniaturowej drukarki EP-101 oraz wprowadzenie do sprzedaży w 1969 roku pierwszego w historii analogowego zegarka kwarcowego Seiko Quartz Astron 35SQ. Epson otrzymał w 2004 roku prestiżową nagrodę IEEE Milestone, która przyznawana jest światowym firmom za przełomowe, innowacyjne osiągnięcia. Dopiero w 1975 roku zmieniono pierwotną nazwę na Epson. Początkiem XXI wieku firma Epson trafiła na tokijską giełdę papierów wartościowych. Słynna technologia RIPS (Replaceable Ink Pack System) umożliwiająca drukowanie do 75 tysięcy stron w trybie ciągłym, system PaperLab, który przerabia zużyty papier na nowy bez użycia wody – to niewątpliwe osiągnięcia tej marki. Marka koncentruje swoje działanie na innowacyjności i ochronie środowiska. Za ochronę ozonu w stratosferze Agencja Ochrony Środowiska Stanów Zjednoczonych w 1992 roku przyznała marce Epson prestiżowe wyróżnienie.

 

Epson drukarki kolorowe czy drukarki Epson ze skanerem? Niezależnie od rodzaju urządzenia, sklep Hanzo może zaproponować ci doskonałe urządzenia odpowiadające na twoje konkretne potrzeby. Dbamy o klientów tak jak Marka Epson – nasza oferta jest stale poszerzana o niezawodne i popularne produkty najlepszej klasy. Zespól wykfalifikowanych pracowników z działu obsługi klienta udzieli wszelkich informacji na temat tej firmy i jej produktów tej marki. W razie pytań lub wątpliwości możesz się z nami kontaktować telefonicznie bądź pisać wiadomość na adres e-mail lub czat.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium