Nowoczesne drukarki atramentowe CISS

Niekiedy zdarza się zasłyszeć opinie poświęcone tematyce małej wydajności drukarek atramentowych. I można było by w nie wierzyć gdyby nie dostępne na rynku nowoczesne, wydajne i niezawodne drukarki atramentowe CISS – nazywane powszechnie drukarkami na butelki, drukarkami z napełniaczami lub z pojemnikami na tusz. To cała seria urządzeń, w których na próżno szukać kartridża z atramentem. Tusz do drukarek CISS znajduje się w małych, poręcznych butelkach. Wystarczy wysunąć z drukarki zintegrowany pojemnik – zdecydowanie bardziej pojemny niż typowy kartridż – i uzupełnić go właściwym kolorem.

Sklep Hanzo posiada szeroki wachlarz drukarek z napełniaczami, których cena jest wyjątkowo atrakcyjna. U nas – przy okazji zakupu urządzenia drukującego – możesz od razu wyposażyć się w niezwykle funkcjonalne buteleczki z tuszem w każdym kolorze.

 

Epson EcoTank L1250 Epson EcoTank L1250
Producent: Epson
Cena: 729,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L1300 Epson EcoTank L1300
Producent: Epson
Cena: 2 419,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L14150 Epson EcoTank L14150
Producent: Epson
Cena: 3 168,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L3210 Epson EcoTank L3210
Producent: Epson
Cena: 819,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L3251 Epson EcoTank L3251
Producent: Epson
Cena: 969,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L3256 Epson EcoTank L3256
Producent: Epson
Cena: 969,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L4260 Epson EcoTank L4260
Producent: Epson
Cena: 1 379,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L4266 Epson EcoTank L4266
Producent: Epson
Cena: 1 339,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L5290 Epson EcoTank L5290
Producent: Epson
Cena: 1 375,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L6260 Epson EcoTank L6260
Producent: Epson
Cena: 1 631,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L6290 Epson EcoTank L6290
Producent: Epson
Cena: 1 982,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L6550 Epson EcoTank L6550
Producent: Epson
Cena: 3 449,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L6570 Epson EcoTank L6570
Producent: Epson
Cena: 4 227,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L805 Epson EcoTank L805
Producent: Epson
Cena: 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L810 Epson EcoTank L810
Producent: Epson
Cena: 1 770,00 zł
szt.
zobacz więcej

 

Drukarki na butelki – charakterystyka i opis działania

CISS - Continuous Ink Supply System – to system stałego zasilania atramentem. To jedna z najnowocześniejszych technologii, które wykorzystują obecnie drukarki atramentowe. Jest odpowiedzialna za stałe zasilanie tuszem części urządzenia odpowiadającej za drukowanie. Proces umożliwiający owo stałe zasilanie polega na wytwarzaniu podciśnienia w tonerze, dzięki czemu tusz zostaje bezzwłocznie zasysany do głowicy. Budowa drukarki na butelki nie jest skomplikowana, dlatego każdy z łatwością jest w stanie samodzielnie napełnić zintegrowany z urządzeniem – połączony z tonerami za pomocą cienkich rurek – pojemnik na tusz.

Tym co wyróżnia drukarki CISS spośród innych jest niewiarygodna wydajność. Uzupełnienie specjalnych zbiorników tuszem zajmuje dosłowni chwilę i jest banalnie proste. Wystarczy odkręcić buteleczkę z dedykowanym tuszem i wlać jej zawartość do właściwego pojemnika. Kiedy specjalny czujnik da znać, że tusz jest na wykończeniu nie trzeba usuwać całego zbiornika, a jedynie wlać z butelki kolejną jego porcję – można to zrobić nawet w trakcie drukowania bez szkody dla jakości wydruku.

 

Drukarki z pojemnikami na tusz – zalety

W poszukiwaniu najlepszej drukarki idealnie dopasowanej do swoich potrzeb możesz natrafić na modele oznaczone skrótem CISS. Jeśli tak się stanie, warto przy takiej drukarce zatrzymać się na dłużej i zapoznać z całym szeregiem zalet jakie posiada.

 • Topowa jakość wydruków – dzięki technologii CISS tusz posiada doskonałe parametry ponieważ znajduje się w ciągłym ruchu. Drukarka bez kartridży to drukarka atramentowa, która nie zasycha.
 • Duża pojemność zbiorników na tusz – drukarki z napełniaczami posiadają niezwykle pojemne zintegrowane pojemniki na tusz mogące zmieścić nawet 100 mililitrów tuszu – czyli aż kilkudziesięciokrotnie więcej niż w przypadku standardowych 5-10 mililitrowych kartridży. Duża pojemność oznacza również brak konieczności ciągłego kontrolowania zbiorników z tuszem i ich częstej wymiany.
 • Obniżenie kosztów – wystarczy jedno napełnienie pojemników z tuszem, by cieszyć się od 20 do nawet 100 razy większą ilością wydruków w porównaniu do standardowych „atramentówek”. Jeden oryginalny komplet tuszy wystarczy Ci do zadrukowania 5,5 tysiąca kartek.
 • Oszczędność czasu – z drukarką na butelki nie musisz wymieniać zużytych wkładów i każdorazowo czyścić głowicy drukującej.
 • Ekologiczne rozwiązania – każdy świadomy użytkownik wybiera te urządzenia, które w jak najmniej negatywny sposób wpływają na los naszej planety. Eksploatacja druki bez kartridży jest najbardziej ekologicznym rozwiązaniem – mniej pojemników na tusz to mniej plastikowych opakowań zaśmiecających środowisko.
 • Bogaty wybór – szeroki wachlarz produktów wykorzystujących funkcję CISS pozwala wybrać urządzenie najbardziej dopasowane do Twoich oczekiwać i Twojego stylu wnętrza. Mnogość kształtów, kolorów i gabarytów z pewnością zadowoli nawet najbardziej wybrednych użytkowników.
 • Funkcjonalność – drukarki z pojemnikami na tusz pozwalają na uzupełnienie brakującego koloru nawet w trakcie drukowania – jednorazowe tusze w klasycznych drukarkach atramentowych wymagają całkowitej wymiany po wyczerpaniu chociażby jednego z kolorów.
 • Bezpieczeństwo – drukarka na butelki oznacza brak ryzyka uszkodzenia i zapowietrzenia głowicy drukującej – co może mieć miejsce w trakcie wymiany jednorazowego kartridża.

 

Na co zwrócić uwagę podczas wyboru drukarki na butelki

Drukarki bez kartridży mają przeze wszystkim prawidłowo spełniać swoje podstawowe przeznaczenie czyli dobrze drukować. Jeśli zdecydowałeś się na zakup drukarki ze zintegrowanymi pojemnikami na tusz rzuć okiem na ich specyfikację techniczną. Swoją uwagę powinieneś skupić na:

 • szybkości pracy drukarki – każdy producent musi podać tempo pracy konkretnego modelu. Możliwość wydrukowania 30-35 stron w czasie jednej minuty to na prawdę dobry wynik. Na szybkość pracy składa się również czas, jaki urządzenie potrzebuje na rozgrzanie się przez rozpoczęciem drukowania,
 • funkcja dwustronnego drukowania automatycznego – jeśli chcesz zwiększyć swój komfort podczas użytkowania drukarki zainwestuj w urządzenie, które posiada opcję o nazwie – duplex. Automatyczne drukowanie dwustronne to wygoda oraz oszczędność papieru, czasu i pieniędzy.
 • Łączność bezprzewodowa – ergonomia pracy to podstawa dlatego zainwestuj w drukarkę CISS z funkcją Wi-Fi. Dzięki niej zapomnisz o plączących się kablach i zapewnisz sobie możliwość drukowania z wielu urządzeń – telefonu, tabletu, laptopa, itp.
 • Jakość wykonania – zadbaj o to, by drukarka, którą wybierasz była wykonana z dobrych jakościowo materiałów – jest to gwarancja długowieczności i dużej wytrzymałości urządzenia.

 

Drukarki z systemem stałego zasilania atramentem to urządzenia, które nie bez powodu podbiły świat. Sklep Hanzo posiada szeroką ofertę tych fantastycznych, niebywale funkcjonalnych i wydajnych urządzeń drukujących sprawdzających się doskonale w każdym domu i niedużym biurze. Jesteś zdecydowany na zakup jednej z drukarek CISS? Chętnie pomożemy Ci w wyborze modelu najlepiej dopasowanego do Twoich indywidualnych preferencji. Zadzwoń lub napisz do nas jeśli potrzebujesz pomocy!

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium