Drukarki z faxem – profesjonalne urządzenie biznesowe

Jeszcze jakiś czas temu producenci oferowali zwykłym użytkownikom proste sprzęty, których przeznaczenie było dokładnie sprecyzowane – drukarki do drukowania, skanery do skanowania a faksy służyły do wysyłania i odbierania faksów. Urządzenia jednofunkcyjne wybierano do domów, ponieważ po pierwsze były znacznie tańsze a po drugie i tak w codziennych zastosowaniach nie potrzebowano dodatkowych funkcjonalności. Produkty oferujące wiele funkcji były drogie, więc pojawiały się tylko w biurach, firmach, punktach ksero czy urzędach.

Dziś wszechstronne urządzenia drukujące to sprzęt powszechnie dostępny i potrzebny. Sklep internetowy Hanzo ma w swojej ofercie doskonałe drukarki z faksem niezbędnym do prowadzenia biura i biznesu a cena najtańszych modeli to mniej niż 1000 złotych. Producenci tworzą te produkty głównie z myślą o biurach, gdzie faksowanie dokumentów odbywa się najczęściej. Różnią się one pod względem wbudowanego modułu faksu – proste, tańsze warianty mogą obsługiwać dokumenty czarno-białe natomiast kolorowe faksy będą w najbardziej zaawansowanych typach.

 

Epson EcoTank L14150 Epson EcoTank L14150
Producent: Epson
Cena: 3 168,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L6290 Epson EcoTank L6290
Producent: Epson
Cena: 1 982,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L6550 Epson EcoTank L6550
Producent: Epson
Cena: 3 449,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson EcoTank L6570 Epson EcoTank L6570
Producent: Epson
Cena: 4 227,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP Color LaserJet 179FNW HP Color LaserJet 179FNW
Producent: HP
Cena: 2 021,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP Color LaserJet M479FDN HP Color LaserJet M479FDN
Producent: HP
Cena: 3 709,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP Color LaserJet Pro MFP M183fw HP Color LaserJet Pro MFP M183fw
Producent: HP
Cena: 2 599,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP Envy 6420e HP Envy 6420e
Producent: HP
Cena: 638,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP LaserJet M428FDW HP LaserJet M428FDW
Producent: HP
Cena: 2 373,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP LaserJet Pro M148fdw HP LaserJet Pro M148fdw
Producent: HP
Cena: 1 297,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP LaserJet Pro M428FDN HP LaserJet Pro M428FDN
Producent: HP
Cena: 2 229,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP OfficeJet Pro 8022e HP OfficeJet Pro 8022e
Producent: HP
Cena: 798,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP OfficeJet Pro 9010e HP OfficeJet Pro 9010e
Producent: HP
Cena: 932,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP OfficeJet Pro 9012e HP OfficeJet Pro 9012e
Producent: HP
Cena: 1 056,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP OfficeJet Pro 9022e HP OfficeJet Pro 9022e
Producent: HP
Cena: 1 218,00 zł
szt.
zobacz więcej

 

Urządzenia wielofunkcyjne z faksem dla firm

Drukowanie, kopiowanie, skanowanie i przesyłanie różnych dokumentów to w obecnych czasach standardowa czynność nie tylko w biurach ale też coraz częściej w domach. Wynika to z faktu powszechności pracy i nauki zdalnej a także dlatego, że wiele instytucji przechodzi rewolucję cyfrową i wiele spraw można załatwić online bez wychodzenia z domu. To jednak nierzadko wymaga przesłania za pomocą poczty elektronicznej lub faksem dodatkowych dokumentów. Producenci elektroniki użytkowej na przestrzeni lat dostosowali się do potrzeb konsumentów – już nie trzeba kupować osobno drukarki, faksu czy skanera. Wystarczy odwiedzić sklep Hanzo i wybrać dobre i kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne z faxem, czyli połączenie wszystkich niezbędnych funkcji w jednej konstrukcji. Pamiętaj, że decyzja o zakupie konkretnego modelu powinna być podjęta indywidualnie w zależności od oczekiwań względem jakości i kolorystyki przesyłanych faksów. Cena i opinie w sieci na temat konkretnego modelu również mogą pomóc – warto porównać ze sobą kilka urządzeń, żeby sprawdzić, które z nich wyróżnia się lepszymi parametrami. Oczywiście doświadczony zespół z działu obsługi klienta bardzo chętnie udzieli odpowiedzi na każde pytanie dotyczące naszego asortymentu i pomoże wybrać konkretny model idealnie dopasowany do potrzeb.

 

Nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne z faxem – na jakie parametry należy zwrócić uwagę?

Nie tylko na rodzaju preferowanego faksu powinna się opierać decyzja o wyborze konkretnego urządzenia, szczególnie jeśli ma ono służyć do zadań biurowych. Istotne będą też kwestie dotyczące innych funkcji. Chodzi między innymi o takie cechy jak:

- technologia drukowania – do wyboru są drukarki laserowe z faxem oraz klasyczne atramentowe. W zależności od wybranej opcji trzeba będzie korzystać z innych materiałów eksploatacyjnych;

- druk monochromatyczny czy kolorowy;

- parametry szybkości – mówiące o tym ile stron na minutę będzie można drukować, skanować i kopiować;

- obsługiwane nośniki – informacja o tym, czy tylko na zwykłym papierze będziemy mogli drukować czy także np. na foliach, tekturze czy papierach specjalnych;

- rozdzielczość skanera i kopiarki – dobra jakość skanowanych plików nie powinna być mniejsza niż 2 400 dpi natomiast kopiowania około 1 200 x 1 200 dpi;

- informacja o opcjach dodatkowych – warto sprawdzić czy urządzenie posiada funkcje W-Fi czy możliwość drukowania w sieci LAN.

 

Drukarka z faxem – wybierz najlepszą

Jeśli wiesz na jakich funkcjach ci zależy i jakie parametry powinno mieć nowe urządzenie wielofunkcyjne z faksem to warto także określić budżet, który możesz na taki model przeznaczyć. Potem przychodzi moment w którym zaczynasz przeglądać oferty różnych producentów. W tej kategorii sklepu Hanzo znajdziesz produkty najlepszych światowych marek znanych z wydajności i niezawodności: Brother, Epson, HP oraz Lexmark. Oczywiście na rynku dostępne są zarówno modele tanie, które świetnie poradzą sobie z typowymi zadaniami domu i małego biura ale są też i znacznie droższe warianty z mnóstwem dodatkowych udogodnień doskonale usprawniających pracę w dużych korporacjach i wielkich biurowcach. Warto też jeszcze przed zakupem sprawdzić jak wygląda sprawa serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Przyda się to w razie ewentualnej usterki.

 

Wielofunkcyjne urządzenie z faksem – dobra inwestycja biznesowa

Pamiętaj, że pomimo wielu zmian zachodzących w kwestii cyfryzacji świata, to nadal wiele urzędów, dużych korporacji czy np. spółek Skarbu Państwa wymaga - podczas przeprowadzania różnych procedur – wydrukowanych dokumentów opatrzonych odręcznym podpisem. Nadal bowiem w wielu miejscach istnieją niezwykle rozbudowane przepisy regulujące obieg dokumentów, który ma na celu zachowanie bezpieczeństwa, późniejszą archiwizację i oznaczanie konkretnych osób jako decyzyjnych przy konkretnej sprawie. Era faksu będzie więc trwać jeszcze długo – warto więc zainwestować w urządzenie, które taką funkcję oferuje. Postaw na drukarki z faksem i ciesz się wszechstronnymi możliwościami. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium