Opcje przeglądania
Wbudowany mikrofon
Tryb nocny
Pamięć Flash
Cena
 • od
  do
 

Kamery Imou - inteligentny monitoring

 

Inteligentne kamery to sposób na niezawodną kontrolę

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą? Zadbaj, by Twój dom był maksymalnie bezpieczny i skorzystaj z możliwości, jakie dają inteligentne kamery. Wykorzystane w ramach smartdomu, zapewnią Ci maksymalny poziom kontroli nad tym, co dzieje się w Twoim domu! Poznaj sprawdzone rozwiązania i przekonaj się, że troska o bezpieczeństwo jeszcze nigdy nie była tak prosta. Sprawdź dostępną ofertę i wybierz inteligentne kamery do monitoringu odpowiadające na Twoje potrzeby.

Inteligentne kamery do monitoringu, jakie znajdziesz w polecanej kategorii, to nie tylko doskonałe parametry, niezawodność i wysoka funkcjonalność, ale także - nowoczesny design i niebanalne wzornictwo. Sięgnij po kamery smart, które jednocześnie staną się praktyczną dekoracją domu i dbaj o bezpieczeństwo, swoje i pozostałych domowników, w skuteczny sposób. Modele zgromadzone w asortymencie sklepu Hanzo wyróżniają się różnymi funkcjami w zależności od rodzaju urządzenia.

 

Aqara CH-C01 G2H Pro 1080P Aqara CH-C01 G2H Pro 1080P
Producent: Aqara
Cena: 283,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dahua HAC-HDW1200T-Z-A-2712 Dahua HAC-HDW1200T-Z-A-2712
Producent: Dahua
Cena: 257,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dahua HAC-HFW1200R-Z-IRE6-A-2712 Dahua HAC-HFW1200R-Z-IRE6-A-2712
Producent: Dahua
Cena: 257,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dahua IPC-HDBW1230DE-SW-0280B Dahua IPC-HDBW1230DE-SW-0280B
Producent: Dahua
Cena: 307,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dahua IPC-HDBW1230E-0280B-S5 Dahua IPC-HDBW1230E-0280B-S5
Producent: Dahua
Cena: 262,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dahua IPC-HDBW1430DE-SW-0280B Dahua IPC-HDBW1430DE-SW-0280B
Producent: Dahua
Cena: 364,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dahua IPC-HDBW1530E-0280B-S6 Dahua IPC-HDBW1530E-0280B-S6
Producent: Dahua
Cena: 428,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dahua IPC-HDBW2241E-S-0280B Dahua IPC-HDBW2241E-S-0280B
Producent: Dahua
Cena: 392,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dahua IPC-HDBW2241R-ZAS-27135 Dahua IPC-HDBW2241R-ZAS-27135
Producent: Dahua
Cena: 714,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dahua IPC-HDBW2441E-S-0280B Dahua IPC-HDBW2441E-S-0280B
Producent: Dahua
Cena: 525,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dahua IPC-HDBW2441R-ZAS-27135 Dahua IPC-HDBW2441R-ZAS-27135
Producent: Dahua
Cena: 725,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dahua IPC-HDBW2541E-S-0280B Dahua IPC-HDBW2541E-S-0280B
Producent: Dahua
Cena: 541,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dahua IPC-HDBW2541E-S-0280B-BLACK Dahua IPC-HDBW2541E-S-0280B-BLACK
Producent: Dahua
Cena: 550,00 zł
szt.
zobacz więcej
Dahua IPC-HDBW2541E-S-0280B-S2 Dahua IPC-HDBW2541E-S-0280B-S2
Producent: Dahua
Cena: 460,00 zł
szt.
zobacz więcej

 

 

Designerskie i skuteczne kamery monitorujące smart – inteligentny monitoring domu

Choć kamery Smart stosowane były już od dawna w dużych komercyjnych sieciach monitoringu, to od jakiegoś czasu stały się popularne wśród normalnych użytkowników jako integralna część inteligentnego domu. Co to jest kamera smart? To urządzenie, które można zaprogramować tak, aby na poszczególne zdarzenia odpowiadało konkretnymi reakcjami. Kamery monitorujące smart mają za zadanie zautomatyzowanie całego systemu monitoringu. Wszystkie dane o tym, co akurat dzieje się w twoim domu otrzymujesz na urządzenie mobilne w czasie rzeczywistym. To dużo skuteczniejsze i tańsze rozwiązanie niż zatrudnianie ochroniarza lub osoby obserwującej monitory standardowych kamer, zwłaszcza dla osób posiadających duże posesje lub domy jednorodzinne.

Jeżeli zależy ci na bezpieczeństwie najbliższych, warto zaopatrzyć się w kamerę Wi-Fi. To nie tylko ochrona przed nieproszonymi gośćmi. Odpowiednio zaprogramowana smart kamera pozwoli ci na kontrolę dziecka podczas lekcji zdalnych i pomoże w opiece nad starszą osobą. Co więcej kamery z dwukierunkowym audio, pozwolą ci także usłyszeć co się dzieje w twoim domu.

 

Funkcje kamery inteligentnej

Kamery inteligentne posiadają coraz więcej zaawansowanych funkcji, które pomagają w skutecznym i komfortowym monitoringu posesji. Innowacyjne technologie CCTV stosowane w obiektach przemysłowych posiadają tryby, które może już wkrótce zagoszczą także wśród kamer smart używanych w monitoringu domowym.

Najciekawsze cechy kamerek Wi-Fi to:

 • Wykrycie wchodzenia i wychodzenia z zaprogramowanego obszaru i poinformowanie właściciela.
 • Wykrycie przekroczenia przez nieproszonego gościa wyznaczonej linii – granicy strzeżonego obszaru i wysłanie danych do użytkownika.
 • Wykrycie niezidentyfikowanego obiektu – długotrwale pozostawiony obiekt zostanie sfotografowany i przekazany właścicielowi.
 • Wykrycie zniknięcia obiektu i zaalarmowanie właściciela.
 • Śledzenie obiektu – bardzo pomocna funkcja w monitoringu ulicznym.
 • Wychwycenie audio oraz jego analiza.
 • Wykrycie twarzy – intruz zostaje sfotografowany a zdjęcie wysłane właścicielowi posesji.
 • Detekcja prób zniszczenia kamery – każdy ruch, jak nagła zmiana ostrości, kąta sprzętu lub próba przesłonięcia obrazu – generuje alarm.

 

Smart kamera w inteligentnym domu

Dom smart to takie miejsce, gdzie jesteśmy w stanie zdalnie lub za pomocą poleceń głosowych kierować różnymi urządzeniami. To koncepcja zwana Internetem rzeczy, która gwarantuje użytkownikowi kontrolę nad współpracującymi ze sobą sprzętami w domu. Inteligentne kamery monitorujące to właśnie część smart domu, które jesteśmy w stanie programować i kontrolować przy pomocy smartfona i sieci Wi-Fi.

Inteligentna kamera wewnętrzna ma wygląd kamery internetowej i jest w stanie udostępnić w sieci w czasie rzeczywistym nagrywane wideo. Aby podejrzeć co się dzieje w domu, użytkownik musi się odpowiednio zalogować, aby otrzymać dostęp. Każdy materiał może być również zapisany w chmurze, na dysku lub na włożonej karcie SD – więc otrzymane nagranie będzie mogło być ponownie wyświetlone.  Wyłączenie tych urządzeń jest również banalnie proste. Wystarczy wcisnąć przycisk na smartfonie, który zamknie przesłonę kamery i ją wyłączy.

 

Rodzaje kamer smart

Oprócz podziału na kamery zewnętrzne (do ochrony przed intruzami) oraz wewnętrzne (pozwalające na obserwację wnętrza mieszkania), urządzenia różnią się również pod względem kształtu i formatu. Do wyboru mamy:

 • Kamery kopułkowe – dyskretne, niewielkie urządzenia do instalacji pod sufitem;
 • Kamery tubowe – zdecydowanie lepiej widoczne, w kształcie tuby – ich wygląd ma zniechęcić potencjalnych złodziei do prób kradzieży.
 • Kamery uchylno-obrotowe – gdy użytkownik chce monitorować obszerną przestrzeń warto postawić na sprzęt z możliwością ruchu.
 • Kamery naścienne – pozwalające na łatwą instalację bezpośrednio do ściany budynku.

 

Gdzie umieścić kamerę inteligentną?

Zarówno modele wewnętrzne jak i zewnętrzne, jeżeli nie chcemy, by były widoczne powinniśmy ustawić w okolicy domowych dekoracji, roślinności lub w trudno widocznym miejscu. Producenci pomagają w tym – tworząc sprzęty minimalistyczne o niewielkich kształtach i stonowanych kolorach.

 

Kamery smart – dlaczego warto je mieć?

Kamery inteligentne są niezastąpionymi urządzeniami, gdy użytkownik nie przebywa w domu. Możliwość kontroli w czasie rzeczywistym tego, co się dzieje w mieszkaniu pozwala ze spokojną głową i w pełnym komforcie oddać się innym czynnościom. Nie musimy polegać na sąsiadach, aby wiedzieć, czy z naszym mieszkaniem wszystko jest w porządku.

Rodzicom również przydadzą się takie kamery – pozwalają bowiem kontrolować, co robi lub jak śpi małe dziecko, bez potrzeby ciągłego zaglądania do pokoju malucha.

Ostatnią grupą osób są właściciele czworonogów – z pomocą smart kamery użytkownik może obserwować swojego pupila a nawet (wykorzystując kamerę z mikrofonem i głośnikiem) upomnieć go, gdy będzie niegrzeczny.

W sklepie internetowym Hanzo znajdziesz rozbudowaną ofertę kamer Wi-Fi. Na wszelkie pytania na temat inteligentnego monitoringu odpowie nasz wykwalifikowany personel, który czeka na kontakt.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium