Listwy zasilające RACK

Listwy RACK to specjalnie zaprojektowane sprzęty, które doskonale dopasowane są do użycia w szafach serwerowych niezbędnych w większych firmach i przedsiębiorstwach. Producenci tych produktów stawiają przede wszystkim na precyzję podczas ich konstruowania. Dzięki temu, jeśli zdecydujesz się na zakup tego typu listwy, zyskasz pewność, że będzie ona wysoce odporna nie tylko na uszkodzenia mechaniczne ale też na wzmożoną eksploatację.

Listwy zasilające do szafy RACK to produkty najczęściej dopasowane do konstrukcji 19”. Mogą być wyposażone w zależności od modelu i zamysłu producenta w 5 lub nawet 16 gniazd. Pamiętaj, że wybór konkretnego sprzętu powinien być podyktowany Twojemu zapotrzebowaniu. Staraj się zawsze wybierać taki wariant, który po podłączeniu wszystkich Twoich obecnych urządzeń będzie miał przynajmniej jeszcze jedno miejsce wolne.

 

APC EPDU1132B PDU Easy Basic APC EPDU1132B PDU Easy Basic
Producent: APC
Cena: 459,00 zł
szt.
zobacz więcej
CyberPower PDU41005 Cyber Power UPS CyberPower PDU41005 Cyber Power UPS
Producent: CyberPower
Cena: 1 766,00 zł
szt.
zobacz więcej
CyberPower PDU81005 CyberPower CyberPower PDU81005 CyberPower
Producent: CyberPower
Cena: 2 455,00 zł
szt.
zobacz więcej
MikroTik RB4011 MikroTik RB4011
Producent: MikroTik
Cena: 17,00 zł
szt.
zobacz więcej
APC EPDU1116B PDU Easy Basic APC EPDU1116B PDU Easy Basic
Producent: APC
Cena: 1 397,00 zł
zobacz więcej
APC EPDU1116M PDU Easy Metered APC EPDU1116M PDU Easy Metered
Producent: APC
Cena: 2 763,00 zł
zobacz więcej
CyberPower PDU41004 Cyber Power CyberPower PDU41004 Cyber Power
Producent: CyberPower
Cena: 1 607,00 zł
zobacz więcej
HSK DATA Acar Rack 19'' S8 FA 5m czarna (8 gniazd) HSK DATA Acar Rack 19'' S8 FA 5m czarna (8 gniazd)
Producent: Acar
Cena: 108,99 zł
zobacz więcej

 

Listwy zasilające RACK – niezbędny element w serwerowniach

Listwy zasilające do szaf RACK są niezbędnym elementem zarządzania zasilaniem serwerowych szaf 19” ale też i 10”. Oczywiście wszystkie listwy tego typu zasilane są napięciem 230V AC. Niektóre warianty mają także zabezpieczenia przeciwprądowe bądź też podświetlane włączniki. Bez problemu da się zamontować takie listwy zasilające RACK w każdej szafie tego typu. Ich montaż jest doczołowy, sześciopunktowy a w zestawie od producenta najczęściej dołączone są odpowiednie śruby.

 

Listwy do szaf RACK

Jak już wspominaliśmy, kategoria ta obejmuje listwy zasilające przeznaczone specjalnie do wyposażania szaf teleinformatycznych. Do wyboru są modele o różnej ilości gniazdek, ale to nie jedyne opcje między którymi możesz wybierać. Pamiętaj, by zawsze brać listwy o nieco większej ilości gniazd niż podpowiada to ilość obecnych urządzeń. Dzięki temu niezaplanowane wcześniej rozbudowy sieci nie będą problemem.

W sprzedaży są sprzęty, które zapewniają podświetlanie włączników i umożliwiają szybkie demontowanie uchwytów. Ponadto możesz przebierać w zależności od potrzeb w listwach o różnej długości kabla zasilającego. Producenci oferują warianty z przewodem o długości od 1,5m aż do 5m.

Listwy zasilające do szaf RACK wykonywane są najczęściej z tworzyw niepalnych i samogasnących co podczas pożaru zapewni dodatkową ochronę całemu sprzętowi.

Niektóre listwy RACK umożliwiają swobodne ułożenie sznura zasilającego w 4 kierunkach, dzięki czemu zyskasz swobodę użytkowania, inne natomiast mogą być wyposażone w specjalny układ filtrujący. Zadaniem takiego filtra jest niwelowanie zakłóceń elektromagnetycznych.

 

Jeśli w trakcie dokonywania zakupów online w sklepie internetowym Hanzo będziesz mieć jakiekolwiek pytania lub wątpliwości dotyczące asortymentu znajdującego się w tej kategorii to zachęcamy do kontaktu z naszym doświadczonym zespołem z działu obsługi klienta.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium