99,7% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam8046Nie polecam21

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

Opcje przeglądania
Technologia druku
Maks. rozmiar nośnika
LAN (Ethernet)
Wbudowany faks
Cena
  • od
    do

Baner Epson

Drukarka atramentowa Epson EcoTank L805 Drukarka atramentowa Epson EcoTank L805
Producent: Epson
Cena: 1 399,00 zł
zobacz więcej
Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L4160 Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L4160
Producent: Epson
Cena: 1 699,00 zł
zobacz więcej
Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L6170 Urządzenie wielofunkcyjne Epson EcoTank L6170
Producent: Epson
Cena: 1 879,00 zł
zobacz więcej

Technologia EcoTank w drukarkach Epson

Epson, jako pierwszy na świecie zaproponował rozwiązanie, które miało znacząco obniżyć koszty druku. W marcu 2012 roku, w Polsce pojawiły się trzy innowacyjne modele tej firmy. Ich oznaczenia, to: L100, L200 i L800. Były to urządzenia ze zbiornikami atramentu do samodzielnego uzupełniania.

Epson, jest prekursorem innowacyjnej metody, która ma na celu zmniejszenia kosztów drukowania. Ten producent jako pierwszy wprowadził system ITS (Ink Tank System). Jego podstawą jest samodzielne uzupełnianie zasobników tuszem. 

Co to jest Ecotank? Jest to technologia, która pozwala na realne oszczędności zarówno w twardej walucie, jak i w czasie i energii. Umożliwia ona ręczne napełnianie zbiorników z atramentem wbudowanych w drukarkę. Pojemniki na tusz mają sporą pojemność, co daje wymierną korzyść: nie trzeba co chwilę pamiętać o ich uzupełnianiu.

Zalety drukarek Epson z technologią EcoTank

  1. Drukarki, które wykorzystują technologię EcoTank są przede wszystkim kompaktowe. Można je bez przeszkód postawić na biurku, gdyż nie zajmują wiele miejsca.
  2. Głowice drukujące użyte w tych drukarkach są wyjątkowo odporne i wytrzymałe, co gwarantuje dłuższą żywotność sprzętu.  
  3. Drukarki Epson wykorzystujące technologię EcoTank świetnie nadają się do drukowania zdjęć. Dzięki nim mamy pewność, że nasze wspomnienia będą wydrukowane w doskonałej jakości. 

Główną zaletą drukarek Epson, jest wyjątkowo niski koszt posiadania. Zastosowanie takiego rozwiązania zrewolucjonizowało świat druku bardziej niż jakiekolwiek rozwiązanie innego producenta. System EcoTank pozwala zaoszczędzić nawet do 90% na kosztach tuszu. Dodatkowo wymusza niejako na użytkownikach stosowanie oryginalnych tuszy. To też może wynikać z faktu, że poniekąd taniej już być nie może.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium