Tonery Lexmark – synergia jakości i wydajności z dbałością o środowisko

Toner do drukarki Lexmark to jeden z materiałów eksploatacyjnych, który warto bliżej poznać jeżeli jesteś użytkownikiem jednej z drukarek laserowych bądź urządzeń wielofunkcyjnych tej marki. Tonery Lexmark charakteryzują się dużą wydajnością i zapewniają każdorazowo wysoką jakość wydruku.

Hanzo znajdziesz pełną gamę produktów Lexmark – tonery oryginalne dostępne w naszym sklepie pozwolą na bezawaryjną i sprawną pracę drukarek oraz innych sprzętów z funkcją drukowania. Asortyment Hanzo to zarówno tonery do urządzeń monochromatycznych jak i kolorowe wkłady do kompatybilnych modeli drukarek laserowych Lexmark.

 

Lexmark 20N0W00 pojemnik Lexmark 20N0W00 pojemnik
Producent: Lexmark
Cena: 77,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lexmark B220Z00 Black Lexmark B220Z00 Black
Producent: Lexmark
Cena: 359,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lexmark B342000 Black Lexmark B342000 Black
Producent: Lexmark
Cena: 268,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lexmark B342H00 Black Lexmark B342H00 Black
Producent: Lexmark
Cena: 425,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lexmark B342X00 Black Lexmark B342X00 Black
Producent: Lexmark
Cena: 642,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lexmark C320020 Cyan Lexmark C320020 Cyan
Producent: Lexmark
Cena: 571,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lexmark C320030 Magenta Lexmark C320030 Magenta
Producent: Lexmark
Cena: 571,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lexmark C320040 Yellow Lexmark C320040 Yellow
Producent: Lexmark
Cena: 571,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lexmark C3220C0 Cyan Lexmark C3220C0 Cyan
Producent: Lexmark
Cena: 443,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lexmark C3220K0 Black Lexmark C3220K0 Black
Producent: Lexmark
Cena: 352,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lexmark C3220M0 Magenta Lexmark C3220M0 Magenta
Producent: Lexmark
Cena: 454,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lexmark C3220Y0 Yellow Lexmark C3220Y0 Yellow
Producent: Lexmark
Cena: 443,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lexmark B220XA0 Black Lexmark B220XA0 Black
Producent: Lexmark
Cena: 957,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lexmark B222000 Black Lexmark B222000 Black
Producent: Lexmark
Cena: 191,00 zł
zobacz więcej
Lexmark B222H00 Black Lexmark B222H00 Black
Producent: Lexmark
Cena: 349,00 zł
zobacz więcej

 

Klika słów o marce Lexmark

Lexmark to znany amerykański producent drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych oraz programów i usług. Firma powstała w 1991 roku, gdy dział drukarek i materiałów eksploatacyjnych IBM przejęła firma inwestycyjna Clayton & Dubilier & Rice. Baza Lexmarka znajduje się w Lexington, Kentucky.

 

Dlaczego warto stawiać na oryginał?

Tylko oryginalny toner do drukarki laserowej Lexmark daje gwarancję najlepszej jakości druku. Zapewnia on płynne przejścia pomiędzy barwami i odcieniami a wydruki charakteryzują się wysokim współczynnikiem kontrastu. Drukarki wykorzystujące tonery Lexmark doskonale poradzą sobie podczas drukowania grafiki i zdjęć.

Pomimo tego, że oryginalne materiały eksploatacyjne są droższe od zamienników, to jednak biorąc pod uwagę kompatybilność tych pierwszych z drukarkami, dla których zostały specjalnie zaprojektowane –w szerszej perspektywie – bardziej opłacalne są tonery Lexmark. Toner do drukarki Lexmark możemy eksploatować bez obaw o wywołanie awarii urządzenia lub jego zanieczyszczenie. Używanie oryginalnych produktów to jednocześnie wykazanie troski o środowisko naturalne i komfort użytkownika. Wkłady Lexmark posiadają wszystkie obowiązujące certyfikaty i skupiają się na recyclingu i ponownym wykorzystaniu odzyskanych surowców.

 

Jak wyszukać odpowiedni toner do drukarki laserowej Lexmark?

Najłatwiej w wyszukiwarce wpisać „toner” oraz nazwę naszej drukarki laserowej. Firma Lexmark tonery oryginalne oznacza 12-znakowym kodem umieszczonym na kasecie. Na stronie producenta po wpisaniu tego kodu dowiadujemy się, czy faktycznie mamy do czynienia z oryginalnym produktem. Warto pamiętać, że każdy toner do drukarki Lexmark powinien być zakupiony w sklepie partnerskim marki, zwracajmy uwagę czy opakowanie jest prawidłowo zamknięte i czy produkt zawiera holograficzną etykietę, kod QR oraz nr identyfikacyjny. Tylko wtedy mamy pewność, że nasza drukarka laserowa będzie wykorzystywała produkt najwyższej jakości zaprojektowany specjalnie dla niej.

 

Toner do drukarki Lexmark – stworzone w UE z myślą o środowisku

Marka Lexmark stawia na recycling oraz ochronę środowiska. Dlatego w obszarze tonerów do drukarek laserowych, skupiła się na stworzeniu materiałów eksploatacyjnych, które nie tylko pozwalają optymalnie działać sprzętom, zapewniając najwyższą jakość wydruku, ale również produkowane są w zgodzie z zobowiązaniami firmy wobec społecznej odpowiedzialności biznesu i zasadami redukowania odpadów i zwiększania gospodarki cyrkulacyjnej (zwłaszcza seria Corporate dla firm).

Już w 1991 marka zapewniła darmowe metody zwrotu wyczerpanych kaset (LCCP). Zużyty toner do drukarki laserowej Lexmark, zostaje poddany recyclingowi i jest z powrotem wprowadzany w obrót z największą możliwą korzyścią dla środowiska. Do dnia dzisiejszego ilość wyczerpanych tonerów oddanych w programie LCCP wzrosła ponad 25 razy, co wiąże się nawet z 10000 ton materiałów każdego roku, które nie trafiają na składowiska odpadów tylko są ponownie wykorzystywane.  

Lexmark wykazał, że zwrócona kaseta tonera zmniejsza emisję CO2 o ponad 50%, a możliwość wykorzystania wtórnego tworzyw sztucznych i pozostałych komponentów do produkcji nowych kaset z tonerami – pozwala na zamknięcie obiegu produktów. Świetnym przykładem jest stworzenie opakowania o podwójnym wykorzystaniu – jako oryginalne opakowanie i potem jako pudełko do zwrotu kasety.

 

Lexmark tonery oryginalne, które dają więcej

Wśród wszystkich dostępnych urządzeń i nowoczesnych technologii wprowadzonych przez Lexmarka, marka może pochwalić się dopracowanym i wydajnym systemem drukowana w skład, którego wchodzą różne rodzaje tonerów. Jednym z nich są kasety z tonerami Unison, działające na zasadzie innowacyjnej metody druku, nie wymagającej potrząsania. Zastosowana technologia, nie tylko zwiększa efektywność drukarek, ale również przyspiesza gotowość urządzenia laserowego do pracy, oraz zmniejsza zużycie energii ze względu na niższą temperaturę konieczną do wydruku.

 

Materiały eksploatacyjne Lexmark

Każdy sprzęt drukujący Lexmarka kontroluje na bieżąco wykorzystanie materiałów eksploatacyjnych. Użytkownik nie musi manualnie sprawdzać, jaki jest poziom tonera, o jego niskim stanie automatycznie poinformuje drukarka, wyświetlając komunikat z mniemaną ilością stron, które jeszcze będą wydrukowane.

 

Profesjonalny team sklepu internetowego Hanzo poleca najlepsze oryginalne tonery do drukarek Lexmark zarówno do urządzeń monochromatycznych, jak i kolorowych oraz służy, jak zawsze, pomocą w doborze tonera zgodnego z posiadaną drukarką Lexmark. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, chcesz się dowiedzieć czegoś więcej o tonerach Lexmark, albo zainteresował cię sprzęt tej firmy, wystarczy, że do nas napiszesz lub zadzwonisz – postaramy się spełnić twoje oczekiwania i odpowiedzieć na wszystkie nurtujące pytania oraz dobrać produkty dopasowane do twoich potrzeb.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium