TP-LINK wzmacniacze sygnału – stabilna i szybka sieć w domu i biurze

Denerwują cię nagłe zakłócenia sygnału? Masz problem ze stabilnym i trwałym połączeniem przez sieć Wi-Fi? Nagły brak Internetu może stać się przyczyną dyskomfortu zarówno w czasie pracy, jak i podczas spędzania wolnych chwil w sieci, np. gdy oglądasz ulubiony serial lub grasz w grę online. Jak zapobiec takim sytuacjom? Warto zaopatrzyć się we wzmacniacz Internetu TP-LINK, nazywany często repeaterem lub ekspanderem. Po co od razu kupować nowy i drogi router – jeśli możesz postawić na tańsze i równie skuteczne rozwiązanie – jakim jest wzmacniacz sygnału.

W sklepie Hanzo znajdziesz wiele ofert repeaterów znanych marek jak Tenda, D-LINK, ASUS i oczywiście TP-LINK.

 

TP-Link EAP230-Wall TP-Link EAP230-Wall
Producent: TP-Link
Cena: 336,00 zł
szt.
zobacz więcej
TP-Link EAP235-Wall TP-Link EAP235-Wall
Producent: TP-Link
Cena: 330,00 zł
szt.
zobacz więcej
TP-Link EAP265 HD TP-Link EAP265 HD
Producent: TP-Link
Cena: 646,00 zł
szt.
zobacz więcej
TP-Link EAP610 TP-Link EAP610
Producent: TP-Link
Cena: 651,00 zł
szt.
zobacz więcej
TP-Link EAP615-Wall TP-Link EAP615-Wall
Producent: TP-Link
Cena: 484,00 zł
szt.
zobacz więcej
TP-Link EAP620 HD TP-Link EAP620 HD
Producent: TP-Link
Cena: 913,00 zł
szt.
zobacz więcej
TP-Link EAP660 HD TP-Link EAP660 HD
Producent: TP-Link
Cena: 1 317,00 zł
szt.
zobacz więcej
TP-Link RE190 TP-Link RE190
Producent: TP-Link
Cena: 109,00 zł
szt.
zobacz więcej
TP-Link RE200 TP-Link RE200
Producent: TP-Link
Cena: 119,00 zł
szt.
zobacz więcej
TP-Link RE205 TP-Link RE205
Producent: TP-Link
Cena: 136,00 zł
szt.
zobacz więcej
TP-Link RE300 TP-Link RE300
Producent: TP-Link
Cena: 125,00 zł
szt.
zobacz więcej
TP-Link RE305 TP-Link RE305
Producent: TP-Link
Cena: 143,00 zł
szt.
zobacz więcej
TP-Link RE365 TP-Link RE365
Producent: TP-Link
Cena: 202,00 zł
szt.
zobacz więcej
TP-Link RE450 TP-Link RE450
Producent: TP-Link
Cena: 264,00 zł
szt.
zobacz więcej
TP-Link RE505X TP-Link RE505X
Producent: TP-Link
Cena: 342,00 zł
szt.
zobacz więcej

 

Kilka słów o TP-LINK

TP-LINK jest chińskim producentem urządzeń sieciowych. Obecnie sprzęt tej marki sprzedawany jest w 120 krajach, a TP-LINK stał się jednym z liderów rynku WLAN, znanym i cenionym na całym świecie. Firma projektuje urządzenia z myślą o użytkownikach domowych, dbając o jak najwyższą jakość i niezawodność. Oprócz smartfonów, wprowadzonych przez markę w 2016 roku – TP-LINK produkuje przede wszystkim urządzenia do budowy sieci bezprzewodowej, jak serwery druku, kamery IP, powerbanki, routery oraz wzmacniacze sygnału. Firma należy do wąskiej grupy producentów mających pełną kontrolę nad całym procesem produkcyjnym.

Choć TP-LINK powstała w 1996 roku to na międzynarodowy rynek wyszła prawie 10 lat później w 2005 roku. Od 2016 roku marka zaczęła reklamować się jako firma zorientowana na styl życia, tworząca produkty do inteligentnych domów.

 

Wzmacniacze sygnału Wi-Fi TP-LINK – łącz się z każdego miejsca w domu

Wzmacniacz Wi-Fi TP-LINK to gwarancja szybkiego i stabilnego połączenia bezprzewodowego bez względu na to, jak daleko od routera się znajdujesz. Rozszerz sieć domową lub firmową w sposób łatwy i wygodny. Nie potrzebujesz dodatkowych kabli, najczęściej wystarczy wcisnąć przycisk WPS na routerze oraz odpowiedni przycisk na wzmacniaczu, będącym w zasięgu routera – aby repeater (czyli wzmacniacz sygnału) zaczął działać zwiększając siłę sygnału.

 

TP-LINK wzmacniacze – charakterystyka

Wybierając ekspander TP-LINK, należy przyjrzeć się jego specyfikacji, aby użytkownik mógł w pełni wykorzystać możliwości repeatera w domu.

Choć wszystkie repeatery są do siebie pod pewnymi względami podobne, warto zwrócić uwagę, co ma do zaoferowania firma TP-LINK (dostępność poszczególnych funkcji zależy od modelu).

  • Obsługa połączeń bezprzewodowych o wysokich prędkościach – im wyższą prędkość może obsługiwać wzmacniacz sygnału (dlatego możliwości wzmacniacza warto dopasować do posiadanego routera) tym szybszym Internetem będziemy się cieszyć na naszych urządzeniach mobilnych.
  • Kompatybilność z oboma pasmami: 2,4 GHz i 5 GHz.
  • Ilość anten – im więcej anten – tym większe wzmocnienie sygnału Wi-Fi TP-LINK.
  • Zgodność z routerem, który posiadamy (wzmacniacze sygnału są bardzo uniwersalne, więc są kompatybilne z wieloma modelami routerów).
  • Diody pokazujące poziom sygnału – ułatwiają użytkownikowi odnalezienie optymalnej pozycji dla wzmacniacza.
  • Aplikacja Tether – program dostępny na urządzeniach z Androidem i systemem IOS – umożliwiający kontrolę nad wzmacniaczem sygnału (np. możliwość wyłączenia diod nocą).
  • Dostępność portów łączności, gniazd lokalnej sieci – np. port ethernetowy pozwalający zmienić repeater w zewnętrzną kartę sieciową.
  • Przycisk WPS – ułatwiający konfigurację repeatera.
  • Funkcja zapamiętywania profili wcześniej sparowanych urządzeń.
  • Rozmiar i design – repeatery TP-LINK to zazwyczaj małe urządzenia o minimalistycznym wzornictwie, które nie zajmują dużo miejsca i dobrze wyglądają w każdej przestrzeni.

 

Który wzmacniacz TP-LINK wybrać?

Wybór odpowiedniego wzmacniacza i tak naprawdę każdego innego urządzenia w dużej mierze zależy od naszych potrzeb.  Repeatery TP-LINK to niedrogie urządzenia, które mogą zupełnie zmienić i zdecydowanie podwyższyć komfort korzystania z sieci w domu czy pracy. Najlepiej dobrać urządzenie będące w pełni kompatybilne z routerem, który posiadamy. Jeżeli parametry obu urządzeń będą ze sobą zgodne, wtedy mamy pewność, że sprzęty będą ze sobą dobrze współpracować.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z Hanzo! Nasi doświadczeni pracownicy podpowiedzą ci, jaki wzmacniacz sygnału TP-LINK spisze się u ciebie najlepiej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium