ASUS Lyra MAP-AC1750 (2pak)

Cena: 779,00 zł 779.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Asus Lyra Trio MAP-AC1750 WiFi System (2-pk)

Dwuzakresowy system bezprzewodowej sieci typu mesh AC1750 – z zasięgiem do kilkupiętrowych domów o powierzchni do 500 m2, z obsługą AiMesh oraz pakietem zabezpieczeń sieciowych AiProtection napędzanym przez Trend Micro

  • Zlikwiduj martwe strefy sygnału Wi-Fi – dwuzakresowy system bezprzewodowej sieci mesh z trzema koncentratorami zapewnia silny sygnał Wi-Fi w każdym kącie Twojego domu.
  • Szybkie i płynne połączenia, zawsze – technologia 3x3 MIMO oraz płynny roaming zapewniają najwyższe prędkości Wi-Fi i automatycznie łączą użytkowników z najlepszym możliwym źródłem sygnału w dowolnym miejscu w domu.
  • Zawsze aktualna ochrona – otrzymujesz na całe życie pakiet funkcji bezpieczeństwa napędzany przez Trend Micro™ i oparty na chmurze, który zapewnia Ci doskonałą ochronę Twoich urządzeń oraz prywatnych danych.
  • Kontrola rodzicielska – funkcje filtrowania adresów URL oraz czasowego planowania dostępu pozwalają Ci dobrze zabezpieczyć swoją rodzinę przed dostępem do niewłaściwych treści i zbyt ekscesywnym korzystaniem z Internetu.
  • Obsługa technologii AiMesh – Możesz dowolnie łączyć swój system Lyra Trio z innymi routerami kompatybilnymi z AiMesh w celu stworzenia wydajnej i elastycznej sieci Wi-Fi dla całego domu

Lyra Trio - Zasięg Wi-Fi w każdym miejscu domu

Płynne i bezpieczne połączenia

Codziennie wysyłasz wiadomości tekstowe, czatujesz online i rozmawiasz z ukochanymi osobami. Dzięki doskonałym połączeniom możesz rozwijać swoje pasje, czerpać nowe inspiracje i zdobywać nowe i ekscytujące doświadczenia. Lyra Trio połączy Cię z siecią zapewniając Ci więcej możliwości, a jednocześnie chroniąc Twoją prywatność. Zawsze pozostaniesz w kontakcie osobami i rzeczami, które są dla Ciebie najważniejsze, dzięki prostej w obsłudze oraz bezpiecznej sieci Wi-Fi o zasięgu obejmującym wszystkie zakątki Twojego domu.

 

 

Zasięg dla domów wielopiętrowych o powierzchni do 375 m2.

Nieważne, czy będziesz w piwnicy, w ogrodzie, czy też w salonie – zawsze wymagasz płynnego działania swoich urządzeń z Wi-Fi. System sieci typu mesh ASUS Lyra Trio wykorzystuje trzy bezprzewodowo połączone koncentratory dla zapewnienia superszybkiego, niezawodnego i bezpiecznego sygnału w każdym miejscu w Twoim domu.

 

Wydajny system sieci Wi-Fi dla całego domu. Skonfigurowany tak, jak chcesz.

W większości przypadków Twój system Lyra mini zapewni Ci płynne i niezawodne połączenie Wi-Fi w każdej części domu. Zasięg sygnału bezprzewodowego może jednak zostać ograniczony przez wiele różnych czynników – takich jak np. rozplanowanie pokoi, zastosowane materiały budowlane, a nawet umeblowanie. ASUS AiMesh to innowacyjna, nowa funkcja routera, która rozwiązuje tego typu problemy, łącząc ze sobą kilka routerów ASUS w celu stworzenia sieci Wi-Fi obejmującej całą powierzchnię domu. Technologia AiMesh jest bardzo wydajna, elastyczna i umożliwia Ci zastosowanie różnych modeli routerów ASUS, dzięki czemu chroni Twoje koszty inwestycji! AiMesh zapewnia Ci oszczędność czasu poprzez scentralizowane sterowanie siecią, a także bardzo płynny

 

Anteny zaprojektowane do transmisji pomiędzy piętrami

Lyra Trio posiada szczególną konstrukcję o kształcie piramidy, dzięki której minimalizowane są zakłócenia, a sygnał jest przesyłany zarówno w płaszczyźnie pionowej, jak i poziomej, dla zapewnienia lepszego odbioru sygnału i wyższej wydajności w domach wielopiętrowych.

 

Automatycznie łączy Cię z najsilniejszym sygnałem

Kilka koncentratorów Lyra Trio współpracuje ze sobą dla stworzenia pojedynczej sieci Wi-Fi o tylko jednej, unikalnej nazwie. Po wejściu w zasięg sieci Lyra Trio automatycznie połączy Cię ze źródłem najsilniejszego sygnału i będzie płynnie przełączać koncentratory podczas poruszania się na terenie domu. Zmiana będzie przy tym tak płynna, że w ogóle jej nie zauważysz – nawet podczas czatu wideo lub strumieniowania filmów.

 

 

Dane techniczne

Obsługiwane standardy
Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
Częstotliwość pracy
2.4 / 5 GHz
Prędkość transmisji (max.)
Wi-Fi 1750 Mb/s
Antena
3 szt. - wewnętrzna
Rodzaje wejść/wyjść
1 x 10/100/1000 Mbit/s • 1 x WAN (RJ-45)
Zarządzanie
Aplikacja
Szyfrowanie
WPA2-PSK
Zasilanie
12 V / 1,5 A
Dodatkowe informacje
Smart Connect • AiProtection Classic • Kontrola rodzicielska • Sieć dla gości
Kolor
Biały
Wymiary (W x Sz x G)
478 x 135 x 124 mm
Waga
199 g
Gwarancja
36 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod produktu: 1_654925
Kod producenta: MAP-AC1750

Opinie o produkcie (0)

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium