99,7% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam8046Nie polecam21

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

Klawiatura Logitech G413 Carbon

Cena: 348,00 zł 348.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Logitech G413 Carbon Klawiatura gamingowa 

 

Czystość. Moc. Gra.

Klawiatura Logitech G413 została przemyślana, zaprojektowana i wyprodukowana w celu dostarczenia zaawansowanej wydajności z właściwym zestawem funkcji. Smukła obudowa o kształcie ostrza została wykonana z lekkiego stopu aluminium 5052 o wysokiej wytrzymałości. Spodnia strona obudowy zapewnia możliwość regulacji długości kabla zestawu słuchawkowego i myszy oraz jest wyposażona w regulowane nóżki z gumowymi stabilizatorami pozwalające ustawić ją pod odpowiednim kątem.

 

Logitech G413 Carbon Klawiatura gamingowa 920-008310

 

Sprężynujący przełącznik ROMER-G

Przełączniki sprężynujące Romer-G cechują się niewielką odległością aktywacji na poziomie 1,5 mm, co sprawia, że są o 25% szybsze 11,5 mm kontra 2,0 mm w porównaniu do standardowych przełączników mechanicznych.w porównaniu do standardowych, konkurencyjnych przełączników mechanicznych. Sprężynujący przełącznik Romer-G to perfekcyjne połączenie szybkości, precyzji i cichego działania. Gwarantuje pewność i wyczuwalną reakcję podczas aktywacji.

 

 

Precyzyjne podświetlenie klawiszy

Przełącznik Romer-G został również zaprojektowany z myślą o precyzyjnym i czytelnym podświetleniu klawiszy. Dzięki temu klawisze są zawsze widoczne, ale nie rozpraszają, co jest szczególnie użyteczne w czasie (tych najatrakcyjniejszych) nocnych sesji. Klawiatura Logitech G413 Carbon z jaskrawoczerwonym podświetleniem klawiszy  wyróżnia się zdecydowanym wyglądem charakterystycznym dla klasy premium. 

 

Logitech G413 Carbon Klawiatura gamingowa 920-008310

 

Stop aluminium stosowany w lotnictwie

Górna część obudowy klawiatury Logitech G413 wykonana ze szczotkowanego stopu aluminiowo-magnezowego 5052 służy jako szkielet klawiatury. Dzięki temu uzyskano eleganckie, wyważone wzornictwo i komplet funkcji. Wykonana z materiałów najwyższej jakości klawiatura G413 oferuje wygląd i wydajność na najwyższym poziomie.

 

Logitech G413 Carbon Klawiatura gamingowa 920-008310

 

Port USB PASSTHROUGH

Dodatkowy dedykowany kabel USB łączy port USB passthrough z osobnym wejściem, co gwarantuje dostęp do pełnej mocy zasilania i przepustowości danych. Używaj portu w klawiaturze Logitech G413, jak każdego innego portu USB.

 

Logitech G413 Carbon Klawiatura gamingowa 920-008310

 

Sterowanie multimediami na wyciągnięcie dłoni

Steruj dźwiękiem, nie przerywając gry Klawisze funkcyjne na klawiaturze Logitech G413 posiadają przyciski sterowania multimediami, co pozwala na natychmiastowe odtwarzanie, wstrzymywanie i wyciszanie. Przechodź do następnego utworu naciśnięciem jednego przycisku lub podkręć głośność aktualnie odtwarzanego. Skorzystaj z funkcji przełącznika klawisza FN w oprogramowaniu Logitech G HUB, aby skonfigurować klawisze do domyślnej obsługi poleceń multimedialnych.

 

Logitech G413 Carbon Klawiatura gamingowa 920-008310

 

Nakładki klawiszy do gier

Do klawiatury Logitech G413 dołączono 12 fasetowanych nakładek klawiszy, dzięki czemu można dostosować najważniejsze klawisze do gier tak, aby pasowały do ulubionej gry lub postaci. Zamieniaj je w szybki i łatwy sposób przy użyciu dołączonego narzędzia do wyjmowania klawiszy.

 

Logitech G413 Carbon Klawiatura gamingowa 920-008310

 

Zaawansowany funkcje gier

Włącz tryb gry dezaktywujący klawisze, które mogą zakłócić grę, takie jak klawisz Windows. 26 klawiszy z funkcją przytrzymywania wielu klawiszy jednocześnie umożliwia naciśnięcie praktycznie dowolnej liczby klawiszy wraz z klawiszami modyfikującymi (Control, Alt, Shift) w dowolnej kolejności, aby wykonać żądane polecenie. Dodatkowo dostrojona pod kątem wysokiej wydajności ochrona przed blokadą po naciśnięciu kilku klawiszy zapewnia niezawodną kontrolę podczas jednoczesnego wykonywania wielu poleceń w grze.

 

 

 

Programowalne makra

Użyj oprogramowania G HUB, aby przypisać niestandardowe funkcje i polecenia makr do klawiszy F1–F12. Zaoszczędź czas podczas wykonywania obecnego ataku i na planowaniu kolejnego. Z klawiaturą Logitech G413 można wykonywać skomplikowane polecenia bądź wyzwalać szereg działań lub czarów w odpowiednim czasie przez naciśnięcie klawisza.

Logitech G413 Carbon Klawiatura gamingowa 920-008310

 

Dane techniczne

Rodzaj
Multimedialna
Zestaw z myszką
Nie
Kod produktu: 1_623520
Kod producenta: 920-008310

Opinie o produkcie (0)

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium