Logitech G102 Prodigy RGB

Cena: 99,99 zł 99.99
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Logitech G102 Mysz gamingowa

 

 

Klasyczna konstrukcja

Uwielbiana przez graczy Logitech G102 Gaming Mouse w nowym wydaniu. Legendarna w swojej prostocie konstrukcja uwielbiana przez graczy na całym świecie w nowym wydaniu. G102 zachowuje e-sportowy charakter swojej poprzedniczki, ale zawiera wiele usprawnień opracowanych przez inżynierów Logitech G. Owocem ich pracy jest trwały i uniwersalny produkt, który świetnie sprawdza się nawet w wymagających grach.

 

 

Klasyczna konstrukcja

Uwielbiana przez graczy Logitech G102 Gaming Mouse w nowym wydaniu. Legendarna w swojej prostocie konstrukcja uwielbiana przez graczy na całym świecie w nowym wydaniu. G102 zachowuje e-sportowy charakter swojej poprzedniczki, ale zawiera wiele usprawnień opracowanych przez inżynierów Logitech G. Owocem ich pracy jest trwały i uniwersalny produkt, który świetnie sprawdza się nawet w wymagających grach.

 

 

Nowoczesny i precyzyjny sensor

Sensor Logitech G102 zapewnia doskonałą precyzję, szybkość śledzenia ruchów i spójność pozwalając Ci w pełni wykorzystać swój potencjał. 200-8000 dpi z możliwością zmiany czułości w czasie rozgrywki. Celuj z precyzją snajpera albo wykonuj błyskawiczne ruchy celownika - wszystko, by pozwolić Ci wygrywać. Czułość 8000 dpi dostępna jest po aktualizacji oprogramowania urządzenia w Logitech Gaming Software.

 

 

Programowalne przyciski i zaawansowany system naciągu

Soczyste kliknięcia i maksymalna precyzja. Dzięki zastosowaniu metalowej sprężyny lewy i prawy przycisk myszy zawsze jest do dyspozycji - siła potrzebna do wciśnięcia przycisków jest mniejsza, a czas reakcji skrócony. Logitech Gaming Software umożliwia dodatkową konfigurację wszystkich sześciu programowalnych przycisków dzięki czemu zaawansowani użytkownicy jeszcze lepiej wykorzystają możliwości G102.

 

 

Programowalne podświetlenie RGB

Wybieraj spośród około 16,8 miliona kolorów i wielu poziomów jasności dostosowując barwy do własnych preferencji. Pobierz oprogramowanie Logitech Gaming Software i uzyskaj dostęp do setek inteligentnych profili podświetlenia reagujących na akcje wykonywane w grach. Ciesz się jeszcze większa głębią rozgrywki i imersją w największych hitach.

 

 

Superwydajna

Logitech G102 komunikuje się z komputerem z szybkością 1000 sygnałów na sekundę — to nawet 8 razy szybciej niż standardowe myszy. Jakakolwiek akcja wywołuje praktycznie natychmiastową reakcję na ekranie co w grach wymagających zręczności ma fundamentalne znaczenie.

 

Wbudowana pamięć

Ustawienia urządzenia zapisują się na wbudowanej pamięci, dzięki czemu po podpięciu do innego komputera nie ma potrzeby instalowania oprogramowania, łączenia się z Internetem i ponownej konfiguracji.

 

Dane techniczne

Sensor
Optyczny
Liczba przycisków
6
Liczba rolek
1
Połączenie
Przewodowe
Interfejs
USB
Profil
Praworęczny/Uniwersalny
Kod produktu: 1_651723
Kod producenta: 910-004939

Opinie o produkcie (0)

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium