99,7% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam8906Nie polecam27

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

Projektor DLP SVGA BenQ MS506

Dostępność: Brak towaru
Cena: 1 189,00 zł 1189.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Benq

Opis

Światowy Lider w Technologii SmartEco - Przyjazny dla Zielonego Środowiska

 

Dzisiaj szkoły/przedsiębiorstwa, stoją przed wyzwaniem wprowadzenia nowych technologii i narzędzi nauczania w swoich klasach/biurach, tak aby obniżyć koszty zużywanej energii. W staraniach tych BenQ współpracował z Philips Lighting co doprowadziło do rozwoju idealnego rozwiązania - Technologii SmartEco. Technologia SmartEco przynosi nowy sposób obsługi systemu projektora. Intuicyjny w obsłudze i przyjazny dla środowiska. Technologia SmartEco łączy w sobie doskonałą jakość obrazu i maksymalną oszczędność energii. Dzięki Technologii SmartEco, studenci, nauczyciele i przedsiębiorcy dostają narzędzie pracy, aby jak najlepiej wykorzystać swoje doświadczenie w klasie/biurze - a szkoły/przedsiębiorstwa zmniejszają całkowity koszt obsługi i konserwacji projektora. Ta technologia znacznie wydłuża żywotność lampy.

MX720
 
 
 

 

Tryb SmartEco

Tryb SmartEco dostarcza taką mocy lampy projektora jaką musi zapewnić by wyświetlić najlepszy współczynnik kontrastu. Dzięki tej funkcji, szkoły zapewniają uczniom i nauczycielom bezkompromisową jakość projekcji, jednocześnie zmniejszając całkowite koszty posiadania i obsługi projektora poprzez wydłużenie żywotności lampy i obniżenie poboru energii.

 
 
MW526

 

 

 

Tryb Normalny
296W - Średni Pobór Moc Projektora

 

MW526

 

 

 

Tryb SmartEco
Rozszerzone Szczegóły w Zaciemnionych Scenach
163W - Średni Pobór Mocy

 

 
 

 

Tryb Oszczędności Pracy Lampy

Koszty wymiany lampy do projektorów to największa część całkowitego kosztu posiadania projektora. Tryb Oszczędności Pracy Lampy, przeznaczony jest do regulacji mocy lampy, jej jasności dynamiczniej, co przyczynia się do przedłużenia żywotności lampy projektora o więcej niż 50%! Częstotliwość wymiany lampy jest również zmniejszona o 50%, znacznie obniżając przyszłe koszty wymiany.

MW621ST
 
 
 

 

Tryb Eco Blank

Tryb Eco Blank pozwala nauczycielom na brak podświetlenia ekranu projekcyjnego, w momencie gdy bezpośrednio chcą skupić uwagę swoich uczniów na swoim wykładzie - lub po prostu, gdy projektor nie jest używany. Po włączeniu tej funkcji moc lampy jest przyciemniona automatycznie, a dzięki temu, obniżeniu ulega całkowite zużycie energii elektrycznej nawet o 70%.

 
 
su917
 

 

 

Pełna Moc Lampy
Uwaga Skupiona na Ekranie

su917
 

 

 

Tryb Eco Blank
30% Projekcja Lampy
Uwaga Skupiona na Nauczycielu

 

 

 

 

(Źródło: 2010 Philips white paper)


 

 
 

 

Tryb Braku Sygnału Źródłowego

Są takie chwile w pracy projektora, gdy projektor jest włączony bez wyświetlania sygnału źródłowego, jak komputer PC lub notebook. Aby uniknąć pracy projektora przy pełnej mocy lampy, BenQ stworzył Tryb Braku Sygnału Źródłowego. Zmniejsza on jasność lampy projektora do 30% w momencie, gdy po włączeniu projektora w ciągu 3 min nie wykryje on źródła wyświetlania.

 
 
MX720

 

 

Źródło Sygnału Wykryte
100% Mocy Lampy

MX720

 

 

Brak Sygnału Źródłowego
30% Moc Lampy

 

 

0.5W w Trybie Uśpienia

Zużycie energii w Trybie Uśpienia to mniej niż <0,5 W. To zdecydowanie pomaga przedłużyć żywotność lampy projektora, jak również redukcje koszty energii elektrycznej.

 
 

 

Audio

MS506 posiada wbudowany głośnik i może być używany jako system audio, gdy jest on w trybie czuwania. To zaoszczędzi trudu, jak również pieniędzy na pozyskanie odrębnego systemu audio.

 
 
MS506
 
 
 


Bezproblemowa Konserwacja Projektora

Łatwy dostęp do lampy projektora

Pokrywa w górnej części obudowy projektora przeznaczona jest dla serwisantów do bezpiecznej i szybkiej wymiany lampy projektora. Lampa projektora może być wymieniona bez opóźnienia zajęć lekcyjnych.

 
 

 


Przydatne Wzory Tablic dla Nauczycieli

Aby ułatwić zadanie nauczania, BenQ dodał specjalne szablony funkcji MS506. Teraz, z czterech różnych linii wzorów do wyboru - Pismo, Muzyka, Arkusz Kalkulacyjny, Wykres Współrzędnych, można łatwo napisać lub narysować na tablicy bez konieczności rysowania linii lub wykresów.

MX720
 
 
 
MS506
 
 
 

 Szybka Instalacja

Naciskając przycisk Szybkiego Uruchomienia na pilocie zdalnego sterowania, instalator szybko przejdzie do instalacji związanej z funkcji w menu OSD.

 

Projektory BenQ DLP ® ︱ Długotrwała Perfekcja Obrazu z Technologią DLP

Ponadczasowa jakość obrazu:

Projektory BenQ DLP zapewniają ostrą jak brzytwa klarowność obrazu, bardzo czytelne i prawdziwe jak w rzeczywistości kolory, takie same barwy wyświetlane przez długie lata użytkowania projektora. Używamy najnowszej Technologii DLP odzwierciedlającej czyste światło z milionów mikro luster zlokalizowanych na chipie DMD po przez zaawansowane technologie koła kolorów. Ponieważ lusterka są bezbarwne i chronione w niemal zamkniętym środowisku, projektory BenQ DLP nie mają problemu starzenia się i są praktycznie odporne na rozpad obrazu, konsekwentnie dostarczając doskonałe prezentacje. W rzeczywistości, po 2000 godzinach intensywnego użytkowania, wymieniając nową lampę jakość, obrazu jest porównywalna do nowego projektora.

 
 

 

Nie-DLP Projektor

 

 
MX720
 

 

BenQ DLP Projektor

 

 
MX720
 

 

 

Technologia DLP zapewnia także bez-filtrowy design projektora, dajac gwarancję długotrwałej jakości obrazu i zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania projektora. Technologia BenQ SmartEco ™ dodatkowo zwiększa wydajność kontrastu i jakość obrazu oszczędzając do 70% zużycia energii przez lampę projektora.

 
 

 

Wyświetlane Teksty Ostre jak Brzytwa:

96% współczynnika wypełnienia - to właśnie Technologia DLP dostarcza układy piksela za pikselem, eliminując w ten sposób grube ciemne obramowania wokół poszczególnych pikseli, które znacznie zmniejszają barwę kolorów i szczegółów. Wyższy współczynnik wypełnienia i mniejsze obramowanie pikseli przekłada się na znacznie czystszy, bardziej intensywny kolor i gładsza jakość obrazu. Projektory BenQ DLP wyposażone są również w wysoki współczynnik kontrastu tak potrzebny dla bezbłędnego renderowania małego tekstu, drobnych linie i ciemnych elementów sceny. Czernie są głębsze, a ogólna jakość obrazu jest bardziej skoncentrowana i czystsza. Twoje prezentacje będą czytelne i bardzo skuteczne, oglądane nawet z tylnego rzędu sali w dobrze oświetlonym miejscu.

 
LX60ST
 

 

Prawdziwe, Żywe Kolory:

Nawet w dobrze oświetlonych miejscach, Projektory BenQ DLP mogą osiągnąć optymalny balans jasności i barw, dzięki technologii BrilliantColor ™. Projektor korzysta z opracowanej przez BenQ technologii BrilliantColor, która pozwala na wyświetlanie obrazu o podwyższonej jasności z dużą głębią kolorów. BrilliantColor™ pozwala do przetwarzania sześciu kolorów poprzez włączenie wtórnych kolorów żółtego, niebieskozielonego, purpurowego wraz z podstawowymi kolorami jak; czerwonym, niebieskim i zielonym. Z intensywnymi odcieniami do nieuchwytnych tonów średnich, każda prezentacja jest wyświetlana w czystych i żywych kolorach.

 
LX60ST
 

 

 

(Wszystkie zdjęcia ukazujące scenariusze projekcji są symulowane.)

 
 
 

 

Etykiety ecoFACTS

Etykiety ecoFACTS mogę powiedzieć, jak przyjazne dla środowiska są produkty BenQ! Rozwój produktów przyjaznych środowisku stwarza proces w którym BenQ, nie tylko chce przestrzegać biernie przepisów ochrony naszej planety, ale również aktywnie rozwija produkty przyjazne dla środowiska! Etykiety ecoFACTS wskazują jakie wysiłki podejmuje Firma BenQ w celu zastąpienia substancji niebezpiecznych, odpowiedniego doboru materiałów, projektowanie opakowań energooszczędnych oraz innych aspektów dotyczących produktu i ochrony środowiska naturalnego.

su917
 
 
 
 

Dane techniczne

Technologia wyświetlania
DLP
Rozdzielczość
1600 x 1200 (UXGA)
Jasność
3200 lm
Kontrast
13 000:1
Format obrazu 4:3
Tak
Wielkość rzutowanego obrazu
60" - 300"
Złącza
1x Wejście audio • 1x Wyjście audio • 1x Composite video (RCA) • 2x VGA in (D-sub) • 1x VGA out (D-sub) • 1x S-Video • 1x USB 2.0 • 1x Odbiornik IR (front) • 1x RS-232 • 1x AC in (wejście zasilania)
Żywotność lampy
4 000 h (tryb normalny) • 6 000 h (tryb ekonomiczny) • 10 000 h (tryb SmartEco)
Pobór mocy podczas pracy
270 W
Głośność pracy
32 dB (tryb normalny) • 28 dB (tryb ekonomiczny)
Łączność bezprzewodowa
Nie
3D Ready
Tak
Wbudowane głośniki
Tak
Dołączone akcesoria
Pilot / Kabel VGA / Kabel zasilający / Instrukcja szybkiego uruchomienia
Wymiary
95 x 283 x 222 mm
Waga
1,9 kg
Gwarancja
36 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod produktu: 9H.JA477.14E
Kod producenta: 9H.JA477.14E

Opinie o produkcie (0)

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium