99,7% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam9048Nie polecam27

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

QNAP TS-328 3x0HDD 2GB 4x1.4Ghz 2xGbE 2xUSB

Cena: 1 348,00 zł 1348.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: QNAP
Procesor: Realtek ARM Cortex-A53 (64-bitowy), czterordzeniowy, RTD 1296, 1,4 GHz

Opis

QNAP TS-328 3x0HDD 2GB 4x1.4Ghz 2xGbE 2xUSB

TS-328

Opłacalny serwer NAS z obsługą RAID 5 dający więcej miejsca i lepszą ochronę danych

30% użytkowników produktów QNAP wybiera dla swoich serwerów NAS konfigurację macierzy dyskowej RAID 5, ponieważ zwiększa ona bezpieczeństwo danych i wydajność systemu, a jednocześnie pozwala korzystać z większej przestrzeni. TS-328 to pierwszy w ofercie QNAP 3-wnękowy serwer NAS, umożliwiający skonfigurowanie na serwerze NAS macierzy RAID 5 o minimalnej liczbie dysków. Sercem systemu jest czterordzeniowy procesor Realtek RTD1296. Minimalistyczne wzornictwo modelu TS-328 wpasowuje się równie dobrze w środowiska domowe, co komercyjne. Dzięki dostępności różnorodnych aplikacji multimedialnych, funkcji transkodowania i mechanizmów tworzenia i synchronizowania kopii zapasowych między urządzeniami model TS-328 stanowi wyjątkowo opłacalne rozwiązanie do przechowywania i udostępniania danych, obsługi kopii zapasowych i zarządzania plikami.

Centralne zarządzanie plikami multimedialnymi

Często zdarza się, że duże ilości zdjęć i filmów są przechowywane na wielu urządzeniach, przez co trudno tymi danymi zarządzać i utrzymywać ich kopie zapasowe. Model TS-328 umożliwia centralne zarządzanie wszystkimi tymi danymi, tworzenie ich kopii zapasowych i łatwe udostępnianie plików innym użytkownikom. W nowej wersji aplikacji File Station (w systemie QTS 4.3.4) można też uzyskiwać bezpośredni dostęp do zdjęć i filmów na urządzeniu mobilnym poprzez podłączenie urządzenia do serwera TS-328 kablem USB. Można nawet używać aplikacji mobilnej Qphoto do robienia zdjęć i nagrywania filmów, a następnie przesyłania ich bezpośrednio na serwer TS-328, aby chronić dane i oszczędzać miejsce na urządzeniu mobilnym.

 

Używaj migawek, aby chronić dane

Migawki ułatwiają zapewnienie ochrony danych, ponieważ zapisują pełny stan systemu NAS wraz z metadanymi. Jeśli wystąpi problem, można użyć migawek do szybkiego przywrócenia sprawności systemu. Migawki stosowane w systemach QNAP są oparte na sektorach i zapisują tylko dane, które uległy zmianie od poprzedniej migawki. Pozwala to oszczędzać miejsce na dysku i bardzo przyspiesza tworzenie i odtwarzanie kopii zapasowych.

 

Transkodowanie wideo w czasie rzeczywistym

Model TS-328 obsługuje dekodowanie sprzętowe 4K H.264 i transkodowanie w czasie rzeczywistym, umożliwiając konwersję materiałów wideo na uniwersalne formaty plików, które można bezproblemowo odtwarzać na różnorodnych urządzeniach. Dzięki temu wystarczy wysłać link udostępniania, aby w prosty sposób udostępniać rodzinie i znajomym zapisane na serwerze NAS filmy czy też nagrania z wakacji. Udostępnione materiały będą oni mogli oglądać w każdej chwili i na dowolnym urządzeniu.

 

Większe korzyści z multimediów dzięki oprogramowaniu Plex

Po pobraniu aplikacji Plex Media Server z QTS App Center użytkownik może używać urządzenia TS-328 jako scentralizowanego portalu rozrywki i przesyłać strumieniowo pliki multimedialne z urządzenia TS-328 do urządzeń mobilnych, urządzeń z obsługą DLNA oraz telewizorów, korzystając z popularnych urządzeń do przesyłania strumieniowego (w tym Roku®, Apple TV® (via Qmedia), Google Chromecast™ i Amazon Fire TV®).

 

Obsługa zdjęć i filmów panoramicznych 360°

Serwer QNAP NAS obsługuje teraz popularny format nagrywania panoram 360°. Wystarczy kliknąć przycisk wyświetlania panoramy 360°, aby oglądać zdjęcia i filmy jako pliki multimedialne panoramy 360°. Wyświetlanie formatów 360° obsługują również aplikacje mobilne QNAP: Qfile, Qphoto i Qvideo.

 

 

Dane techniczne

Format szerokości
2,5'' (SFF) • 3,5'' (LFF)
Interfejs dysku
SATA III - 6 Gb/s
Typ dysku
HDD • SSD
Obudowa
Tower
Obsługa hot-swap dysków
Tak
Poziomy RAID
1 • 5
Wbudowana pamięć RAM
2 GB
Wbudowana pamięć flash
4 GB
Procesor
Realtek ARM Cortex-A53 (64-bitowy), czterordzeniowy, RTD 1296, 1,4 GHz
Pozostałe parametry dysku
3 x dysk twardy/SSD 3,5/2,5 cala SATA 6 Gb/s z możliwością wymiany podczas pracy
Zasilanie
Zasilacz zewnętrzny 65 W, 100240 V
Waga
1.64 kg
Wymiary
142 x 150 x 260,1 mm
Typ gwarancji
gwarancja normalna
Okres gwarancji (miesiące)
24
Kod produktu: 1_632637
Kod producenta: TS-328

Opinie o produkcie (0)

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium