TP-Link KL130

Cena: 132,00 zł 132.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Żarówka KL130 LED Smart

  • Zmienne światło dzięki możliwości wyboru koloru i wielu poziomom jasności światła żarówka Smart Kasa oferuje bardzo szerokie możliwości oświetlania pomieszczeń. Dobierzesz światło do każdej okazji, niezależnie od tego czy organizujesz kolację dla gości, spędzasz noc na nauce do egzaminu.
  • Nie wymaga dodatkowych urządzeń bez problemu połączysz żarówkę ze swoją siecią bezprzewodową. Nie potrzebujesz żadnego dodatkowego sprzętu
  • Zadalne zarządzanie kontroluj światło żarówki, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz. Wystarczy, że pobierzesz bezpłatną aplikację Kasa Smart (iOS, Android). Za pomocą aplikacji możesz zrobić dosłownie wszystko: przyciemnić światło, włączyć je lub włączyć, a także zmienić jego kolor.
  • Kontrola głosem - Połącz się z Alexa Amazon, Asystentem Google lub Microsoft Cortana i za pomocą prostych poleceń kontroluj swoją żarówkę. Możesz poprosić swojego asystenta o zmianę światła o poranku, aby łatwiej ci było wstać, czy też o dostosowanie jasności oświetlenia tak, aby twoje dzieci czuły się wieczorem komfortowo.
  • Rytm dobowy ustaw swoją żarówkę tak, aby automatycznie dostosowywała temperaturę oświetlenia do światła naturalnego, niezależnie od pory dnia.
  • Tryby oświetlenia i harmonogramy w aplikacji Kasa Smart masz możliwość ustawienia automatycznego włączania i wyłączania się żarówki, niezależnie od tego czy jesteś w domu czy w podróży. Kontroluj wszystkie swoje żarówki Smart, konfigurując tryby na różne okazje. Utwórz np. tryb imprezy i zaprogramuj żarówki do oświetlania pomieszczeń wybranymi przez ciebie kolorami.
  • Klasa energetyczna klasy A+ żarówka Smart Kasa gwarantuje oszczędzanie energii bez strat w jakości oświetlenia.

*Żarówka KL130 jest kompatybilna z Alexa Amazon, Asystentem Google i Microsoft Cortana pod warunkiem dostępności tych narzędzi na rynku.

Kod produktu: 1AEE-457B0
Kod producenta: KL130

Opinie o produkcie (0)

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium