Tenda Nova MW5 (2pak)

Cena: 349,00 zł 349.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Niezawodny system Mesh Tenda MW5

Tenda nova MW5 to system domowej sieci Wi-Fi zaprojektowany dla dużych domów, z usługami szerokopasmowymi o przepustowości 100 Mb/s lub większej. Obsługiwany przez technologię Tenda mesh, każdy węzeł automatycznie łączy się z drugim, tworząc sieć rozproszoną w całym domu. Routery MESH serii Tenda Nova są dostępne na rynku jako pojedyncze routery lub w zestawach zawierających dwa i trzy urządzenia. 3-pak MW5 jest w stanie pokryć powierzchnię do 300 m², natomiast 2 pak poradzi sobie z powierzchnią do 200 m². Główny węzeł obsługuje porty gigabitowe, pozwalając na maksymalne wykorzystanie usług szerokopasmowych oraz zapewniając płynne odtwarzanie filmów 4K. Drugi węzeł ścienny łączy się automatycznie z istniejącą siecią mesh ze wstępnie sparowaną konfiguracją, co sprawia, że konfiguracja jest bardzo prosta. W tym modelu główna jednostka posiada gigabitowy port LAN, dodatkowe zaś 10/100 Mb/s. Dzięki projektowi z wtyczką i sparowaną konfiguracją węzły dodatkowe ułatwiają rozbudowę istniejącej sieci Wi-Fi. Warto również zwrócić uwagę na elegancki wygląd urządzenia, które stanie się ozdobą Twojego domu.

System Mesh Tenda MW5 2 pack - zdjęcie routerów 

Pokrywa duże powierzchnie - nawet do 200 m²

Zasilany technologią Tenda Mesh, każdy węzeł automatycznie łączy się ze sobą, tworząc rozproszoną sieć w całym domu. 2-pak MW5 pokrywa bez problemu do 200 m² powierzchni, 3-pak poradzi sobie z powierzchnią do 300 m². Wraz z obsługą do 6 węzłów, Nova MW5 obejmuje ponad 500 m². Dzięki takim rozwiązaniom możesz swobodnie korzystać z Internetu w całym domu, nie martwiąc się o martwe strefy, które są skutecznie eliminowane.

System Mesh Tenda MW5 2 pack - pokrycie do 200 metrów kwadratowych 

Dwa zewnętrzne wzmacniacze mocy 2,4 oraz 5 GHz dla każdego pasma to podwójna moc penetracji ścian

Dwa zewnętrzne wzmacniacze mocy używane zarówno w paśmie 2,4 GHz, jak i 5 GHz w węźle podstawowym, zwiększają siłę sygnału i możliwości odbierania, bez względu na strukturę budynku. Z funkcjami, które optymalizują zarówno pasmo 2,4 jak i 5 GHz, system Nova MW5 automatycznie dostosowuje szybkość transmisji danych, kiedy pracuje za dwiema ścianami. To sprawia, że Nova MW5 zostawia zwykłe routery daleko w tyle.

System Mesh Tenda MW5 2 pack - wzmacniacze mocy

Technologii Maximal Ratio Combining(MRC) dla lepszej transmisji Wi-Fi

Dzięki optymalizacji pasujących obwodów i zastosowaniu technologii Maximal Ratio Combining(MRC), Nova MW5 radykalnie poprawia transmisję Wi-Fi, zwiększając penetrację ścian i dystrybucję znacznie szerszego zasięgu Wi-Fi. Technologia multipleksowania superpozycji sygnału sprawia, że router może zarówno czynić silnym sygnał odbioru, jak i odpowiedzi, dzięki czemu działa dobrze za ścianą. Brak tej technologii powoduje to, że smartfon może odbierać silny sygnał z routera, ale router może nie odbierać lub odbierać słaby sygnał odpowiedzi ze smartfona.

System Mesh Tenda MW5 2 pack - technologia MRC

 

Technologia Beamforming pozwala na lepszy sygnał

Dzięki technologii Beamforming Nova MW5 tworzy mocniejszy sygnał Wi-Fi w kierunku, w którym znajdują się Twoje urządzenia. Zamiast transmitować sygnał do szerokiego obszaru, Beamforming Tendy kumuluje sygnał i kieruje go bezpośrednio do celu.

System Mesh Tenda MW5 2 pack - technologia Beamforming 

Obsługa do 60 urządzeń

Łącząc główny chip 1 GHz z technologią MU-MIMO, Nova MW5 ma możliwość komunikacji z wieloma urządzeniami w tej samej chwili. Dzięki temu eliminuje opóźnienia połączenia internetowego po włączeniu trybu zorientowanego na pojemność za pomocą aplikacji.

System Mesh Tenda MW5 2 pack - obsługa do 60 urządzeń

Dane techniczne

Tryb pracy
Router
Obsługiwane standardy
Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
Częstotliwość pracy
2.4 / 5 GHz
Prędkość transmisji (max.)
Wi-Fi 867 Mb/s
Antena
Wewnętrzna - 2 szt.
Rodzaje wejść/wyjść
RJ-45 10/100/1000 (LAN/WAN) - 1 szt. • RJ-45 10/100/1000 (LAN) - 1 szt.
Zarządzanie
Aplikacja, WWW
Szyfrowanie
WPA2-PSK
Kolor
Biały
Wymiary (W x Sz x G)
93 x 91 x 91 mm
Waga
207 g
Kod produktu: DED2-8539F
Kod producenta: MW5 2pack

Opinie o produkcie (0)

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium