Doskonałą jakość obrazu zapewnią Ci profesjonalne projektory!

Kinowy wieczór z przyjaciółmi, randka we dwoje albo niezawodny sposób na wieczorną nudę? Zdecydowanie dobry film! Decydując się na projektory dostępne w asortymencie sklepu, możesz mieć pewność, że obraz będzie perfekcyjny, a dźwięk - czysty i maksymalnie głęboki. Szeroki wybór urządzeń to propozycja dedykowana najbardziej wymagającym.

W Hanzo znajdziesz projektory o doskonałych parametrach. Projektory, które zgromadziliśmy w polecanej kategorii, wyróżniają się nie tylko nowoczesnym i stylowym designem, ale przede wszystkim - maksymalną funkcjonalnością i doskonałymi parametrami! Wysoka jakość obrazu, doskonała rozdzielczość i intensywne kolory, sprawiają, że na nowo poznasz znane Ci historie i przeżyjesz wyjątkowe, sportowe emocje! Decydując się na stylowy i funkcjonalny projektor, w zaledwie kilka sekund zamienisz dowolne pomieszczenie w swoim domu w profesjonalną strefę kinową! Poznaj nowy wymiar rozrywki, bez konieczności wychodzenia z domu!

 

Acer AOpen PV11  LED Acer AOpen PV11 LED
Cena: 1 135,00 zł
szt.
zobacz więcej
Acer BS-112P Acer BS-112P
Producent: Acer
Cena: 1 598,00 zł
szt.
zobacz więcej
Acer C250i LED Acer C250i LED
Producent: Acer
Cena: 1 479,00 zł
szt.
zobacz więcej
Acer H6518STi Acer H6518STi
Producent: Acer
Cena: 3 699,00 zł
szt.
zobacz więcej
Acer H6541BDK Acer H6541BDK
Producent: Acer
Cena: 2 595,00 zł
szt.
zobacz więcej
Acer H6542BDK Acer H6542BDK
Producent: Acer
Cena: 2 650,00 zł
szt.
zobacz więcej
Acer H6815BD Acer H6815BD
Producent: Acer
Cena: 3 910,00 zł
szt.
zobacz więcej
Acer M311 Acer M311
Producent: Acer
Cena: 2 487,00 zł
szt.
zobacz więcej
Acer P5535 Acer P5535
Producent: Acer
Cena: 3 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Acer Predator GD711 Gaming Acer Predator GD711 Gaming
Producent: Acer
Cena: 5 830,00 zł
szt.
zobacz więcej
Acer S1286H Acer S1286H
Producent: Acer
Cena: 2 437,00 zł
szt.
zobacz więcej
Acer X1123HP Acer X1123HP
Producent: Acer
Cena: 1 604,00 zł
szt.
zobacz więcej
Acer X1526HK Acer X1526HK
Producent: Acer
Cena: 2 621,00 zł
szt.
zobacz więcej
AOpen PV11a AOpen PV11a
Producent: Acer
Cena: 1 460,00 zł
szt.
zobacz więcej
Epson CO-FH01 Epson CO-FH01
Producent: Epson
Cena: 1 969,00 zł
szt.
zobacz więcej

 

Projektory - Twoje własne kino

Wszystkie te sprzęty są przydatne i potrzebne do prezentowania różnorodnych informacji. Najbardziej cenione i wręcz niezastąpione są w biznesie oraz szkolnictwie, ponieważ w prosty sposób umożliwiają prezentowanie danych większej liczbie odbiorców. Urządzenia zebrane w tej kategorii różnią się między sobą pod względem jakości, ceny oraz wydajności i możliwości. Tak szeroka oferta producentów pozwala użytkownikom dobierać sprzęt do ich indywidualnych potrzeb.

 

Kino Strefa – kilka słów o urządzeniach

Wielbiciele filmów często marzą o nowoczesnym zestawie kina domowego. Niestety jest to dosyć kosztowna inwestycja, dlatego nie każdy się na nią decyduje. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest odpowiedni projektor multimedialny. Idealna alternatywa dla tradycyjnego telewizora, ponieważ oferuje obraz odpowiednio dużej wielkości i na dodatek dobrą jakość dźwięku. Z rzutników często korzysta się również w szkołach, w firmach i przy różnego rodzaju konferencjach.

Projektory to nowoczesne urządzenia multimedialne o niezwykle kompaktowej budowie a na dodatek łatwej w montażu. Taka konstrukcja ułatwia przenoszenie z miejsca na miejsce, choć oczywiście projektory mogą być również na stałe przymocowane w wybranym miejscu za pomocą specjalnych uchwytów. Obrazy emitowane przez projektory dosyć dobrze prezentują się na każdej gładkiej i jednolitej powierzchni jednak zdecydowanie lepszy obraz uzyskamy na odpowiednim ekranie projekcyjnym.

 

Na co zwrócić uwagę wybierając projektor?

Wybór projektora to ważna decyzja, jeśli użytkownikowi zależy na podniesieniu jakości rozrywki czy tworzonej prezentacji. Świadoma analiza wszystkich cech a nie tylko ceny pomoże podjąć właściwą decyzję podczas zakupu.  

Decydując się na zakup projektora należy przemyśleć kwestię jego przeznaczenia oraz wziąć pod uwagę przestrzeń w której będzie używany. Rozdzielczość ekranu i kontrast należy dobrać według indywidualnych oczekiwań. Niektóre projektory posiadają głośniki, oferują różne systemy wyświetlania a także wyposażone są w złącza - HDMI, D-Sub, S-Video lub USB. W tym urządzeniu ważna jest moc oraz jasność lampy, która odpowiada za wyświetlane obrazy.

Projektory oraz ich możliwości są szczególnie niezastąpione przy przedstawianiu ważnych prezentacji firmowych. Urządzenia dla domu to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wielkość ekranu i filmowe seanse w kinowym wydaniu. Oferta rynkowa jest na tyle ciekawa i szeroka, że z pewnością każdy znajdzie odpowiednie urządzenie.

 

Jakie są typy projektorów?

W asortymencie Hanzo znajdziesz różne modele projektorów. Najpopularniejsze wśród użytkowników są urządzenia lampowe, które zapewniają wysoki kontrast i bardzo dobry stosunek jakości do ceny. Koszty lamp nie są wysokie, więc w sytuacji, gdy trzeba będzie je wymienić, nie będzie to wielkie obciążenie dla budżetu.

Projektory LED lub LCD bazują na technologii ciekłych kryształków. To bardzo dobry wybór do użytku domowego choćby dlatego, że jest najtańszy ze wszystkich. Rzutniki tego typu gwarantują wysoki poziom ostrości i jasności obrazu oraz dobre odwzorowanie kolorów.

Na rynku dostępne są także projektory laserowe, które zapewniają najdłuższą żywotność. Są doskonałe do zadań biznesowych oraz do miejsc, gdzie bardzo często włącza się je i wyłącza.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium