99,7% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam9001Nie polecam27

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
5
Obsługa kupującego
5

Producenci

Inteligenty dom - bądź smart i żyj wygodnie

Kategoria ta zawiera inteligentne kamery, lampy, gniazdka (smart plug) i czujniki. Używanie urządzeń połączonych we wspólną sieć, tak by mogły bez przeszkód komunikować się między sobą i tak by użytkownicy mogli sterować nimi np. z poziomu smartfona jest koncepcją, która w języku angielskim nazywa się Internet of Things – IoT. Takie rozwiązanie ma za zadanie ułatwiać prowadzenie domu, czynić go maksymalnie komfortowym, energooszczędnym i bezpiecznym jednocześnie i jest podstawą tego systemu.

Zdalne zarządzanie urządzeniami w domu

Smartdom to kategoria, która nosi też nazwę Inteligentny dom. Zawiera ona w sobie wszystkie elementy potrzebne do nowoczesnego, efektywnego i efektownego zarządzania domem. Angielska nazwa tego rozwiązania nosi nazwę Smart Home i określa pewnego rodzaju system w którym urządzenia domowe są połączone we wspólnej sieci i mogą się ze sobą komunikować. Poprzez połączenie ich ze smartfonem, laptopem czy komputerem mogą nimi zdalnie operować użytkownicy. Takie rozwiązanie pozwala na zdalne włączanie lub wyłączanie sprzętów lub oświetlenia, oraz umożliwia sterować ogrzewaniem czy monitoringiem nawet jeśli nie jesteśmy w pobliżu domu.

Inteligentne gniazdo Tenda Beli SP3 Inteligentne gniazdo Tenda Beli SP3
Producent: Tenda
Cena: 59,00 zł
zobacz więcej
Inteligentne gniazdo Tenda Beli SP6 Inteligentne gniazdo Tenda Beli SP6
Producent: Tenda
Cena: 69,00 zł
zobacz więcej
Inteligentne gniazdo TP-Link HS100 Inteligentne gniazdo TP-Link HS100
Producent: TP-Link
Cena: 75,00 zł
zobacz więcej
Inteligentne gniazdo TP-Link HS110 Inteligentne gniazdo TP-Link HS110
Producent: TP-Link
Cena: 99,00 zł
zobacz więcej
Inteligentne gniazdo TP-LINK TAPO P100 Inteligentne gniazdo TP-LINK TAPO P100
Producent: TP-Link
Cena: 59,00 zł
zobacz więcej
Żarówka LED TP-Link KL130 Żarówka LED TP-Link KL130
Producent: TP-Link
Cena: 129,00 zł
zobacz więcej
Kamera HD Wi‑Fi DCS‑936L Kamera HD Wi‑Fi DCS‑936L
Producent: D-Link
Cena: 329,00 zł
zobacz więcej
Kamera IP Wi‑Fi Cloud DCS‑932L Kamera IP Wi‑Fi Cloud DCS‑932L
Producent: D-Link
Cena: 179,00 zł
zobacz więcej
Kamera Wi‑Fi HD DCS‑8010LH Kamera Wi‑Fi HD DCS‑8010LH
Producent: D-Link
Cena: 349,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kamera WiFi HD 180˚ DCS‑8100LH Kamera WiFi HD 180˚ DCS‑8100LH
Producent: D-Link
Cena: 549,00 zł
szt.
zobacz więcej
Wi-Fi Smart Plug D-Link DSP-W118 Wi-Fi Smart Plug D-Link DSP-W118
Producent: D-Link
Cena: 129,00 zł
zobacz więcej

Jakie urządzenia do inteligentnego domu?

Podstawowe urządzenia wchodzące w skład Smartdomu to:

- Inteligentne kamery, które cechują się doskonałymi parametrami, niezawodnością i wysoką funkcjonalnością. To bardzo dobre urządzenia do monitoringu domowego, które często mają nowoczesny design i niebanalne wzornictwo. Takie połączenie sprawia, że stają się ładnym gadżetem w domu, który przede wszystkim ma za zadanie dbać o bezpieczeństwo nas i bliskich osób. W asortymencie sklepu Hanzo.com.pl znajdziecie różne inteligentne kamery, które posiadają wiele przydatnych funkcji. Zapewniają wykrywanie ruchu i dźwięku, mają wbudowany dwukierunkowy mikrofon, bądź potrafią nagrywać obraz w nocy, dzięki filtrowi podczerwieni.

- Inteligentne lampy, cechują się prostym, nowoczesnym i minimalistycznym designem. Ich różnorodność i funkcjonalność sprawia, że precyzyjnie odpowiedzą na indywidualne potrzeby klientów! Do zastosowań domowych świetnie sprawdzą się lampki, które wykorzystują innowacyjne rozwiązania do regulacji barwy światła i jasności. Natomiast modele dedykowane do biur charakteryzują się obniżonym poziomem migotania, co sprawia, że praca przy nich jest bardziej komfortowa.

- Inteligentne gniazdka, czyli tzw. Smart Plug są dla osób, które cenią sobie komfort przebywania we własnym domu. Jest to szereg rozwiązań, które pozwalają włączać i wyłączać urządzenia elektryczne, tworzyć harmonogramy i na bieżąco kontrolować zużycie energii. Charakteryzują się nowoczesnym i stylowym designem oraz gwarantują bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Są sterowane za pośrednictwem aplikacji mobilnej, wpływają na zmniejszenie zużycia energii a ponadto zwiększają komfort obsługi wielu urządzeń elektrycznych, które znajdują się w Twoim domu.

- Czujniki, wśród których znajdują się czujniki zalania, czy czujniki dymu. To niepozorne urządzenia, które charakteryzują się nowoczesnym i minimalistycznym designem. Są funkcjonalne, proste w obsłudze i wyjątkowo niezawodne. Ich zadaniem jest zapewnienie komfortu i dbanie o bezpieczeństwo w domu. 

Wszystkie urządzenia wchodzące w skład Inteligentnego domu można kupować i używać pojedynczo, lub można też łączyć je w zestawy. Korzystając z rozwiązań jakie proponuje nam Smartdom zyskujemy poprawę komfortu użytkowania naszego domu i urządzeń jakie się w nim znajdują, zwiększamy bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich oraz dbamy o budżet domowy oszczędzając energię. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium