Opcje przeglądania
Maksymalny format druku
Automatyczny druk dwustronny
Automatyczne kopiowanie dwustronne
Interfejs
Praca w sieci przewodowej
Cena
  • od
    do
 

Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe – postaw na funkcjonalność

Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe cechują się wyjątkową wszechstronnością, funkcjonalnością dzięki czemu są bardzo popularne. Łączą w sobie nowoczesne technologie i opcje, mają dużo zalet, dlatego wielu użytkowników wybiera właśnie je. Producenci rozpieszczają klientów oferując naprawdę szeroki wybór wielofunkcyjnych urządzeń atramentowych. Na sklepowych półkach znajdują się zarówno modele budżetowe, jak i profesjonalne sprzęty o wysokiej wydajności z najwyższej półki. 

Zakup odpowiedniego urządzenia wielofunkcyjnego atramentowego dopasowanego do potrzeb użytkownika może wpłynąć na szybszą i efektywniejszą pracę. Sklep internetowy Hanzo to miejsce w którym jest szeroka baza najlepszych urządzeń drukujących z logo liderów tej branży. Jeśli potrzebujesz kupić urządzenie wielofunkcyjne atramentowe, którego cena będzie odpowiednia do twojego budżetu, to jesteś w dobrym miejscu. Pamiętaj, że nasza ekipa chętnie odpowie na każde twoje pytanie i pomoże dokonać właściwego wyboru. 

 

URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE ATRAMENTOWE

Brother InkBenefit Plus MFC-T920DW Brother InkBenefit Plus MFC-T920DW
Producent: Brother
Cena: 1 549,00 zł
zobacz więcej
Brother DCP-T420W Brother DCP-T420W
Producent: Brother
Cena: 812,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brother DCP-T720DW Brother DCP-T720DW
Producent: Brother
Cena: 1 326,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brother InkBenefit Plus DCP-T420W Brother InkBenefit Plus DCP-T420W
Producent: Brother
Cena: 793,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brother InkBenefit Plus DCP-T426W Brother InkBenefit Plus DCP-T426W
Producent: Brother
Cena: 792,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brother MFC-J2340DW Brother MFC-J2340DW
Producent: Brother
Cena: 1 397,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brother MFC-J3540DW Brother MFC-J3540DW
Producent: Brother
Cena: 1 551,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brother MFC-J3940DW Brother MFC-J3940DW
Producent: Brother
Cena: 2 223,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brother MFC-J5955DW Brother MFC-J5955DW
Producent: Brother
Cena: 2 117,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brother MFC-J6957DW Brother MFC-J6957DW
Producent: Brother
Cena: 2 920,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brother MFC-T920DW Brother MFC-T920DW
Producent: Brother
Cena: 1 507,00 zł
szt.
zobacz więcej
Canon Maxify GX4040 Canon Maxify GX4040
Producent: Canon
Cena: 1 545,00 zł
szt.
zobacz więcej
Canon Maxify GX6040 Canon Maxify GX6040
Producent: Canon
Cena: 1 726,00 zł
szt.
zobacz więcej
Canon Maxify GX7040 Canon Maxify GX7040
Producent: Canon
Cena: 2 597,00 zł
szt.
zobacz więcej
Canon Maxify MB2155 Canon Maxify MB2155
Producent: Canon
Cena: 647,00 zł
zobacz więcej

 

Zalety urządzeń wielofunkcyjnych atramentowych

Wielu użytkowników przed zakupem sprawdza jaka jest cena urządzenia oraz jakie ma opinie. Następnie po przeanalizowaniu kilku modeli laserowych i atramentowych, ostatecznie decyduje się na zakup tych ostatnich. Dlaczego cieszą się większą popularnością niż laserowe? Ponieważ atramentowe urządzenia gwarantują świetny wydruk kolorowy, są tańsze w eksploatacji i przede wszystkim w zakupie. Ich zaletą jest także szybkie drukowanie, co dla wielu osób ma istotne znaczenie oraz niewielkie wymiary i możliwość drukowania świetnych zdjęć.

 

Na jakie parametry zwrócić uwagę wybierając urządzenie wielofunkcyjne atramentowe?

Wybierając atramentowe urządzenie 3 w 1 należy zwrócić uwagę na kilka ważnych parametrów i  odpowiedzieć sobie na pytanie: do czego ono będzie służyć i gdzie. Do biura powinno mieć nieco inne funkcje niż do domu. Oto najważniejsze z nich:

Szybkość wydruku

O ile do zastosowań domowych nie będzie miało to wielkiego znaczenia, o tyle dla pracy w biurze, będzie to kluczowe. Wydruk jednej strony o kilka sekund krótszy w tym wypadku może mieć znaczny wpływ na jakość pracy. Szybkość wydruku wyraża się w ilości stron na minutę.

Zapamiętaj: nowoczesne urządzenia wielofunkcyjne atramentowe drukują równie szybko, jak laserowe!

 

Rozmiar drukarki

Rozmiar drukarki ma znaczenie, ponieważ bardzo często jesteśmy ograniczeni miejscem. Dzieje się tak zarówno w domu jak i w biurze. Urządzenia atramentowe mają bardzo różne wymiary i konstrukcje. W szczególności dotyczy to dużych sprzętów do użytku biurowego. Jedne mają podajnik papieru, który zabiera więcej miejsca, inne mają pojemnik. Warto dokładnie sprawdzić rozmiary i budowę konkretnego modelu, by wybrać najbardziej odpowiedni. Sklep Hanzo sprzedażą drukarek zajmuje się już bardzo długo – możesz więc podczas zakupów liczyć na pomoc naszych doświadczonych doradców.

 

Jakość wydruków

Jakość wydruku jest zasadniczą kwestią wszędzie tam, gdzie drukuje się dokumenty dla klientów. Niewyraźne kopie mogą mieć wpływ na obniżenie prestiżu firmy i późniejsze negatywne opinie. Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe zapewniają wysoką jakość i dobre odwzorowanie kolorów. Warto zaznaczyć, że materiały eksploatacyjne, również nie są bez znaczenia. Nieoryginalne zamienniki nie dorównają jakością wydruków tym oryginalnym. Wiemy, że ich cena jest bardzo niska, jednak ich zła jakość może uszkodzić całe urządzenie.

W ofercie Hanzo.com.pl znajdują się najwyższej jakości materiały eksploatacyjne od sprawdzonych producentów. Warto w tym wypadku stawiać na sprawdzone i pewne rozwiązania.

 

Koszty materiałów eksploatacyjnych

Dokonując wyboru i zakupu wielofunkcyjnego urządzenia atramentowego należy zawsze wziąć pod uwagę koszty materiałów eksploatacyjnych przeznaczonych do konkretnego modelu. Bywają one wysokie i niestety mogą przyprawiać o ból głowy. Dlatego jeszcze przed zakupem warto sprawdzić, na ile stron wystarczają wkłady i jakie są ich ceny. Dopiero wtedy można realnie oszacować koszt wydrukowanie jednej strony.

 

Obciążenie drukarki

Informacja mówiąca o maksymalnym obciążenie drukarki jest szczególnie ważna w przypadku firm. Mówi ona o maksymalnej ilości stron, która może być wydrukowana w ciągu miesiąca przez dane urządzenie. Przekraczając ten narzucony przez producenta limit, trzeba spodziewać się szybszego wyeksploatowania urządzenia. Cena wielofunkcyjnego urządzenia atramentowego jest tym wyższa, im większe będzie dopuszczalne obciążenie.

 

Format druku

Obsługiwany format druku nie będzie miał większego znaczenia w przypadku urządzenia przeznaczonego do domu. Standardem jest A4, który w zupełności wystarczy do podstawowych zadań. Wybierając najlepszy model do biura, warto zwrócić uwagę na maksymalne, minimalne oraz niestandardowe obsługiwane formaty druku, ponieważ są one wykorzystywane do różnych profesjonalnych zadań.

 

Popularni producenci wielofunkcyjnych urządzeń atramentowych

Bardzo ważną kwestią jeśli chodzi o wybór odpowiedniego urządzenia jest popularność producenta. Najczęściej wybierane sprzęty w naszym sklepie należą do takich marek, jak:

Epson — urządzenia wielofunkcyjne atramentowe Epson są bardzo popularne i cieszą się dobrymi opiniami użytkowników. Ich cechą charakterystyczną są nowoczesne rozwiązania. Wśród nich technologia EcoTank, która znacznie obniża koszty drukowania.

HP — jest to lider tej branży. HP to znana i bardzo lubiana przez użytkowników marka o czym świadczą liczne opinie. W swoim asortymencie posiada szeroki wybór urządzeń atramentowych dostępnych w różnych przedziałach cenowych.

Brother — japońska marka, która znana jest na całym świecie ze względu na niezwykły stosunek jakości do ceny. Urządzenia z logo tej firmy cechują się niskim kosztem wydruku dzięki wydajnym materiałom eksploatacyjnym. Idealne dla użytkowników, którzy sporo drukują. Urządzenia atramentowe Brother to sprzęty doskonałej jakości.

 

Urządzenie wielofunkcyjne atramentowe – uniwersalny sprzęt do domu i biura

Są to uniwersalne urządzenia, które łączą w sobie różne rozwiązania i oferują wiele możliwości. Bardzo cenione na rynku przez klientów indywidualnych oraz przez firmy.
Podstawowym elementem budowy jest drukarka, korzystająca z technologii atramentowej, która zapewnia wysoką jakość wydruków i stabilną pracę. Drugim elementem jest skaner, który pozwala na  tworzenie cyfrowych wersji dokumentów i na kserowanie dowolnych materiałów. W urządzeniach wielofunkcyjnych przeznaczonych do biur montowany jest również faks.

Sklep Hanzo to miejsce w którym znajdziecie sprzęty ułatwiające pracę każdemu użytkownikowi.

W wielofunkcyjnych urządzeniach atramentowych bardzo ważne są dodatkowe funkcje. Jedną z najbardziej oczekiwanych jest obsługa interfejsów bezprzewodowych, takich jak Wi-Fi, Bluetooth, NFC czy AirPrint. Możliwość połączenia bezprzewodowego ułatwia dostęp do urządzenia z każdego niemal sprzętu w domu a jak wiadomo drukowanie dokumentu bezpośrednio ze smartfonu to ogromne ułatwienie.

Bardzo popularna, przydatna i oszczędna jest też funkcja drukowania dwustronnego, tak zwany Dupleks. W nowoczesnych urządzeniach ciekawym rozwiązaniem są także kolorowe wyświetlacze czy aplikacje na telefon, które ułatwiają obsługę sprzętu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium