3mk

Logo 3mk Folie do smartfonów

 

Folie i szkła ochronne - Korzystaj z urządzeń dłużej

Marka 3mk należy do firmy EuroMarket polskiego producenta folii i szkieł ochronnych. W ofercie firmy są także etui oraz drobne akcesoria gsm. Powstają one w zakładzie w Ostrowie Wielkopolskim. Produkcja akcesoriów ochronnych na szerszą skalę rozpoczęła się w 2007 roku od pierwszego indywidualnego zamówienia na folię zabezpieczającą.

Firma 3mk to obecnie ekspert w dziedzinie ochrony telefonów, tabletów, smartwatchów czy nawigacji. Zapewnia niezawodne zabezpieczenia przed zarysowaniem, zwiększa wytrzymałość na uderzenia i upadki. Dodatkowo każdy produkt jest łatwy i szybki w montażu, co jest dodatkową zaletą.

 

szkło do smartfona

 

Szkła hartowane i nie tylko

W ofercie marki wyróżnić można cztery rodzaje materiałów: specjalistyczne folie ceramiczne, poliwęglanowe, silikonowe oraz szkła hartowane. Wysokie parametry jakości oraz trwałość komponentów - to wszystko jest potrzebne by sprostać nowoczesnej technologii produkcji i aby tworzyć artykuły wysoce transparentne i przejrzyste. Największą popularność mają  folie i szkła serii Flexible, Hardglass i Arc.

Firma 3mk wyprzedza konkurencję, dbając oto, by dostosować ofertę do każdego nowego produktu na rynku. Folie i szkła są dostępne w różnych rozmiarach, jak również jest możliwość zamówienia ich na wymiar do 6,9”, do 8,3”, do 11”, i do 19”.

3mk to marka prężnie rozwijająca się na rynki europejskie. Posiada już grono swoich wiernych klientów i zbiera wiele nagród za swoją działalność. InvisibleCase 3D otrzymał wyróżnienie MustHave 2017 przyznawane najlepszym produktom zaprojektowanym przez polskich projektantów.

 

>> Folie i szkła na smartfony

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium