Kariera

KARIERA

O Hanzo

Hanzo jest firmą, która od początku swojej działalności stawia na rozwój i wysoką  jakość swoich usług. Zawodowym celem każdej osoby pracującej w naszym zespole jest osiągnięcie sukcesu. Jesteśmy świadomi swoich wartości!

Firmę Hanzo tworzą ludzie pełni pasji i zaangażowania. Zamiłowanie do nowych technologii to nasza wspólna cecha. Nie boimy się ryzykować i szukać nowych rozwiązań. Pomimo różnorodności charakterów cały zespół tworzy przyjazną i luźną atmosferę pracy. Wartości które pielęgnujemy to empatia i praca zespołowa, a dzięki temu lubimy swoją pracę.

Jesteśmy młodą firmą, która dzięki zaangażowaniu i pasji pracowników stale rośnie w siłę.

Szukasz pracy?

Jeżeli jesteś osobą chcącą się rozwijać, lubisz kontakt z ludźmi, angażujesz się w wykonywaną pracę i posiadasz pozytywne usposobienie - napisz do nas! Wyślij nam swoją aplikację.

oferty pracy

Oferta nr 1

Specjalista ds. importu

Miejsce pracy – Wrocław

Obowiązki:

 Zakup sprzętu elektronicznego,

 Pozyskiwanie nowych dostawców,

 Analiza ofert handlowych,

 Profesjonalna obsługa oraz budowa długotrwałych relacji handlowych z dostawcami.

Wymagania:

 Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (dodatkowy język będzie atutem)

 Znajomość obsługi komputera i pakietu Microsoft Office,

 Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

 Doświadczenie w sprzedaży sprzętu IT będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

 Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premia),

 Umowę o pracę,

 Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00

 Niezbędne narzędzia pracy,

 Szkolenia sprzedażowe,

 Wyjazdy integracyjne.

CV należy wysłać na adres: rekrutacja@hanzo.com.pl

Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HANZO Sp. z o.o. z siedzibą w Pisarzowicach, przy ul. Opolska 35, kod pocztowy 49-314 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Oferta nr 2

Szukamy osób na stanowiska :

Product Manager / Specjalista ds. Zakupów (Materiały eksploatacyjne – tusze, tonery)

Product Manager / Specjalista ds. Zakupów (Akcesoria użytkowe i gamingowe)

Miejsce pracy - Wrocław

Obowiązki:

 Kreowanie oferty detalicznej w oparciu o stronę hanzo.com.pl,

 Kształtowanie oferty handlowej,

 Negocjacje warunków współpracy z dostawcami i producentami,

 Realizacja kontraktów,

 Utrzymanie optymalnych parametrów: rotacji, marży, wartości sprzedaży,

 Planowanie i realizacja akcji marketingowych wspierających sprzedaż,

 Budowanie relacji i stała współpraca z dostawcami i klientami.

Wymagania:

 Zdolności sprzedażowe poparte doświadczeniem,

 Znajomość programu Excel,

 Wytrwałość i skuteczność w działaniu,

 Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne,

 Bardzo dobra znajomość branży IT,

 Komunikatywność.

Oferujemy:

 Umowę o pracę w rozwijającej się firmie,

 Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00,

 Możliwość zdobycia doświadczenia i nowych umiejętności.

CV należy wysłać na adres: rekrutacja@hanzo.com.pl

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HANZO Sp. z o.o. z siedzibą w Pisarzowicach, przy ul. Opolska 35 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Oferta nr 3

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy - Wrocław

Obowiązki:

 Sprzedaż sprzętu elektronicznego klientom hurtowym oraz detalicznym,

 Doradztwo techniczne,

 Przygotowywanie i prezentowanie ofert dostosowanych do potrzeb klienta,

 Profesjonalna obsługa oraz budowanie długotrwałych relacji handlowych z klientami firmy.

Wymagania:

 Umiejętność dobrej organizacji w pracy,

 Prawo jazdy kat. B,

 Nastawienie na sukces,

Oferujemy:

CV należy wysłać na adres mailowy: rekrutacja@hanzo.com.pl

Zaznaczamy, że jest to jedyna forma komunikacji. Prosimy o wpisanie w tytule wiadomości nazwy stanowiska.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez HANZO Sp. z o.o. z siedzibą w Pisarzowicach, przy ul. Opolska 35 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium