Opcje przeglądania
Maksymalny format druku
Automatyczny druk dwustronny
Podajnik automatyczny (ADF)
Automatyczne kopiowanie dwustronne
Interfejs
Praca w sieci przewodowej
Cena
  • od
    do
 

Wszechstronne urządzenia wielofunkcyjne laserowe do domu i biura

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe są wysoce wydajne, dlatego polecane są dla domów i firm, w których prowadzi się bardzo intensywne prace biurowe. To wysoce profesjonalne sprzęty, ponieważ oferują wiele funkcji niedostępnych w podstawowych drukarkach laserowych przeznaczonych do codziennego użytku. Przede wszystkim zapewniają wysoką jakość drukowanych i przesyłanych dokumentów i są niezwykle cenione za szybką obsługę różnych zadań.

W ofercie sklepu internetowego Hanzo.com.pl znajdziecie bardzo dobre urządzenia wielofunkcyjne laserowe firmy HP, Lexmark i Brother. Zaletą tzw. kombajnów, bo tak też nazywane są te sprzęty, jest ich różnorodność. Oprócz podstawowych funkcji takich jak: drukarka, skaner i kserokopiarka, bardzo często w urządzeniach, które przeznaczone są do pracy w biurach i korporacjach pojawia się też faks. Dodatkowe funkcje różnego rodzaju wpływają na funkcjonalność tych urządzeń, które dzięki obsłudze wielu zadań mogą stanowić centrum zarządzania biurem. Pamiętaj, że cena i opinie użytkowników mogą pomóc wybrać odpowiedni model. Jeśli jednak potrzebujesz fachowego doradztwa to sklep Hanzo ma dział obsługi klienta, w którym eksperci pomogą wybrać świetne urządzenie na miarę twoich potrzeb.

 

URZĄDZENIA WIELOFUNKCYJNE LASEROWE

Brother DCP-1510E Brother DCP-1510E
Producent: Brother
Cena: 613,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brother DCP-L2622DW Brother DCP-L2622DW
Producent: Brother
Cena: 832,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brother MFC-B7710DN Brother MFC-B7710DN
Producent: Brother
Cena: 1 251,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brother MFC-L2732DW Brother MFC-L2732DW
Producent: Brother
Cena: 1 573,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brother MFC-L2922DW Brother MFC-L2922DW
Producent: Brother
Cena: 1 549,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brother MFC-L9570CDW Brother MFC-L9570CDW
Producent: Brother
Cena: 4 817,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brother MFCL2802DNAP1 Brother MFCL2802DNAP1
Producent: Brother
Cena: 861,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brother MFCL2802DWAP1 Brother MFCL2802DWAP1
Producent: Brother
Cena: 977,00 zł
szt.
zobacz więcej
Canon i-SENSYS MF275DW Canon i-SENSYS MF275DW
Producent: Canon
Cena: 1 112,00 zł
szt.
zobacz więcej
Canon i-SENSYS MF453dw Canon i-SENSYS MF453dw
Producent: Canon
Cena: 2 457,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP Color LaserJet 178nw 4ZB96A HP Color LaserJet 178nw 4ZB96A
Producent: HP
Cena: 1 169,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP Color LaserJet Pro MFP 4302DW HP Color LaserJet Pro MFP 4302DW
Producent: HP
Cena: 1 843,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP Color LaserJet Pro MFP 4302FDN HP Color LaserJet Pro MFP 4302FDN
Producent: HP
Cena: 2 052,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP Color LaserJet Pro MFP 4302FDW HP Color LaserJet Pro MFP 4302FDW
Producent: HP
Cena: 2 458,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP Color LaserJet Pro MFP M183fw 7KW56A HP Color LaserJet Pro MFP M183fw 7KW56A
Producent: HP
Cena: 1 199,00 zł
szt.
zobacz więcej

 

Dla kogo polecamy urządzenie wielofunkcyjne laserowe?

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe są bardzo uniwersalne. Sprawdzą się zarówno w domach jak i w firmach, ale także w urzędach państwowych czy różnych placówkach oświatowych. Te ostatnie chyba każdemu kojarzą się właśnie z dużą ilością drukowanych dokumentów. Jedną z zalet zakupu takiego sprzętu jest oszczędność miejsca i pieniędzy. Cena najtańszych sprzętów laserowych z tej kategorii to około 800 złotych. Jedno urządzenie wykona szereg zadań do którego potrzebowalibyśmy kilku urządzeń. Warto także pamiętać o mądrych zakupach materiałów eksploatacyjnych. Dobre i oryginalne tonery gwarantują doskonałą jakość i wytrzymałość wydrukowanych dokumentów. Warto więc odwiedzić sklep Hanzo i wejść w zakładkę Materiały Eksploatacyjne. Wkłady od sprawdzonych producentów dają pewność, że ich używanie nie wpłynie negatywnie na żywotność urządzenia.

Urządzenie wielofunkcyjne laserowe do biura doskonale poradzi sobie z szybkim drukowaniem dokumentów dla klienta czy raportów dla szefa oraz przesyłaniem skanów dokumentacji bezpośrednio na pocztę elektroniczną. Ponadto bez problemów skopiujesz testy dla uczniów czy skserujesz notatki i grafiki dla studentów.

 

Jakie parametry posiada urządzenie wielofunkcyjne laserowe?

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe do domu oraz urządzenia wielofunkcyjne laserowe do biura oferują różne funkcje. Nie powinniśmy dokonywać wyboru pod wpływem impulsu. Najlepszym rozwiązaniem jest porównanie kilku modeli pod względem parametrów i dodatkowych funkcji. Może warto zastanowić się wcześniej na czym najbardziej nam zależy, przeczytać dodatkowo opinie o produkcie posiadaczy danego modelu i wówczas wybrać najlepszą opcję.

Jeśli chodzi o parametry omawianych urządzeń, to do najważniejszych zaliczamy:

- rodzaj - do wyboru są dwie opcje: urządzenie wielofunkcyjne laserowe kolorowe lub monochromatyczne. Monochromatyczne urządzenia są tańsze ale pozwalają wyłącznie na druk czarno biały. Jeśli to urządzenie nie będzie miało służyć do drukowania w kolorze, to nie warto przepłacać.

- dodatkowe funkcje, takie jak wbudowany faks, obsługa standardu Wi-Fi, automatyczny druk dwustronny itd. Obsługa sieci bezprzewodowej bardzo ułatwia pracę z tym sprzętem. Pozwala sterować urządzeniem w sposób zdalny, bezpośrednio z komputera, laptopa, tabletu czy smartfonu

- obsługiwany format papieru – może to być A4, A5, A6, B5 czy inne formaty niestandardowe. Warto sprawdzić jakie maksymalne nośniki są obsługiwane przez model, który chcemy kupić.

- rozdzielczość druku (w kolorze i w czerni), kopiarki i skanera. Urządzenia wielofunkcyjne laserowe bardzo się pod tym względem różnią od siebie. Niektóre zapewniają bardzo dobrą jakość, inne nie. Ma to znaczenie, jeśli firmie zależy np. na idealnych dokumentach, przeznaczonych dla klientów.

- maksymalna pojemność podajnika i odbiornika papieru, która im większa, tym jest praktyczniejsza dla użytkowników,

- maksymalna prędkość druku monochromatycznego i kolorowego, podawana przez producentów w ilości drukowanych stron na minutę. Ten parametr bywa stawiany na pierwszym miejscu i często ma największy wpływ na decyzję zakupową konkretnego modelu przez klienta. Dotyczy to szczególnie urządzeń przeznaczonych do miejsc w których drukuje się ogromne ilości dokumentów. Wówczas ten parametr powinien wynosić możliwie jak najwięcej. W wysoce wydajnych i profesjonalnych urządzeniach, które znajdują się w naszym sklepie prędkość ta może wynosić 20, 30, 40 czy nawet 50 stron na minutę.

- dodatki – w nowoczesnych sprzętach wielofunkcyjnych oczekiwać można panelu sterowania z dużym wyświetlaczem, który w znaczny sposób ułatwi obsługę oraz zarządzanie urządzeniem, wbudowanego portu USB oraz wejścia na kartę pamięci.

 

Laserowe urządzenia wielofunkcyjne – sprzęt dla każdego

Urządzania, które pozwalają drukować, skanować i kopiować są bardzo przydatne. W ubiegłym roku przekonaliśmy się też, że są niezbędne do nauki i pracy zdalnej i powinny być w każdym domu. Warto wybierać urządzenia wielofunkcyjne, ponieważ oferują kilka sprzętów w jednym: drukarka laserowa, kopiarka, skaner, w niektórych także faks. Decydując się na taki wybór otrzymujemy wydajne i wielofunkcyjne urządzenie. Zyskujemy także miejsce, które zajęłyby te wszystkie sprzęty kupowane osobno, oszczędzamy czas, bo zamiast podchodzić do wielu sprzętów, wszystko zrobimy w jednym, oraz pieniądze, bo kupujemy tylko to urządzenie zamiast kilku innych.

Urządzenia wielofunkcyjne doskonale sprawdzą się zarówno w domu, w biurze, w dużych korporacjach czy też w placówkach edukacyjnych. Gwarantują dostęp do wielu dodatków oraz zapewniają szybką i wygodną obsługę wszystkich podstawowych funkcji.

Do grona popularnych producentów laserowych urządzeń wielofunkcyjnych należy:

- firma Brother, której urządzenia posiadają wszystkie przydatne funkcje. Gwarantują doskonałe i wyraźne wydruki zarówno monochromatyczne jak i kolorowe.

- firma HP, której wielofunkcyjne urządzenia laserowe cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników. Marka zapewnia bardzo dobre urządzenia oferując w nich możliwie najwięcej nowoczesnych rozwiązań technologicznych, w każdym przedziale cenowym.

- firma Lexmark – znana na całym świecie firma, która oferuje materiały eksploatacyjne a także wysokiej jakości uniwersalne drukarki i zaawansowane produkty wielofunkcyjne dla użytkowników indywidualnych oraz dla większych przedsiębiorstw.

Wszystkie te firmy cechuje profesjonalizm i niezawodność.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium