Urządzenia wielofunkcyjne laserowe

Brother DCP-1510E Brother DCP-1510E
Producent: Brother
Cena: 752,00 zł
szt.
zobacz więcej
Brother DCP-1610WE Brother DCP-1610WE
Producent: Brother
Cena: 990,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP Color LaserJet 179FNW HP Color LaserJet 179FNW
Producent: HP
Cena: 2 099,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP Color LaserJet M479FDN HP Color LaserJet M479FDN
Producent: HP
Cena: 3 603,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP Color LaserJet Pro M282NW HP Color LaserJet Pro M282NW
Producent: HP
Cena: 2 673,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP Color LaserJet Pro MFP M183fw HP Color LaserJet Pro MFP M183fw
Producent: HP
Cena: 2 669,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP LaserJet 135W HP LaserJet 135W
Producent: HP
Cena: 1 049,00 zł
zobacz więcej
HP LaserJet M140w HP LaserJet M140w
Producent: HP
Cena: 1 226,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP LaserJet M234sdne HP LaserJet M234sdne
Producent: HP
Cena: 1 245,00 zł
zobacz więcej
HP LaserJet M28W HP LaserJet M28W
Producent: HP
Cena: 1 042,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP LaserJet M428DW HP LaserJet M428DW
Producent: HP
Cena: 1 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP LaserJet M428FDW HP LaserJet M428FDW
Producent: HP
Cena: 2 386,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP LaserJet Pro M148fdw HP LaserJet Pro M148fdw
Producent: HP
Cena: 1 297,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP LaserJet Pro M428FDN HP LaserJet Pro M428FDN
Producent: HP
Cena: 2 243,00 zł
szt.
zobacz więcej
HP Neverstop Laser 1200W HP Neverstop Laser 1200W
Producent: HP
Cena: 1 205,00 zł
szt.
zobacz więcej

Drukarka, skaner i ksero w jednym. Pracuj na najwyższym poziomie!

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe są niezwykle wydajne, dlatego polecane są dla domów i firm, w których prowadzi się bardzo intensywne prace biurowe. To wysoce profesjonalne sprzęty, ponieważ oferują wiele funkcji niedostępnych w podstawowych drukarkach laserowych przeznaczonych do codziennego użytku domowego. Przede wszystkim zapewniają wysoką jakość drukowanych i przesyłanych dokumentów i są niezwykle cenione za szybką obsługę różnych zadań.

W ofercie sklepu internetowego Hanzo.com.pl znajdziecie bardzo dobre urządzenia wielofunkcyjne laserowe firmy HP i Brother. Zaletą tzw. kombajnów, bo tak też nazywane są te sprzęty, jest ich różnorodność. Oprócz podstawowych funkcji takich jak: drukarka, skaner i kserokopiarka, bardzo często w urządzeniach, które przeznaczone są do pracy w biurach i korporacjach pojawia się też faks. Dodatkowe funkcje różnego rodzaju wpływają na funkcjonalność tych urządzeń, które dzięki obsłudze wielu zadań mogą stanowić centrum zarządzania biurem.

 

Dla kogo polecane są urządzenie wielofunkcyjne laserowe?

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe są bardzo uniwersalne. Dlatego też polecane są wszędzie tam, gdzie korzysta się na co dzień z różnych urządzeń. Sprawdzą się zarówno w domach jak i w firmach, ale także w urzędach państwowych czy różnych placówkach oświatowych. Te ostatnie chyba każdemu kojarzą się właśnie z dużą ilością drukowanych dokumentów. Jedną z zalet zakupu takiego sprzętu jest oszczędność miejsca i pieniędzy. Jedno urządzenie wykona szereg zadań do którego potrzebowalibyśmy kilku urządzeń. Warto także pamiętać o mądrych zakupach materiałów eksploatacyjnych. Dobre i oryginalne tonery gwarantują doskonałą jakość i wytrzymałość wydrukowanych dokumentów. Wkłady od sprawdzonych producentów dają pewność, że ich używanie nie wpłynie negatywnie na żywotność urządzenia.

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe doskonale poradzą sobie z szybkim drukowaniem dokumentów (dla klienta) czy raportów (dla szefa), przesyłaniem skanów dokumentacji bezpośrednio na pocztę elektroniczną, kopiowaniem testów dla uczniów czy kserowaniem notatek i grafik studentów.

 

Jakie parametry posiada urządzenie wielofunkcyjne laserowe?

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe oferują różne funkcje. Nie powinniśmy dokonywać wyboru pod wpływem impulsu. Najlepszym rozwiązaniem jest porównanie kilku modeli pod względem parametrów i dodatkowych funkcji. Może warto zastanowić się wcześniej na czym najbardziej nam zależy i wówczas wybrać najlepszą opcję.

Jeśli chodzi o parametry omawianych urządzeń, to do najważniejszych zaliczamy:

- rodzaj - do wyboru są dwie opcje: urządzenie wielofunkcyjne laserowe kolorowe lub monochromatyczne. Monochromatyczne urządzenia są tańsze ale pozwalają wyłącznie na druk czarno-biały. Jeśli to urządzenie nie będzie miało służyć do drukowania w kolorze, to nie warto przepłacać.

- dodatkowe funkcje, takie jak wbudowany faks, obsługa standardu Wi-Fi, automatyczny druk dwustronny, itd. Obsługa sieci bezprzewodowej bardzo ułatwia pracę z tym sprzętem. Pozwala sterować urządzeniem w sposób zdalny, bezpośrednio z komputera, laptopa, tabletu czy smartfona. 

 - obsługiwany format papieru – może to być A4, A5, A6, B5 czy inne formaty niestandardowe. Warto sprawdzić jakie maksymalne nośniki są obsługiwane przez model, który chcemy kupić.

- rozdzielczość druku (w kolorze i w czerni), kopiarki i skanera. Urządzenia wielofunkcyjne laserowe bardzo się pod tym względem różnią od siebie. Niektóre zapewniają bardzo dobrą jakość, inne nie. Ma to znaczenie, jeśli firmie zależy np. na idealnych dokumentach, przeznaczonych dla klientów.

- maksymalna pojemność podajnika i odbiornika papieru, która im większa, tym jest praktyczniejsza dla użytkowników,

- maksymalna prędkość druku monochromatycznego i kolorowego, podawana przez producentów w ilości drukowanych stron na minutę. Ten parametr bywa stawiany na pierwszym miejscu i często ma największy wpływ na decyzję zakupową konkretnego modelu przez klienta. Dotyczy to szczególnie urządzeń przeznaczonych do miejsc w których drukuje się ogromne ilości dokumentów. Wówczas ten parametr powinien wynosić możliwie jak najwięcej. W wysoce wydajnych i profesjonalnych urządzeniach, które znajdują się w naszym sklepie prędkość ta może wynosić 20, 30, 40 czy nawet 50 stron na minutę.

- dodatkowe porty – w nowoczesnych sprzętach wielofunkcyjnych oczekiwać można panelu sterowania z dużym wyświetlaczem, który w znaczny sposób ułatwi obsługę oraz zarządzanie urządzeniem, wbudowanego portu USB oraz wejścia na kartę pamięci.

 

Urządzenia wielofunkcyjne laserowe – sprzęt do domu i biura

Urządzania, które pozwalają drukować, skanować i kopiować są bardzo przydatne. W ubiegłym roku przekonaliśmy się też, że są niezbędne do nauki i pracy zdalnej i powinny być w każdym domu. Warto wybierać urządzenia wielofunkcyjne, ponieważ oferują kilka sprzętów w jednym: drukarka laserowa, kopiarka, skaner, w niektórych także faks. Decydując się na taki wybór otrzymujemy wydajne i wielofunkcyjne urządzenie. Zyskujemy także miejsce, które zajęłyby te wszystkie sprzęty kupowane osobno, oszczędzamy czas, bo zamiast podchodzić do wielu sprzętów, wszystko zrobimy w jednym, oraz pieniądze, bo kupujemy tylko to urządzenie zamiast kilku innych.

Urządzenia wielofunkcyjne doskonale sprawdzą się zarówno w domu, w biurze, w dużych korporacjach czy też w placówkach edukacyjnych. Gwarantują dostęp do wielu dodatków oraz zapewniają szybką i wygodną obsługę wszystkich podstawowych funkcji.

Do grona popularnych producentów laserowych urządzeń wielofunkcyjnych należy:

- firma Brother, której urządzenia posiadają wszystkie przydatne funkcje. Gwarantują doskonałe i wyraźne wydruki zarówno monochromatyczne jak i kolorowe.

- firma HP, której wielofunkcyjne urządzenia laserowe cieszą się ogromną popularnością wśród użytkowników. Marka zapewnia bardzo dobre urządzenia oferując w nich możliwie najwięcej nowoczesnych rozwiązań technologicznych, w każdym przedziale cenowym.

Obie firmy cechuje profesjonalizm i niezawodność.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium