AfterShokz

 

AfterShokz - Be open

Amerykańska marka AfterShokz produkuje słuchawki, których działanie oparte jest na tzw. przewodnictwie kostnym. Słuchawki AfterShokz wywołują mini - drgania, które przez kości twarzy docierają bezpośrednio do ślimaka (część ucha wewnętrznego).

Jest to metoda, którą zastosował już w XIII wieku genialny kompozytor Beethoven. Cierpiał on niemal na całkowitą głuchotę, jednak skomponował II symfonię D - dur za pomocą stykania pianina ściskanym w zębach prętem. Wibracje przechodziły przez jego szczękę powodując, że dźwięk dochodził do jego mózgu przez kości.

Dzięki zastosowaniu tej technologii, w słuchawkach AfterShokz jednocześnie słyszymy np. rozmowę telefoniczną, którą w nich prowadzimy jak i w niewielkim stopniu dźwięki otoczenia.

Misją firmy jest znalezienie idealnej kombinacji wydajności i solidności. AfterShokz ciągle ulepsza swoje produkty, by swoim klientom oferować możliwie najlepsze produkty. Pracowali z profesjonalnymi sportowcami, by każda generacja AfterShokz przewyższała poprzednie i napawała dumą i pewnością ich twórców.

 

AfterShokz - mały wymiar, duża moc

AfterShokz to bogata gama słuchawek do uprawiania sportu. Są niezwykle lekkie, stabilne, wytrzymałe. Każdy model ma wysoką odporność na pot, a dla pływaków jest też model wodoodpornych słuchawek, które można zanurzać.  W słuchawkach AfterShokz można bezpiecznie słuchać muzyki podczas jazdy na rowerze czy biegania. Dzięki ich budowie słuchając muzyki usłyszymy także np. nadjeżdżający samochód.  Świetnie się trzymają, podnoszą komfort i bezpieczeństwo użytkownika. Pomimo tego, że firma kieruje swoją ofertę głównie ku sportowcom, sprawdzają się one idealnie również w pracy zdalnej i w biurze.

 

>> Wodoszczelne słuchawki do pływania

>> Słuchawki Aftershokz Aeropex

>> Słuchawki Aftershokz Trekz Titanium

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium