D-link

D-link logo

 

D-Link to tajwańskie przedsiębiorstwo z ponad 30-letnim doświadczeniem, które jest jednym z najbardziej cenionych dostawców urządzeń dla sieci bezprzewodowych w Europie. Klientami tej firmy są zarówno klienci indywidualni, jak i duże przedsiębiorstwa. Biura tej firmy znajdują się w ponad 90 krajach świata, co powoduje, że marka jest bardzo rozpoznawalna.

 

Produkty D-Link

Użytkownicy komputerów z pewnością kojarzą tą markę, ponieważ w jej katalogu znaleźć można popularne i niedrogie routery, cenione na rynku za jakość i funkcjonalność. Do zalet tych urządzeń dopisać można też solidne wykonanie i niezawodność. W swoim asortymencie posiada produkty i usługi, które trafią w gusta zarówno klientów nisko jak i wysokobudżetowych. W ofercie D-Link znajdziemy: wzmacniacze sygnału, kamery, produkty do Inteligentnego domu, acces pointy, nianie elektroniczne, karty sieciowe, komponenty sieci, modemy i wiele innych rozwiązań.

Głównym kierunkiem firmy jest produkcja urządzeń, które będą tworzyć, modernizować, czy też rozbudowywać sieć domową, firmową a także na skalę przemysłową.

 

Historia D-Link

Firma powstała w 1986 roku na Tajwanie przyjmując początkowo nazwę Datex. Już w 1989 roku otwiera pierwsze biuro w Europie i ze sporym sukcesem zaczyna produkcje własnych chipów Ethernet. W 1992 roku Datex Systems, Inc. zmieniło nazwę na D-Link Corporation. 8 lat po rozpoczęciu działalności otrzymało certyfikat ISO-9001. Na przestrzeni lat marka wprowadziła mnóstwo innowacyjnych rozwiązań, trafiała na listy prestiżowych magazynów, dbała o rozwój swoich produktów. Dzięki czemu już od wielu lat jest postrzegana jako jeden z czołowych producentów w branży.

D-Link to wysoka jakość produktów oraz innowacyjność, która dopasowana jest do różnych potrzeb. Ekologiczne i budżetowe rozwiązania, atrakcyjne ceny oraz doskonała funkcjonalność, to cechy dzięki którym producent D-Link cieszy się bardzo dobrą opinią wśród użytkowników.

 

>> Routery D-Link

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium