HP

hp

 

HP - jak powstała firma?

Hewlett Packard jest źródłem „legendy garażowej”: dwóch absolwentów w 1939 roku, w garażu, zaczyna pracować nad pierwszym produktem - oscylatorem dźwięku. To początek przedsiębiorstwa, które jest znane w każdym niemal zakątku świata. Przez lata HP tworzyło przyrządy elektroniczne dla producentów elektroniki i ośrodków badawczych. Firma rozwijała się przez lata tworząc ogromną ofertę produktów, gdzie bardzo ważnym elementem jest od samego początku atrakcyjna cena przy zachowaniu podobnej jakości co konkurencja rynkowa.

 

HPE i HP Inc.

W roku 2015 Hewlett Packard (HP) zostało podzielone na dwie odrębne spółki - Hewlett Packard Enterprise (HPE), która oferuje rozwiązania IT dla korporacji: usługi, oprogramowania, przestrzeń dyskową a także platformę Open Stack. , oraz HP Inc.

HP Inc. (do 01.11.2015 Hewlett Packard Company), to głownie producent drukarek, skanerów, aparatów cyfrowych, stacji roboczych komputerów, oraz komputerów i laptopów dla domu i małych przedsiębiorstw.

Imaging and Printing Group (IPG) to odrębny dział, który jest wiodącym dostawcą drukowania na świecie.

 

Oferta HP

Firma HP znana jest zarówno z wysokowydajnych drukarek jak i zróżnicowanych komputerów. Drukarki HP korzystają ze wszystkich znanych technologii, dzięki czemu klient indywidualny, mała czy duża firma, każdy znajdzie sprzęt odpowiadający wielu wymaganiom.

 

Komputery, laptopy, tablety

HP znajdziecie wśród wielu kategorii urządzeń. Są tak zróżnicowane, że trafiają w gusta i preferencje wielu użytkowników. Jeśli szukasz sprzętu do domu z pewnością trafisz na ich ofertę, jeśli potrzebujesz zaawansowanych stacji roboczych tu też pojawi się propozycja od HP. Firma HP to także monitory w jakości HD, tusze i tonery do swoich drukarek oraz różnego rodzaju akcesoria (np. myszki do komputerów). Dodatkowo cała oferta przygotowana jest tak, by trafić na różne półki cenowe, przez co każdy klient może znaleźć coś dla siebie.

 

Sprawdź produkty HP:

> Laptopy i Noteboki

> Stacje robocze - deskopy

> All In One

> Drukarki i Urządzenia Wielofunkcyjne

> Tusze i Tonery

 

>> Zobacz wszystkie produkty HP

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium