Huzaro

huzaro logo

Huzaro  - dobra jakość w dobrej cenie

Huzaro to polska marka głównie foteli gamingowych z siedzibą w Poznaniu. Główna myśl, która przyświecała założycielom firmy, to dostarczanie produktów dobrej jakości, w dobrej cenie. Każdy kto choć przez chwilę pracował przed komputerem lub przeprowadzał długie rozgrywki, wie jak ważny jest odpowiednio wygodny i bezpieczny dla naszego kręgosłupa fotel.

Fotele Huzaro cechują się solidnym wykonaniem i nowoczesnym designer. Trzymanie się konkretnych standardów jakościowych sprawiło, że firma odniosła spory sukces nie tylko w naszym kraju. Huzaro nie zatrzymuje się – dzięki pozytywnym opiniom użytkowników wie, że rozwijanie obecnych modeli oraz szukanie zupełnie nowych rozwiązań to dobry kierunek.

Ciekawe produkty dla ciekawych ludzi

Fotele gamingowe muszą być dopasowane technologicznie i stylistycznie do wymagań przede wszystkim dużej grupy odbiorców – graczy. Tu nie chodzi o standardowe technologie i nudną kolorystykę. Styl, barwa, używanie podświetlanych elementów – nowe trendy, to wszystko nie jest obce marce Huzaro. Dodatkowo w produktach tej firmy znajdziemy wiele ciekawych rozwiązań, takich jak kubełkowa konstrukcja, poduszki lędźwiowe czy regulowane podłokietniki.

W ofercie firmy Huzaro znajdują się przede wszystkim ergonomiczne fotele gamingowe, biurka dla graczy, fotele biurowe i awangardowe, oraz akcesoria (np. podkładki gamingowe). Marka Huzaro cieszy się dobrą opinią użytkowników, którzy podkreślają wygodę, funkcjonalność, ergonomię i unikalność rozwiązań.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium