IIYAMA

iiyama monitory logo

 

Historia firmy IIYAMA

Iiyama Corporation (jap. Kabushiki- gaista iiyama), jest to japońska firma przemysłu elektronicznego produkująca wysokiej jakości monitory i odbiorniki telewizyjne.

Firmę Iiyama Electric Co Ltd. założył 23 letni Kazuro Katsuyama w 1973 roku. Już w trzy lata po rozpoczęciu działalności zaczęła ona produkować odbiorniki telewizyjne, najpierw czarno - białe a później kolorowe. Początki działalności to poszukiwania dobrych i wykwalifikowanych pracowników, rozwiązań technologicznych i powstawanie pierwszych wymogów jakościowych. Firma wielokrotnie była liderem na światowym rynku:

  • 1986 - wprowadza pierwsze kolorowe monitory 15-calowe,
  • 1989 - wprowadza monitory 21-calowe, spełniające normę MPR pod względem ilości promieniowania
  • 1990 - pierwsze monitory 17-calowe, spełniające normę MPR
  • 1999 - pierwsza kompletna paleta monitorów 17-, 19-, 22- calowych z kineskopem Diamondtron NF z idealnie płaską zewnętrzną powierzchnią ekranu.

Iiyama od początku działalności kontrolowała proces wytwórczy i dbała, by pozostał w jej strukturze na każdym etapie. Dbała, by wszystkie produkty dostosowane były do potrzeb klienta, a także by inwestować w badania i rozwój. To zapewniało firmie błyskawiczną reakcję na trendy rynkowe i jednoczesne wyprzedzanie konkurencji.

Wyróżnienia i nagrody oraz ciągły wzrost ilości klientów i ich dobrych opinii, to znak, że Iiyama doskonale się rozwija i jest bardzo popularna.

 

monitory dla graczy G-MASTER                                              

„Doskonała relacja możliwości do ceny”

Firma Iiyama jest czołowym producentem monitorów o wysokich parametrach pracy, który jest obecny na rynku w Azji, Europie i Ameryce.

Katalog ich produktów to przede wszystkim monitory do użytku domowego, monitory do biura, monitory dotykowe, monitory dla graczy (seria G-Master).

W Polsce Iiyama jako pierwsza firma zaproponowała monitory z dostępem do czujnika ruchu i czujnika natężenia światła jednocześnie. W naszym kraju znajduje się europejskie centrum serwisowe produktów tej japońskiej firmy, które szczyci się doskonałą obsługą klienta.

Produkty firmy Iiyama są funkcjonalne, wysokiej jakości oraz dostosowane do każdego budżetu: od dobrych i tanich rozwiązań, po solidną wyższą półkę dla najbardziej wymagających.

Warto zainteresować się szeroką ofertą przedstawioną przez Iiyama. Są to bardzo dobre produkty , które zbierają wiele pozytywnych opinii  zarówno wśród swoich klientów jak i w branży. Każdy nowy model jest technologiczną nowinką z ciekawymi rozwiązaniami i wysoką funkcjonalnością.

 

>> Monitory dla graczy

>> Zobacz wszystkie monitory IIYAMA

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium