Logitech

 

Logitech - Wyjątkowo głębokie wrażenia

Firma Logitech została założona w Szwajcarii w 1981 roku. Zajmuje się produkcją sprzętu peryferyjnego do komputerów, wyróżniającego się innowacyjnością i wysoką jakością. Logitech to globalna firma, która swoje produkty sprzedaje pod różnymi markami niemal we wszystkich krajach świata. Na rynku japońskim jest już od 1982 roku i używa tam nazwy Logicool. Marki firmy to Logitech, Logitech G, ASTRO Gaming , Ultimate Ears, Jaybird, Blue Microphones oraz Steamlabs.

 

Mysz do komputera

 

Trwałość i precyzja w produktach Logitech

Firma stała się najbardziej znana dzięki produkowanym przez nią myszom komputerowym o niezwykłych rozwiązaniach. Zwiększając z roku na rok zasięg, firma jednocześnie poszerza swoja wiedzę i umiejętności tworzenia, dostarczając nowoczesne produkty z myślą o klientach i ich zapotrzebowaniach. W katalogu produktów firmy Logitech możemy znaleźć m.in. takie produkty: myszy + klawiatury, słuchawki, głośniki, kamery do monitorowania domu, podkładki pod myszy i inne.

 

Najlepiej sprzedający się na świecie sprzęt do gier

Logitech G dumnie wspiera największych pasjonatów e-sportu z całego świata. Sponsoruje wiele drużyn – zachęca do cierpliwości i poświęcenia by pokonywać przeszkody i konkurować z najlepszymi o zwycięstwo. Przyświeca im w tym dewiza marki „Jeden cel. Grać, aby wygrać”. W ofercie firmy Logitech G znajduje się wiele pozycji dedykowanych graczom, a ich podstawową zaletą jest bezprzewodowość i niezawodność. Oto kilka z nich: myszy do gier, podkładki pod myszy do gier, klawiatury do gier, kontrolery do gier i wiele innych.

 

>> Myszki do komputera Logitech

>> Klawiatury Logitech

>> Klawiatura i Mysz - Zestawy

>> Głośniki komputerowe Logitech

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium