Modecom

Pasja do nowych technologii

MODECOM to jeden z największych polskich producentów akcesoriów i części komputerowych. Przedsiębiorstwo powstało w 1999 roku, zaczynając  produkować obudowy i zasilacze komputerowe. Produkty tej firmy charakteryzują się oryginalnym designem i wysoką jakością komponentów.

Jest to pierwszy producent, który wprowadził obudowy do komputerów w czarnym i srebrnym kolorze a za jego przykładem poszli inni producenci. Modecom dzięki temu, że pilnuje na każdym poziomie jakości wykonania swoich produktów już w 2005 roku stał się polskim liderem swojej branży i był wielokrotnie nagradzany. Dziś jest to już marka, którą rozpoznają użytkownicy w wielu krajach Europy a także Afryki i Bliskiego Wschodu. MODECOM to marka globalna ponieważ stawia jakość nad ilością i stale inwestuje w innowacje.

 

Oficjalny sponsor PZPN

MODECOM od lat współpracuje z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, w ramach którego cieszy się tytułem Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. W czasie obowiązywania umowy , jako Oficjalny Partner Ekstraklasy, MODECOM była pierwszą w Polsce firmą z branży IT, która miała tytuł partnera ekstraklasy, Kadry Narodowej i klubu piłkarskiego. Wszystkie inwestycje w e- sport są oczywistym kierunkiem po sukcesach jakie odnoszą produkty dla graczy MODECOM Volcano Gaming.

 

Niebanalna stylistyka urządzeń

Producent w swojej ofercie posiada świetne wycenione urządzenia o niebanalnej stylistyce. Są funkcjonalne i niezawodne technologicznie. W ich portfolio można znaleźć m.in. produkty dla graczy, nawigacje, klawiatury, myszy, podkładki pod myszki, wideo rejestratory, tablety, smartfony, minikomputery itd.

MODECOM dostarcza swoim użytkownikom najnowsze rozwiązania w przystępnej cenie.

 

>> Myszy komputerowe i podkładki

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium