MSI

 

MSI - laptopy dla graczy

 

MSI - Gamingowy lider!

Micro-Star International Co., Ltd (MSI), to tajwańskie przedsiębiorstwo informatyczne, założone w 1986 r. Firma MSI, od wielu lat lider w dziedzinie projektowania i produkcji sprzętu dla graczy, nieustannie pracuje nad tym, by zdobywać zaufanie w świecie gamingu i e-sportu.

Gamingowy segment rynku jest bardzo chłonny i wymagający, a tajwańska firma dzięki swoim pomysłom i współpracy na każdym etapie z najlepszymi graczami - użytkownikami ich sprzętu, może udoskonalać i wprowadzać nowe rozwiązania bardzo szybko. MSI z uwagi na fakt, że świat wirtualnych gier nie uznaje kiepskich rozwiązań - skupia się na spełnianiu wysokich wymagań swoich klientów.

 

Spełnione marzenia Graczy

Produkty MSI to często marzenie początkujących graczy i jednocześnie sprzęt, którego nie może zabraknąć na wyposażeniu prawdziwego gracza. Serie MSI GAMING i MSI PRO - każda z nich ma doskonałe opinie na temat jakości, trwałości czy innowacyjności. Oferta tej firmy to m.in. laptopy do gier, komputery PC, akcesoria (np. myszki, słuchawki, monitory), sprzęt audio, czy konsole.

Marka MSI intensywnie wspiera świat e-sportu i gier na każdym kontynencie. MSI to gospodarz imprezy MSI MASTERS GAMING ARENA (wcześniej - MSI Beat IT.) oraz sponsor ponad 20 międzynarodowych profesjonalnych zespołów gamingowych.

 

Podzespoły komputerowe dla zawodowców

W swojej ofercie firma MSI posiada również komponenty komputerowe. Są one tworzone z myślą o graczach, dlatego każdy podzespół jest wnikliwie testowany pod względem wydajności. Karty graficzne i płyty główne MSI będą Ci służyć przez wiele lat.

 

Sprawdź produkty MSI:

> Monitory

> Laptopy dla graczy

> Karty graficzne

> Płyty główne

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium