Patriot Memory

Patriot memory - logo

 

Patriot Memory – topowa marka

Patriot Memory to amerykańska firma, która powstała w 1985 roku. Na początku, na cześć jej założycieli, czyli Paula Jonesa, Douga Diggsa i Phila Younga nazwana zostaje PDP Systems. Od roku 2003 PDP Systems wypuścił na rynek swoją własną markę pamięci Patriot Memory DDR SDRAM.  Ostatecznie ta nazwa – Patriot Memory stała się oficjalną nazwą firmy. Produkty i akcesoria firmy Patriot znane są niemal na całym świecie, dzięki temu, że są łatwo dostępne i w atrakcyjnych cenach. Firma od początku istnienia stawiała przede wszystkim na innowacyjność, która szła w parze z wysoką jakością.

 

Patriot Memory – produkty, które trafiają w gusta

Marka Patriot Memory od początku stawia na niezwykłe rozwiązania, by trafić w gusta i potrzeby swoich odbiorców. Od początku firma zajmuje się projektowaniem, produkcją i sprzedażą wysokiej jakości podzespołów komputerowych, dysków USB, kart pamięci, pamięci RAM, powerbanków, ładowarek czy innych. Najbardziej rozpoznawalnymi urządzeniami marki Patriot są niezawodne dyski SSD oraz nośniki danych. Prawdopodobnie każdy użytkownik komputerów miał chociaż raz w życiu okazję korzystać właśnie z tych szybkich i niezawodnych produktów. Patriot ciągle pracuje nad rozwojem modułów pamięci VIPER oraz dysków półprzewodnikowych BURST.

Produkty z ofert marki Patriot Memory są niezwykle cenione przez użytkowników oraz polecane na forach sprzedażowych.

 

VIPER GAMING by Patriot

Viper Gaming - Patriot

Świat e-sportu rozrasta się dzięki milionom graczy z całego globu. Producenci sprzętu IT prześcigają się w projektowaniu nowinek dedykowanych właśnie tym konkretnym odbiorcom. Firma Patriot również stworzył osobną markę akcesoriów gamingowych VIPER GAMING. Należą do nich np. podkładki pod mysz, myszy, klawiatury gamingowe, zestawy słuchawkowe, stojaki na słuchawki.

 

Zobacz produkty Patriot:

Dyski SSD >>

Pamięci RAM >>

Pendrive >>

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium