ASUS Lyra MAP-AC2200 (3pak)

Cena: 1 995,64 zł 1995.64
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Asus LYRA MAP-AC2200 zestaw routerów Mesh WiFi AC2200 (3 szt.)

Trzyzakresowy system bezprzewodowej sieci typu mesh AC2200 dla całego domu, z obsługą technologii AiMesh, z pakietem zabezpieczeń sieciowych AiProtection napędzanym przez Micro Trend oraz zaawansowanymi funkcjami kontroli rodzicielskiej

  • Zlikwiduj martwe punkty sygnału Wi-Fi – Trójzakresowy system trzech koncentratorów sieciowych zapewnia doskonały zasięg Wi-Fi w każdym rogu Twojego domu.
  • Obsługa technologii AiMesh – Możesz dowolnie łączyć swój system Lyra z innymi routerami kompatybilnymi z AiMesh w celu stworzenia wydajnej i elastycznej sieci Wi-Fi dla całego domu
  • Zawsze stabilne połączenie – Niezależnie od miejsca w Twoim domu, wszędzie automatycznie zachowasz połączenie z najsilniejszym sygnałem
  • Zabezpieczenia klasy komercyjnej – Chroń wszystkie urządzenia w swojej sieci domowej za pomocą ASUS AiProtection
  • Masz pełną kontrolę – aplikacja ASUS Lyra umożliwia instalację bez użycia komputera, zarządzanie siecią i diagnostykę, a także powiadamia Cię w razie wystąpienia jakichkolwiek problemów.
  • Dane statystyczne dla całej rodziny – Przeglądaj i zarządzaj intensywnością korzystania z Internetu i aplikacji przez każdego członka rodziny, za pomocą swojego urządzenia mobilnego

Zasięg Wi-Fi w każdym miejscu domu

Zlikwiduj martwe punkty Wi-Fi i pożegnaj się z niestabilnymi połączeniami. ASUS Lyra zapewnia superszybkie i niezawodne połączenie Wi-Fi w każdym kącie Twojego domu. Niezależnie od tego, czy korzystasz ze smartfona, komputera, konsoli do gier, czy też gadżetu dla inteligentnego domu, Lyra zapewni płynne, niezawodne i bezpieczne połączenie na każdym z tych urządzeń — zawsze i w każdym miejscu w domu.

 

Połączenie Wi-Fi, na którym możesz polegać

Nieważne czy to w piwnicy, w ogrodzie, czy w salonie, zawsze wymagasz płynnego działania swoich urządzeń Wi-Fi. System Wi-Fi dla całego domu ASUS Lyra wykorzystuje trzy bezprzewodowo połączone koncentratory dla zapewnienia superszybkiego, niezawodnego i bezpiecznego sygnału w każdym miejscu w Twoim domu.

Dzięki zawartej w nim inteligentnej technologii możesz swobodnie poruszać się po całym domu, przez cały czas automatycznie łącząc się ze źródłem najlepszego sygnału.

Wydajny system sieci Wi-Fi dla całego domu. Skonfigurowany tak, jak chcesz.

W większości przypadków Twój system Lyra mini zapewni Ci płynne i niezawodne połączenie Wi-Fi w każdej części domu. Zasięg sygnału bezprzewodowego może jednak zostać ograniczony przez wiele różnych czynników – takich jak np. rozplanowanie pokoi, zastosowane materiały budowlane, a nawet umeblowanie. ASUS AiMesh to innowacyjna, nowa funkcja routera, która rozwiązuje tego typu problemy, łącząc ze sobą kilka routerów ASUS w celu stworzenia sieci Wi-Fi obejmującej całą powierzchnię domu. Technologia AiMesh jest bardzo wydajna, elastyczna i umożliwia Ci zastosowanie różnych modeli routerów ASUS, dzięki czemu chroni Twoje koszty inwestycji! AiMesh zapewnia Ci oszczędność czasu poprzez scentralizowane sterowanie siecią, a także bardzo płynny roaming.

 

Nieskomplikowana sieć Wi-Fi

ASUS Lyra znacznie upraszcza konfigurację sieci Wi-Fi Lyra tworzy jedną sieć Wi-Fi dla całego domu, nie musisz się już więc zastanawiać, z którą siecią się teraz połączyć — Lyra wykona za Ciebie całą skomplikowaną pracę. Pozostaje Ci tylko cieszyć się niezakłóconym połączeniem Wi-Fi!

 

 

Więcej pasm daje wyższą przepustowość

ASUS Lyra korzysta z trzech oddzielnych pasm częstotliwości, aby zapewnić Ci maksymalną wydajność. Każdy koncentrator korzysta z jednego pasma do komunikacji z innymi koncentratorami, całkowicie udostępniając pozostałe dwa pasma do superszybkich połączeń z Twoimi urządzeniami.

 

 

Dane techniczne

Tryb pracy
Repeater
Obsługiwane standardy
Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
Częstotliwość pracy
2.4 / 5 GHz
Prędkość transmisji (max.)
Wi-Fi 2200 Mb/s
Antena
Wewnętrzna - 7 szt.
Ilość pasm
3
Rodzaje wejść/wyjść
1 x RJ-45 10/100/1000 (LAN) • 1 x RJ-45 10/100/1000 (WAN)
Szyfrowanie
WPA2-PSK
Dodatkowe informacje
Obsługa IPv6, Kontrola rodzicielska, Sieć gościnna, QoS, DHCP, MU-MIMO
Kolor
Biały
Wymiary (W x Sz x G)
50 x 150 x 150 mm
Gwarancja
36 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod produktu: 1_595234
Kod producenta: MAP-AC2200

Opinie o produkcie (0)

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium