Acer KA272bi

Dostępność: Brak towaru
Cena: 699,00 zł 699.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Żywe obrazy bez rozrywania – Acer KA272bi

Poszukujesz monitora uniwersalnego, który doskonale sprawdzi się zarówno podczas długich godzin pracy jak i przyjemnie spędzonych chwil na gamingu, oglądaniu filmów czy buszowaniu w Internecie? Acer KA272bi to fantastyczny wyświetlacz o imponującej jakości wykonania. Atrakcyjna cena oraz szereg funkcjonalnych rozwiązań to nie jedyne zalety tego modelu. KA272bi to gwarancja osiągnięcia wysokiego komfortu w trakcie pracy.

 

Acer KA272bi monitor

Acer KA272bi odnajdzie się na każdym stanowisku pracy – zarówno w domu jak i w biurze. Na ogromny plus zasługuje – o czym świadczy niejedna pozytywna recenzja – zastosowana konstrukcja ZeroFrame. Wykorzystanie takiego rozwiązanie sprawia, że zanurzenie się w wirtualny świat staje się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej a wyświetlony obraz nie ma końca. Planujesz zakup monitora w dobrej cenie, ale nie chcesz sięgać po produkty z najniższej półki? Zależy Ci na jakościowym ekranie, który zapewnia komfort użytkowania i zachwyca swoim wzornictwem oraz ergonomiczną, solidną konstrukcją? Jeśli tak, monitor Acer KA272bi został zaprojektowany właśnie dla Ciebie! Kup go już dziś w Hanzo!

 

  • Ekran: Full HD (1920x1080) IPS o przekątnej 27”
  • Czas reakcji matrycy: 1 ms
  • Częstotliwość odświeżania: 75 Hz
  • Standard wideo: rozpoznaje 16,7 mln kolorów
  • Proporcje obrazu: 16:9
  • Zastosowane technologie: możliwość montażu na ścianie (VESA), regulacja kąta pochylenia (Tilt), FreeSync, VisionCare, redukcja emisji niebieskiego światła, zmniejszanie jasności, ComfyView

 

Acer KA272bi monitor

 

Acer KA272bi – rozkoszuj się widokiem prawdziwie żywych obrazów

Rozdzielczość proponowana przez model KA272bi – Full HD – sprawia, że oglądane kolory są niemal idealnie odwzorowane i ożywają na oczach użytkowników a wyświetlany obraz zaskakuje niebywałą szczegółowością. W przypadku Acer KA272bi cienie i kontrast nie tracą na jakości nawet przy kącie patrzenia na poziomie 178°.

Acer KA272bi charakteryzuje się jedną z najlepszych matryc na rynku – panelem IPS. In Plane Switching to gwarancja czytelnego i jakościowego obrazu pod szerokim katem widzenia. IPS w połączeniu z matową powłoką matrycy zapewnia wyjątkowy komfort dla wzroku w trakcie użytkowania oraz pozwala zapomnieć o niepożądanych refleksach, efekcie lustra i złej widoczności w ciągu słonecznych dni. Dzięki Acer KA272bi zobaczysz wszystko, co możliwe.

 

Acer KA272bi monitor

 

Pożegnaj z zacinającym się obrazem z Acer KA272bi

Twój monitor nie służy Ci jedynie do pracy? Lubisz od czasu do czasu obejrzeć film i zagrać w ulubioną grę na swoim komputerze, ale nie możesz znieść zacinającego się i rozrywającego obrazu? Z Acerem KA272bi możesz raz na zawsze pożegnać się z takim dyskomfortem. Powitaj płynność działania oraz wyraźny i nierozmywający się obraz! Na tak fantastyczne wyniki pracują:

  • technologia AMD Radeon FreeSync
  • częstotliwość odświeżania na poziomie 75 Hz,
  • czas reakcji na poziomie 1 ms w trybie Visual Response Boost.

 

Acer KA272bi monitor

 

Podziwiaj precyzyjne kolory z Acer KA272bi

Monitory Acer z serii KA2 wykorzystują szczególny sześcioosiowy system regulacji kolorów – i KA272bi jest tego potwierdzeniem. Takie rozwiązanie doceni każdy profesjonalista, który w swojej pracy wymaga uzyskania pożądanych odcieni danego koloru. Za sprawą tej funkcji będziesz mógł dopasować odcień oraz saturację na sześciu osiach. Osie RGBCMY to gwarancja pełnej kontroli nad kolorem wyświetlanym na ekranie. Pozwól sobie na dowolną zmianę ustawień w zależności od potrzeb z Acer KA272bi.

 

Acer KA272bi monitor

 

Zabezpiecz swoje oczy przed konsekwencjami długotrwałego wpatrywania się w ekran monitora

Acer KA272bi to monitor, z którym możesz czuć się bezpiecznie. Bez względu na to ile godzin spędzasz przed wyświetlaczem urządzenie sprawi, że Twoje oczy nie będą tak mocno zmęczone. Wykorzystane w KA272bi technologie ochrony wzroku powinien docenić każdy świadomy konsument.

  • Flickerless – technologia redukująca niebezpieczne dla narządu wzroku migotanie ekranu. Długotrwała praca przed monitorem od teraz będzie bezpieczniejsza, ponieważ Acer KA272bi z technologią Flicker-Free certyfikowaną przez TÜV Rheinland uwolni Twoje oczy od migotania i zminimalizuje szkodliwe efekty wielogodzinnej pracy przed ekranem monitora.
  • BlueLightShield – z Acer KA272bi możesz dowolnie regulować ilość emitowanego przez wyświetlacz szkodliwego dla ludzkiego oka niebieskiego światła. Szczepy niebieskiego spektrum światła mogą być przyczyną bólu głowy, nadwyrężenie i zmęczenia oczu oraz bezsenności.

 

Acer KA272bi monitor

 

  • ComfyView – matowa antyodblaskowa powłoka wykorzystana w modelu KA272bi sprawi, że Twoje oczy nie będą czuły się zmęczone nawet po wielogodzinnym korzystaniu z komputera.
  • Low-dimming – technologia pozwalająca uzyskać o 15% niższy poziom jasności. Dopasuj ustawienia Acer KA272bi do otoczenia w jakim się znajdujesz.

 

Monitor idealny dla miłośników klasycznego stylu – Acer KA272bi

Acer KA272bi to kwintesencja klasycznego, ponadczasowego wzornictwa. Z takim monitorem każde stanowisko pracy będzie prezentowało się elegancko. Wysublimowana czerń wpisze się w klimat niejednego stylowego biura. Niemal bezramkowy projekt – dzięki któremu zyskasz większy obszar roboczy na swoim monitorze – pozwala zobaczyć i zrobić znacznie więcej. Konstrukcja ZeroFrame pozwala umieścić kilka monitorów koło siebie i uzyskać płynny i niemal nieprzerwany obraz. Stabilna, kwadratowa stopka stanowi solidną i bezpieczna podstawę dla jakościowego wyświetlacza. Dodaj stylu każdemu wnętrzu z ponadczasowym Acerem KA272bi.

 

Acer KA272bi monitor

 

Dokonaj błyskawicznej konfiguracji z Acer KA272bi

Nie jesteś fanem spędzania całego dnia przed monitorem dostosowując każdorazowo ustawienia ekranu przy pomocy niewygodnych przycisków? Z wyświetlaczami od tajwańskiej marki Acer możesz o tym zapomnieć! Monitor KA272bi dopasujesz do swoich preferencji przy pomocy fantastycznego, intuicyjnego oprogramowania Acer Display Widget.

Szukasz rozwiązań pozwalających na zwiększenie komfortu podczas gry? Acer Display Widget jest aplikacją umołziwiającą łatwą zmianę ustawień w kilku różnych sekcjach sterowania. Taka konfiguracja jest banalnie prosta i wystarczy wyłącznie jeden raz poświęcić na nią czas. Wybierz ulubioną grę lub aplikację i dopasuj swój KA272bi do własnych preferencji. Każdorazowo po ich włączeniu monitor wczyta zapisane przez Ciebie wcześniej ustawienia. Dostosuj Acer KA272bi do swoich oczekiwań dzięki Acer Display Widget – wybieraj różne tryby dla różnych aplikacji.

 

Acer KA272bi monitor

 

 

Zobacz podobne produkty:

Hproduct=20656,17361,20720

Dane techniczne

Producent
Acer
Kod producenta
UM.HX2EE.009
EAN
4710180579291
Zastosowanie
Do domu i biura
Kolor
Czarne
Tuner TV
Nie
Przekątna ekranu
27"
Rozdzielczość
1920 x 1080 (FullHD)
Format
16:9
Ekran
Płaskie
Powłoka matrycy
Matowa
Typ matrycy
IPS
Rodzaj podświetlenia
LED
Synchronizacja częstotliwości
AMD Free-Sync
Czas reakcji
1 ms
Częstotliwość odświeżania
75 Hz
Jasność
250 cd/m2
Kontrast statyczny
1000:1
Kąt widzenia (poziomy/pionowy)
178°/178°
Rozmiar plamki
0.311
Liczba wyświetlanych kolorów
16.7 mln
Hub USB
Nie
Wbudowane głośniki
Nie
Wbudowana kamera
Nie
Wbudowany mikrofon
Nie
Wysokość [cm]
45.9
Szerokość [cm]
62.2
Głębokość [cm]
20
Waga [kg]
4.52
Obrotowy ekran (PIVOT)
Nie
Możliwość montażu na ścianie (VESA)
Tak
Regulacja wysokości
Nie
Pobór mocy
21 W
Gwarancja
24 miesiące
Typ gwarancji
Producenta
Kod produktu: UM.HX2EE.009
Kod producenta: UM.HX2EE.009

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). W komentarzu informujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt. Możemy to zweryfikować tylko po zalogowaniu klienta.

Bestsellery
PS5 Dziedzictwo Hogwartu
PS5 Dziedzictwo Hogwartu

248,00 zł

szt.
PS5 Just Dance 2025 Edition (CIB)
PS5 Just Dance 2025 Edition (CIB)

94,00 zł

szt.
Krux Heko KRXD001
Krux Heko KRXD001

299,00 zł

szt.
Apple AirPods 3
Apple AirPods 3

910,13 zł

Endorfy EY7A002 Elementum E5 450W
Endorfy EY7A002 Elementum E5 450W

204,00 zł

IMOU Wi-Fi IMOU Cruiser 2 5MP IPC-GS7EP-5M0WE
IMOU Wi-Fi IMOU Cruiser 2 5MP IPC-GS7EP-5M0WE

224,00 zł

Logitech G502 Lightspeed
Logitech G502 Lightspeed

460,00 zł

Pad Microsoft Shock Blue Xbox Series S/X QAU-00009
Pad Microsoft Shock Blue Xbox Series S/X QAU-00009

251,00 zł

SPC Gear SPG099 Endorphy Cordura Speed
SPC Gear SPG099 Endorphy Cordura Speed

147,00 zł

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl