D-Link DIR-890L

Cena: 974,49 zł 974.49
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Ultra Router Wi‑Fi AC3200

DIR‑890L

 

  • Ultraszybka technologia Wi-Fi: Superszybka przepustowość działania domowej sieci — do 3200 Mbit/s.

  • Advanced AC SmartBeam: Śledzenie podłączonych urządzeń w celu zwiększenia szybkości i zasięgu sieci Wi-Fi.

  • Tri-Band Wi-Fi: Dwa pasma 5 GHz oraz jedno pasmo 2,4 GHz gwarantują możliwie maksymalną przepustowość każdemu urządzeniu.

  • Trzyzakresowa łączność Wi-Fi: Ruch jest przekazywany z wykorzystaniem technologii sterowania pasmem, co przekłada się na optymalną wydajność sieci Wi-Fi.

  • Zdalny dostęp i zarządzanie: Zarządzaj siecią z poziomu smartfona lub tabletu.

  • Dwurdzeniowy procesor 1 GHz: Większa szybkość sieci Wi-Fi.

 

 

 

Ultraszybka transmisja multimediów w jakości HD oraz danych z gier online

Smartfony, laptopy, tablety, telefony, Smart TV, konsole gier — z myślą o połączeniu tych wszystkich urządzeniach opracowaliśmy nowy router Wi-Fi Ultra AC3200. Trzy zakresy Wi-Fi o łącznej przepustowości do 3,2 Gbit/s sprawiają, że urządzenie cechuje się niesamowitą wydajnością, sprawdzając się znakomicie nawet w budynkach o bardzo grubych ścianach i stropach. Ten router został stworzony do gier i przesyłania filmów i obrazów HD.

 

Ultraszybka technologia Wi-Fi

Superszybka przepustowość domowej sieci — do 3200 Mbit/s.

Advanced AC SmartBeam

Śledzenie podłączonych urządzeń w celu zwiększenia szybkości i zasięgu sieci Wi-Fi.

 

 

Tri-Band Wi-Fi

Dwa pasma 5 GHz oraz jedno pasmo 2,4 GHz gwarantują możliwie maksymalną przepustowość każdemu urządzeniu.

Trzyzakresowa łączność Wi-Fi

Ruch jest przekazywany z wykorzystaniem technologii sterowania pasmem, co przekłada się na optymalną wydajność.

 

 

Zdalny dostęp i zarządzanie

Zarządzanie siecią za pomocą smartfona lub tabletu.

Dwurdzeniowy procesor 1 GHz

Większa szybkość sieci Wi-Fi.

 

 

 

 

Trzyzakresowa łączność Wi-Fi

DIR-890L to tak naprawdę trzy bezprzewodowe routery w jednym. Urządzenie pracuje w paśmie 2,4 GHz, oferując szybkość do 600 Mbit/s, oraz umożliwia prowadzenie rozmów przez Wi-Fi na większej liczbie domowych urządzeń. Przekłada się to na mniejsze opóźnienia w rozgrywkach online, strumieniowaniu multimediów w jakości 4K oraz na możliwość prowadzenia rozmów Facetime na większej liczbie domowych urządzeń.

 

Smart Connect

Dzięki technologii Smart Connect dla danego połączenia router sam wybiera najlepsze pasmo Wi-Fi, jedno z trzech dostępnych. To gwarantuje najlepszą jakość transmisji, automatyczne podłączanie każdego urządzenia w sieci do charakteryzującego się najmniejszymi zakłóceniami pasma.

 

 

Zaawansowana technologia formowania wiązki

Poprawia zasięg, przydzielając przepustowość bezprzewodowym urządzeniom, gdy są przenoszone w różne miejsca w domu. Dzięki temu przesyłanie filmów w jakości HD, przeglądanie stron internetowych, rozmowy przez Skype oraz gry online z każdego miejsca zawsze odbywa się z pełnym zasięgiem sieci.

 

 

Kontrolowanie sieci stało się niesamowicie łatwe

Funkcja kontroli rodzicielskiej, blokowanie niepożądanych urządzeń, monitorowanie treści przesyłanych z Internetu oraz możliwość utworzenia odrębnej sieci Wi-Fi sprawia, że użytkownik ma pełną kontrolę nad domową siecią.

 

Inteligentne przydzielanie pasma

Funkcja inteligentnego przydzielania pasma podłączonym urządzeniom wybiera najszybsze połączenie Wi-Fi dla każdego urządzenia i zapobiega niekorzystnemu wpływowi starszych urządzeń na wydajność.

 

 

Więcej anten to większy zasięg

Sześć zewnętrznych anten gwarantuje większy zasięg sieci Wi-Fi oraz niezrównaną wydajność działania wszystkich podłączonych przenośnych urządzeń.

 

 

Więcej mocy obliczeniowej

Dwurdzeniowy procesor 1 GHz oferuje moc obliczeniową niezbędną do obsługi wielu urządzeń i aplikacji w Twoim domu. To komfort braku opóźnień podczas rozgrywek online oraz odtwarzania multimediów online w jakości 4K.

 

 

Udostępnianie multimediów

Użyj naszej darmowej aplikacji mydlink SharePort, aby przesyłać i udostępniać zdjęcia, filmy oraz inne dane na urządzenia przenośne.

 

Kod produktu: DIR-890L
Kod producenta: DIR-890L

Opinie o produkcie (0)

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium