HP LaserJet Managed Flow E62665Z

Cena: 16 499,00 zł 16499.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Wszechstronne urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Managed E62665Z

Monochromatyczne, wszechstronne i niezwykle wydajne urządzenie wielofunkcyjne LaserJet Managed E62665Z zostało stworzone z myślą o rozwoju firm i przedsiębiorstw. Dzięki wielu nowoczesnym i niezawodnym funkcjom umożliwia szybkie wykonywanie zadań drukowania, a zabezpieczenia od HP pozwalają zachować wysoki status bezpiecznej pracy w każdym miejscu. 

 • Typ: Urządzenie wielofunkcyjne monochromatyczne
 • Funkcje: Drukarka, Ksero, Skaner
 • Technologia druku: Laserowa
 • Wi-Fi: Nie
 • LAN (RJ-45): Tak
 • Druk dwustronny (Duplex): Tak
 • Automatyczny podajnik (ADF): Tak
 • Maksymalny format druku: A4
 • Prędkość druku (str./min): 61 w czerni
 • Kabel USB w zestawie: Brak*
 • Toner w zestawie*: HP W9004MC Black

* znajdziesz w produktach powiązanych, na dole strony. 

 

Szybka realizacja zadań drukowania z urządzeniem wielofunkcyjnym HP E62665Z

Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Managed E62665Z to połączenie wydajności i energooszczędności. Oferuje szybką realizację zadań i oszczędność papieru dzięki drukowi dwustronnemu a także szybsze uruchamianie drukarki i szybkie drukowanie pierwszej strony. To urządzenie od HP zużywa bardzo mało energii dzięki innowacyjnej konstrukcji i technologii wykorzystania tonera. Zaletą drukarki jest szybki i łatwy w obsłudze skaner. Zapewnia skanowanie z prędkością 120 obrazów na minutę (ipm) w trybie monochromatycznym i w kolorze. Funkcja kopiowania i skanowania może odbywać się bez podłączenia do komputera, wystarczy podłączyć się do łatwo dostępnego portu USB.

Ponadto producent zastosował w tym urządzeniu następujące podajniki papieru: podajnik 1 o pojemności 100 arkuszy, podajnik 2 o pojemność 550 arkuszy oraz podajnik dokumentów na 150 arkuszy z elektroniczną obsługą kopiowania i skanowania dwustronnego. Jest także sortownik zszywający z 3 pojemnikami na 900 arkuszy. Podajnik dokumentów na 150 arkuszy jest z elektroniczną obsługą kopiowania i skanowania dwustronnego. Model ten może przechowywać zadania drukowania w pamięci drukarki oraz umożliwia wysyłanie dokumentów do wiadomości e-mail, USB i udostępnionych folderów przez sieć. 

 HP LaserJet Managed Flow E62665Z

 

Bezpieczne drukowanie z urządzeniem wielofunkcyjnych HP E62665HS

Urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Managed E62665Z zapewnia wyjątkowo bezpieczne drukowanie. Urządzenie z technologią JetIntelligence łączy w sobie wydajność i energooszczędność. Umożliwia drukowanie dokumentów w profesjonalnej jakości dokładnie wtedy, kiedy są potrzebne. Co ważne – chroni sieć przed atakami i pozwala na bezpieczne drukowanie dzięki najmocniejszym zabezpieczeniom od HP. Wśród pozostałych zabezpieczeń jest także moduł HP Trusted Platform do szyfrowania wszystkich danych przechodzących przez drukarkę.

Jeśli chodzi o dodatkowe technologie, to w tym modelu producent zastosował ich dosyć sporo. Przede wszystkim mamy technologię HP EveryPage, w tym ultradźwiękowe wykrywanie podawania kilku arkuszy oraz funkcję OCR, która umożliwia konwersję drukowanych stron do tekstu, który można edytować lub przeszukiwać na komputerze. Poza tym do dyspozycji użytkownika jest także funkcja SMART Label do wykrywania krawędzi papieru w celu automatycznego przycinania i automatyczna orientacja stron w przypadku stron mających co najmniej 100 znaków tekstu. Jest także funkcja automatycznej regulacji odcienia pozwalająca ustawić kontrast, jasność i usuwanie tła każdej strony a ponadto urządzenie umożliwia również wysyłanie dokumentów do witryny SharePoint.

 HP LaserJet Managed Flow E62665Z

 

Wydajne urządzenie wielofunkcyjne HP E62665Z

Monochromatyczne urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Managed Flow E62665Z zapewnia najwyższą jakość. Precyzyjna technologia czarnego tonera zastosowana przez producenta, to wyrazisty tekst, głęboka czerń i ostrość grafiki w każdym wydruku. Oryginalne wkłady z tonerem HP i technologią JetIntelligence umożliwiają drukowanie większej liczby stron niż poprzednie wersje tych materiałów eksploatacyjnych. Tonery o maksymalnej pojemności pozwalają oszczędzać czas i pieniądze, dlatego warto je wybierać. Urządzenie oferuje bardzo szybką obsługę różnych zadań drukowania. Potrafi kopiować 61 stron na minutę na papierze w formacie A4 oraz 65 stron na minutę w formacie Letter. Wyjątkowo wydajne urządzenie wielofunkcyjne HP LaserJet Managed E62665Z jest idealne do biura i dla grup roboczych. Model ten umożliwia przechowywanie zadań w pamięci drukarki w celu późniejszego wydrukowania lub wydruku poufnego. W funkcjach dodatkowych należy wspomnieć o obsłudze bezpiecznych dysków twardych HP o dużej wydajności i pojemności 320 GB oraz o rozkładanej klawiaturze.

HP LaserJet Managed Flow E62665Z

 

 

Zobacz podobne produkty

Hproduct=15214,15236,15189

Dane techniczne

Technologia druku
Laserowa
Typ
Urządzenie wielofunkcyjne
Rodzaj
Monochromatyczna
Maks. rozmiar nośnika
A4
Wi-Fi
Nie
LAN (Ethernet)
Tak
Wbudowany faks
Nie
Rozdzielczość druku w czerni
1200 x 1200 dpi
Maks. szybkość druku mono
61 str./min
Maksymalne obciążenie
Zalecana ilość miesięczna 3000 - 24 000 stron
Druk dwustronny
Automatyczny
Typ skanera
Płaski, ADF
Obszar skanowania
216 x 356 mm
Rozdzielczość skanera
Max. 600 dpi
Funkcje kopiowania
Kopiowanie wielokrotne
Szybkość kopiarki w czerni
Do 65 kopii/min
Rozdzielczość kopiarki
Maks. 600 x 600 dpi
Wyświetlacz
Tak
Interfejs
RJ-45 • 1 szt. - USB 2.0
Wymiary (szer. x wys.x gł.)
661 x 1234 x 658 mm
Waga
64.3 kg
Pojemność odbiornika papieru
Standard na 500 arkuszy • Zasobnik zszywacza na 500 arkuszy drukowanie dwustronne • Maksymalna pojemność wyjściowa do 1000 arkuszy
Pojemność podajnika papieru
Podajnik 1 - 100 arkuszy • Podajnik 2 - 550 arkuszy • Podajnik dokumentów na 150 arkuszy z elektroniczną obsługą kopiowania i skanowania dwustronnego • Sortownik zszywający z 3 pojemnikami na 900 arkuszy
Zainstalowana pamięć
1.5 GB (drukarka) • 1 GB (skaner)
Prędkość procesora
1,2 GHz
Gwarancja
12 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod produktu: D608-8006B
Kod producenta: 3GY17A

Opinie o produkcie (0)

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium