PS4 Lawn Mowing Simulator: Landmark Edition

Cena: 129,00 zł 129.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Lawn Mowing Simulator: Landmark Edition na PlayStation 4

 

Gra Lawn Mowing Simulator: Landmark Edition
Data premiery: 29.07.2022

(Planowana data wysyłki do klienta to 28.07.2022.
Data premiery może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od sklepu, co może wpłynąć na zmianę daty dostawy zamówienia.)

 

 

Realistyczne doświadczenie w koszeniu trawy!

Poznaj piękno i szczegóły koszenia brytyjskiej wsi w Lawn Mowing Simulator, jedynym symulatorze, który pozwala jeździć na autentycznych, rozbudowanych kosiarkach licencjonowanych przez prestiżowych producentów Toro, SCAG i STIGA i rozwijać swoją firmę.

Lawn Mowing Simulator: Landmark Edition

Pudełkowa edycja zawiera 2 dodatki DLC:

⭕ Ancient Britain DLC (o wartości 4,99€):

Dzięki dodatkowi Ancient Britain DLC będziesz mógł odkrywać typowo brytyjskie ruiny, jednocześnie spokojnie kosząc trawniki w tych miejscach.

Lawn Mowing Simulator: Landmark Edition

Odkryj cztery zupełnie nowe lokacje:

The Royal Stones: Znajdziesz tu dość dziwaczne miejsce, z dwoma kamiennymi kręgami - ich znaczenie historyczne jest nadal dyskutowane, ale jedno jest pewne, przydałby im się porządek! Korzystając z dostępnych narzędzi i nowej podkaszarki, Twoim zadaniem jest obejść te starożytne ruiny i starannie je uporządkować.

Lawn Mowing Simulator: Landmark Edition

Tor Druidów: Ukryte w spokojnej dolinie leżą starożytne megality, zapomniane przez współczesny świat. Przyczyń się do przywrócenia tego miejsca do życia!

Lawn Mowing Simulator: Landmark Edition

The Ancient Aurochs: Jeden z najstarszych brytyjskich zajazdów, to urocze miejsce wydaje się być idealne do spędzenia dnia na koszeniu.

Lawn Mowing Simulator: Landmark Edition

Aurochs Hill: Fascynujące miejsce, w którym znajduje się malowidło polne z epoki brązu. Położone na stromym zboczu, z misternie wyciętym wzorem wokół malowidła, może okazać się najtrudniejszym zadaniem. Pamiętaj, aby działać powoli, ponieważ każde zniszczenie tego historycznego miejsca będzie wiązało się z wysoką grzywną.

Lawn Mowing Simulator: Landmark Edition

Dino Safari DLC (o wartości 4,99€):

Dino Safari po raz pierwszy otworzyło swoje podwoje w 1994 roku, aby wykorzystać powszechną obsesję na punkcie wszystkiego, co prehistoryczne, i z dumą kontynuuje swoją działalność do dziś. Ta ukochana lokalizacja jest jedną z głównych atrakcji turystycznych w okolicy, przenosząc zarówno dzieci, jak i dorosłych w minione czasy wokół dumnego, centralnego wulkanu. Istnieją cztery główne strefy, w których znajduje się osiem dinozaurów, a ich tereny wymagają opieki... jeśli jesteś wystarczająco odważny!

Lawn Mowing Simulator: Landmark Edition

Wybieg T-Rexa: Okryty złą sławą Tyranozaurus Rex jest ulubionym dinozaurem wielu osób, a jego ślady można znaleźć na wybiegu T-Rexa. Ostrożnie przycinaj je, by pozostały widoczne i nieskazitelne dla gości Dino Safari!

Lawn Mowing Simulator: Landmark Edition

Kanion Kredowy: Kanion Kredowy jest domem nie tylko dla bardziej unikalnych archaicznych stworzeń, ale także dla kawiarni, w której wszystkie grupy wiekowe mogą coś przekąsić. Niestety, maniery niektórych gości również można określić jako archaiczne - musisz więc zadbać o utrzymanie tego terenu w doskonałym stanie, zarówno poprzez koszenie, jak i sprzątanie śmieci.

Lawn Mowing Simulator: Landmark Edition

Dolina roślinożerców: Stada łagodnych olbrzymów "wędrują" przez Dolinę roślinożerców - a goście Dino Safari często korzystają z zacienionego miejsca pod Brachiozaurem lub pikniku z Parazaurolophusem. Najmłodsi goście Dino Safari mogą również korzystać z placu zabaw w

Dolinie Roślinożerców, dlatego tak ważne jest, by strefa ta była jak najbardziej czysta i zadbana.

Lawn Mowing Simulator: Landmark Edition

Podążaj krętą ścieżką przez gęste zarośla do Zagrody Raptorów, prawdopodobnie najbardziej niebezpiecznej ze wszystkich stref Dino Safari. Upewnij się, że nawet najbardziej przerażeni goście zatrzymają się na chwilę, by podziwiać nieskazitelnie czyste otoczenie, zanim zaczną uciekać przed zamieszkującymi go welociraptorami.

Lawn Mowing Simulator: Landmark Edition

Autentyczne doświadczenie w koszeniu trawników

Wykonuj kontrole terenu, ustawiaj wysokość ostrza i mierz obciążenie silnika, realizując różne zlecenia w trybie kariery, trybie swobodnym lub trybie wyzwań. Podejdź jeszcze dalej do koszenia, korzystając z kilku przystawek, takich jak rolki do pasów, zestawy do mulczowania, zbieracze trawy, recyklery, tarcze bijakowe i inne.

Lawn Mowing Simulator: Landmark Edition

Piękne, wiejskie, brytyjskie krajobrazy

Akcja Symulatora Koszenia Trawnika ma miejsce w pięknym brytyjskim miasteczku na wsi. Ruchliwa dzielnica mieszkalna, obszerne tereny zamkowe, urokliwe domki letniskowe i rozległe pola jeździeckie to tylko niektóre z miejsc, które czekają na Twoje ostrza.

Lawn Mowing Simulator: Landmark Edition

Licencjonowani producenci kosiarek z prawdziwego świata

Toro, SCAG i STIGA, a ich maszyny są pieczołowicie odtworzone. W podstawowej wersji gry dostępnych jest 12 kosiarek.

Lawn Mowing Simulator: Landmark Edition

Dokładne i uważne zarządzanie firmą

Zbuduj od podstaw własną firmę zajmującą się pielęgnacją trawników. Kupuj i modernizuj swoją siedzibę, zatrudniaj pracowników, kupuj reklamy i bilansuj księgi rachunkowe w miarę rozwoju i rozbudowy firmy.

Lawn Mowing Simulator: Landmark Edition

Dane techniczne

Gatunek
Symulacje / FPP / TPP
Stan
Fabrycznie nowa w folii
Nośnik
Blu-ray
Przedział wiekowy (PEGI)
od 3 lat
Wersja językowa
Polskie napisy
Tryby gry
Singleplayer
Przedsprzedaż
Nie
Wydawca
U&I Entertainment
Data premiery
29.07.2022
Kod produktu: 5060760887599
Kod producenta: 5060760887599

Opinie o produkcie (0)

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium