SilentiumPC Signum SG1M Pure Black

Cena: 219,00 zł 219.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Funkcjonalna obudowa SilentiumPC Signum SG1M

Obudowę SilentiumPC Signum SG1M wyróżnia ponadprzeciętna przestronność, uniwersalność i wysoki poziom wentylacji. Zwarta i dwukomorowa konstrukcja nastawiona jest na wysoki przepływ powietrza, a także na maksymalną w tym segmencie funkcjonalność. Znaki szczególne to specjalnie zaprojektowana platforma montażowa m.in. dla płyty głównej, charakterystyczny front z szerokimi wlotami powietrza i metalowym panelem, wentylator Sigma HP 120 mm, a także pełny zestaw filtrów przeciwkurzowych. Twój desktop otrzyma niepowtarzalną oprawę z czarną obudową, wyróżniającą się minimalistycznym designem i funkcjonalnością. Natomiast przestronne wnętrze pozwoli na swobodną konfigurację niezbędnych podzespołów. A wszystko to w bezkonkurencyjnym stosunku ceny do jakości. 

Obudowa SilentiumPC SPC231 - zdjęcie obudowy 

Najważniejsze cechy obudowy SilentiumPC Signum SG1M :

  • charakterystyczny front typu "metal";
  • przestronna i dwukomorowa konstrukcja z głęboką zatoką serwisową;
  • możliwość instalacji zestawu chłodzenia CPU na 161 mm oraz karty graficznej na 325 mm;
  • kompatybilność ze zintegrowanymi zestawami chłodzenia cieczą AIO z radiatorami;
  • wydajny wentylator Sigma HP 120 mm;
  • możliwość instalacji nawet do 8 wentylatorów;
  • pełny zestaw filtrów przeciwkurzowych;
  • możliwość montażu 2 nośników 2,5', a także 2 dysków 3,5" lub 2,5".

Obudowa SilentiumPC SPC231 - najważniejsze funkcje

Doskonała wentylacja

Konstruktorzy obudowy SilentiumPC Signum SG1M jako priorytet potraktowali przepływ powietrza. Na pierwszy plan wysuwają się heksagonalne otwory wentylacyjne po bokach obudowy. Dzięki temu przedni panel nie tylko świetnie wygląda, ale zapewnia także swobodny dostęp świeżego powietrza do wnętrza. Natomiast dołączony do obudowy wentylator Sigma HP 120 mm pozwala na bardzo skuteczne chłodzenie procesora, karty graficznej i innych komponentów zamontowanych w środku. Fabrycznie zamontowany jest jeden wentylator jednak użytkownik ma możliwość montażu siedmiu kolejnych.

Obudowa SilentiumPC SPC231 - system chłodzenia i wentylacji

 

Przestronne wnętrze pozwalające na swobodą konfigurację komponentów

Zewnętrzna część obudowy SilentiumPC Signum SG1M posiada dostęp do 2 portów USB 3.2 Gen1, gniazd słuchawek, mikrofonu oraz przycisku POWER, RESET. Wnętrze natomiast zostało podzielone na dwie główne strefy: jedna dla zasilacza oraz dysków twardych oraz druga dla reszty komponentów. Obudowa bez problemu pomieści płyty główne w formatach od mini-ITX do ATX, jak również wydajne karty graficzne o długości do 325 mm. Urządzenia 2,5" (np. nośniki SSD) można tak ustawić aby nie zajmowały miejsca przeznaczonego dla dysków twardych 3,5". Zostały do tego przygotowane specjalne zatoki w części serwisowej obudowy, po drugiej stronie tacki płyty głównej. Zapewnia to łatwy i wygodny dostęp do nośników w każdej chwili. Wystarczy tylko zdjąć bok obudowy i odkręcić śruby mocujące. Sprytny system aranżacji okablowania składający się z wielu przepustów, pozwoli na bardzo precyzyjne ułożenie przewodów, bez zakłócania obiegu powietrza w obudowie. Również z myślą o poprawie chłodzenia i wentylacji, zasilacz został umiejscowiony na podłodze obudowy. Obudowa posiada również cztery fabrycznie zamontowane filtry przeciwkurzowe: dwa na froncie, jeden pod zasilaczem i jeden na topie obudowy. Na uwagę zasługuje również wystarczającą ilość miejsca by zmieścić zintegrowane zestawy chłodzenia cieczą (AIO LC), dla których przewidziano miejsce z przodu obudowy (120/240/360) lub na górze (120/240). Z tyłu zaś śmiało możemy umieścić chłodnice do 120 mm.

Obudowa SilentiumPC SPC231 - wnetrze obudowy

 

Dane techniczne

Typ obudowy
Midi Tower
Standart płyty głównej
ATX • Micro ATX • Mini ITX
Ilość kieszeni 2,5'' wewn.
4
Ilość kieszeni 3,5'' wewn.
2
Liczba miejsc montażowych
6
Złącza na przednim panelu
1 x mikrofon • 1 x słuchawki • 2 x USB 3.0
Wymiary
448 x 205 x 413 mm
Waga
4.06 kg
Typ gwarancji
rękojmia
Okres gwarancji (miesiące)
24
Kod produktu: 1_679172
Kod producenta: SPC231

Opinie o produkcie (0)

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium