TP-Link Deco M9 Plus (2pak)

Cena: 1 146,00 zł 1146.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

TP-LINK Deco M9 Zestaw routerów Mesh AC2200 - 2 szt.

  • Deco wykorzystuje kilka urządzeń do stworzenia jednolitej sieci Wi-fi. Pożegnaj słaby sygnał i martwe strefy na zawsze!
  • Dzięki zaawansowanej technologii Mesh urządzenia automatycznie będą się przełączać podczas przemieszczania się po domu, aby korzystać z najszybszych dostępnych prędkości.
  • Dwa urządzenia Deco M9 Plus wystarczą, aby pokryć siecią dom o powierzchni do 400m2. Jeżeli potrzebujesz większego zasięgu, do sieci podłączyć można dodatkowe routery Deco. 
  • Deco M9 Plus oferuje trzy pasma sieci bezprzewodowej o łącznej prędkości wynoszącej aż 1,5 Gb/s, idealnej dla twojej sieci światłowodowej.
  • System Deco potrafi obsłużyć nawet do 100 urządzeń bezprzewodowych w sieci.
  • TP-Link HomeCareTM zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa sieci, oferując funkcję kontroli rodzicielskiej, wbudowane oprogramowanie antywirusowe oraz funkcję QoS.
  • Korzystając z aplikacji Deco szybko i bezproblemowo skonfigurujesz swoje urządzenia.

Deco to najprostszy sposób na zagwarantowanie mocnego sygnału Wi-Fi w każdym zakątku domu, aż do 4500 stóp kwadratowych. Ciesz się szybkim i bezpiecznym, trójzakresowym Wi-Fi, bez względu na to, ile masz urządzeń. Deco M9 Plus łączy i kontroluje urządzenia inteligentnego domu jako koncentrator, bez potrzeby stosowania dodatkowego koncentratora.


Funkcje specjalne
Sieć bezprzewodowa:  Tryb router / punkt dostępowy  Opcjonalnie Ethernet Backhaul  TP-Link Mesh Technologia:  MU-MIMO  Auto Path Selection  Self-Healing  AP Sterujący  Sterujący zespół  Beamforming Oprogramownie:  Kontrola rodzicielska  3-letni darmowy wbudowany antywirus  QoS (Quality of Service)  Reporting  Assisted Setup  Współpracuje z Alexa i IFTTT  Automation (dla inteligentnych urządzeń domowych)

 

Deco to najprostszy sposób na silny sygnał bezprzewodowy w każdym kącie twojego domu. Korzystaj z szybkich i stabilnych połączeń w trzech pasmach na wszystkich urządzeniach domowych rozmieszczonych na powierzchni 400m2. Deco M9 Plus pełni funkcję systemu centralnego, które łączy i kontroluje wszystkie domowe urządzenia smart.

 

Więcej niż zwykłe
połączenie Wi-Fi

Trzy pasma Wi-Fi zapewnią wszystkim urządzeniom w twoim domu niezwykle szybkie i stabilne połączenia. Dzięki dedykowanym połączeniom bezprzewodowym poszczególnych routerów Deco, użytkownicy mają do dyspozycji znacznie większą przepustowość łączy. System Wi-Fi AC2200 eliminuje problem z opóźnieniami w przesyle. 5G_1(867 Mb/s) nie jest jedynym dostępnym łączem rezerwowym, Deco M9 Plus korzysta także z 5G_2 (867Mb/s) oraz 2,4G(400Mbps) w przypadku wzmożonego ruchu sieciowego, zapewniając urządzeniom prędkości przekraczające 1000Mb/s, co jest rozwiązaniem idealnym dla sieci światłowodowych.

 

Koniec martwych stref Wi-Fi

Wyeliminuj martwe strefy Wi-fi w swoim domu dzięki systemowi Deco. Już nigdy nie będziesz musiał martwić się o stabilne połączenie.
Potrzebujesz większego zasięgu sieci? Dodaj kolejny router Deco.

 

1.Podłącz Deco do swojego modemu kablowego i włącz obydwa urządzenia

2.Pobierz i uruchom aplikację Deco

3.Postępuj zgodnie z instrukcjami na ekranie, aby skonfigurować system Deco.

 

 

Dane techniczne

Tryb pracy
Router • Access Point
Obsługiwane standardy
Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac)
Częstotliwość pracy
2.4 / 5 GHz
Prędkość transmisji (max.)
Wi-Fi 2200 Mb/s
Antena
Wewnętrzna - 6 szt.
Rodzaje wejść/wyjść
2 szt. - RJ-45 10/100/1000 (LAN/WAN)
Zarządzanie
Aplikacja
Szyfrowanie
WPA2, WPA2-PSK
Dodatkowe informacje
Zapora SPI Firewall, Kontrola rodzicielska, Sieć gościnna, Obsługa IPv6
Kolor
Biały
Wymiary (W x Sz x G)
46 x 144 x 144 mm
Gwarancja
36 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod produktu: 1_666460
Kod producenta: DECO M9 PLUS(2-PACK)

Opinie o produkcie (0)

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium