Tenda F3

Cena: 65,00 zł 65.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Poznaj router bezprzewodowy 300 Mbps Tenda F3

Sercem urządzenia jest układ scalony. To odpowiedni chip w routerze F3 zapewnia wysoką wydajność sieci bezprzewodowej, która umożliwia sprawne przesyłanie muzyki, przeprowadzanie rozmów wideo, wgrywanie zdjęć czy choćby strumieniowanie wysokiej jakości filmów. Intuicyjny interfejs  ustawień pozwoli nawet mniej wprawnym użytkownikom swobodnie korzystać z sieci bezprzewodowej. 

Router TENDA F3 - przód

Doskonały zasięg w całym domu

Router Tenda F3 sprawdzi się w każdym zakątku domu o powierzchni do 200 m². Trzy anteny zewnętrzne zwiększą zasięg sieci bezprzewodowej i pozwolą cieszyć się swobodnym surfowaniem po Internecie. Dzięki routerowi F3 wszystkie urządzenia mobilne w Twoim domu będą podłączone z siecią bezprzewodową oraz zwiększy jej zasięg tak aby docierał do każdego miejsca w domu. W ten sposób znika problem martwych punktów bez zasięgu sieci. 

 

Router TEND F3 - zasięg w domu

Sterowanie szerokością pasma

Sterowanie szerokością pasma w oparciu o adres IP umożliwia przypisanie pasma do określonych komputerów po to by wydajność sieci nie malała. Aby każdy użytkownik mógł korzystać z odpowiedniej przepustowości można przypisać rożne pasma do wielu zadań. Możesz potrzebować znacznie większej przepustowości gdy oglądasz swoje ulubione filmy lub słuchasz muzyki przez Internet niż ktoś z Twoich współdomowników,  kto korzysta głównie z poczty elektronicznej. Dostosowując sieć do różnych potrzeb możesz znacznie zwiększyć jej wydajność i tym samym w pełni wykorzystasz możliwości routera.

 Router Tenda 3 - pasma

To co wyróżnia router Tenda F3

  • Przepustowość sieci bezprzewodowej do 300 Mbps pozwala na szybkie przesyłania muzyki, ładowania zdjęć, rozmów wideo, strumieniowanie wideo w wysokiej jakości i innych czynności wymagających dużej przepustowości.
  • 3 wielokierunkowe anteny, każda o zysku 5dBi, zapewniają dostępność sieci bezprzewodowej w każdym zakątku domu. Można korzystać z pełnego zasięgu sieci bez żadnych opóźnień.

  • Zwiększony poziom zabezpieczeń dzięki obsłudze mechanizmów szyfrujących WPA, WPA2, WPA-PSK/WPA2-PSK.
  • Sterowanie szerokością pasma w oparciu o adres IP umożliwia administratorowi przypisanie odpowiedniej części pasma sieci do każdego komputera.

  • Bardzo prosty interfejs ustawień pomaga bez trudu uzyskać dostęp do Internetu.

Dane techniczne

Rodzaj urządzenia
Router bezprzewodowy
Obsługiwane standardy Wi-Fi
Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n)
Pasmo częstotliwości
2.4 GHz
Prędkość transmisji Wi-Fi (maks.)
300 Mb/s
Zabezpieczenia transmisji bezprzewodowej
WPA-PSK/WPA2-PSK, WPA, WPA2
Porty we/wy
1 x 10/100 Mbps WAN port, 3 x 1 10/100 Mbps LAN
Antena
3 zewnętrze, niezdejmowalne anteny 5dBi
Funkcje specjalne
Czas sieciowy, aktualizacja systemu, kopia zapasowa/przywracania, domyślne ustawienia fabryczne, hasło, logi systemowe, ponowne uruchomienie
Dodatkowe informacje
Tryby pracy: Router, WISP, czytnik uniwersalny, AP
Zarządzanie
Strona WWW
Wymiary (szer. x wys. x gł.)
128 x 26 x 91 mm
Gwarancja
36 miesięcy (gwarancja producenta)
Kod produktu: 3D79-1138D
Kod producenta: TENDA F3

Opinie o produkcie (0)

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium