Xbox One Kingdom Come Deliverance Royal Edition

Cena: 110,00 zł 110.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Zagraj w Kingdom Come: Deliverance 

Emocjonująca pierwszoosobowa gra RPG z otwartym światem, osadzona w realiach XV-wiecznej Europy Niespotykana wierność realiom historycznym Dynamiczna rozgrywka i wymagająca mechanika walki Specjalny dodatek cyfrowy: Skarby Przeszłości, zawierający nową zbroję dla Henryka oraz nowe lokacje

Za króla, ojczyznę i dla zemsty

Akcja właściwa gry rozpoczyna się w 1403r. i obejmuje różne rejony Europy Środkowej. Święty Cesarz Rzymski, Karol IV Luksemburski, umiera, a koronę dziedziczy jego syn, Wacław. Przyrodni brat Wacława, Zygmunt, król Węgier, dostrzega w tym niepowtarzalną szansę na zagarnięcie tronu i najeżdża Czechy, tym samym rozpoczynając krwawą wojnę domową. Gracz wciela się w postać Henryka, syna kowala, rzuconego w sam środek chaosu - kiedy wioska młodzieńca zostaje zrównana z ziemią, a rodzina wymordowana, chwyta on za broń i postanawia dokonać zemsty. Bohater odwiedzi różne regiony świata gry, walcząc jako rycerz, skrywając się w zakamarkach jako łotrzyk, lub też stosując dyplomatyczne triki niczym z repertuaru wędrownego pieśniarza, aby przekonać napotkane osoby do swoich racji.

Autentyczna średniowieczna przygoda

Świat gry został stworzony z ogromną dbałością o szczegóły, zarówno w warstwie wizualnej, jak i historycznej. Dzięki fotogrametrii i analizom źródeł historycznych, doświadczeni twórcy z Warhorse Studio wiernie i z pietyzmem odtworzyli realia średniowiecznej Europy Środkowej. Uwagę przykuwa szczególnie realistyczne odwzorowanie średniowiecznej architektury i lokalizacji - gracz otrzymuje 16 kilometrów kwadratowych z miasteczkami, wioskami, zamkiem i grotami. Zapoznaje się również z postaciami i wydarzeniami historycznymi oraz używa dokładnie odwzorowanej broni.

Wciągająca, intensywna rozgrywka

Kingdom Come: Deliverance oferuje ekscytującą fabułę RPG rozgrywaną z perspektywy bohatera pierwszoosobowego. Henryk zdobywa nowe umiejętności, otrzymuje bonusy, wypełnia misje główne i poboczne. Gracz ma do dyspozycji różnorodne bronie, a mechanika walki skonstruowana jest tak, aby zachęcać do łączenia ciosów w kombinacje, szukania słabości przeciwnika oraz odpowiedniej okazji do wyprowadzenia ataku. Dynamiczny system SI sprawia, że podejmowane przez bohatera wybory znajdują natychmiastowe odzwierciedlenie w otaczającym go świecie - popełnione przestępstwo zostanie zgłoszone władzom, kradzież wywoła skutki ekonomiczne, a zbudowana reputacja wpłynie na reakcje napotykanych postaci.

Dane techniczne

Gatunek
RPG
Stan
Fabrycznie nowy w folii
Nośnik
Blu-ray
Przedział wiekowy (PEGI)
od 18 lat
Tryby gry
Singleplayer
Przedsprzedaż
Nie
Data premiery
2019-05-28
Kod produktu: E72E-769F1
Kod producenta: 4020628717902

Opinie o produkcie (0)

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium