Sony

 

Świat napełniony emocjami i kreatywnością

Sony to jeden z największych producentów elektroniki użytkowej. Znany jest z urządzeń audio i video zarówno do użytku domowego jak i profesjonalnego. Oprócz tego oferuje między innymi sprzęt komputerowy, fotograficzny oraz monitory i wiele innych. Jednak najbardziej rozpoznawalne są telewizory i zestawy kina domowego tej marki. Na sprzęt Sony może sobie pozwolić szerokie grono odbiorców ponieważ marka zawiera produkty w różnych kategoriach cenowych.

 

Granie na najwyższym poziomie

Światowy lider rozrywki interaktywnej i cyfrowej stworzył markę PlayStation i związaną z nią rodzinę produktów i usług. Innowacyjne rozwiązania  PlayStation miały swoją premierę w Japonii w 1994 roku. Od tamtej pory na rynku pojawiły się już 4 wersje tej konsoli. PS4 uznawana jest obecnie za najpotężniejszą konsolę PlayStation, która zapewnia niesamowitą jakość dźwięku jak i obrazu.

PS4 pozwala odkrywać najgłośniejsze i najlepsze filmy, programy telewizyjne oraz całą muzykę świata. Jest uznawana również za najbardziej społecznościową konsolę, dzięki której masz kontakt online z innymi graczami.

 

 

Sprawdź produkty Sony:

> Kino strefa

> Konsole

> Gry

> Pady do konsol

> Słuchawki

 

 

Zobacz wszystkie produkty Sony >

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium