Tracer

Tracer - spełnia oczekiwania konsumentów

Firma TRACER powstała w 1999 roku i jest jednym z liderów na rynku akcesoriów komputerowych w Europie. Od samego początku nieustannie rozwija się, poszerza swój asortyment, co pozwala marce odnosić spore sukcesy branżowe i podnosić swoją renomę. Firma Tracer jest doceniana na rynku o czym świadczą liczne nagrody i wyróżnienia. Jako producent wielu rozwiązań dla graczy (produkty dla graczy i akcesoria gamingowe), Tracer kieruje się w swojej pracy ideą, że jego urządzenia mają służyć również do zabawy. Ta spora część produkcji jest skierowana do fanów gier oraz e-sportu. Marka Tracer wspiera rozwój e-sportu poprzez organizację i współpracę podczas różnego typu konkursów i zawodów. Oferta Tracer dostosowana jest do trendów rynkowych i oczekiwań konsumentów. Przystępna cena oraz solidna jakość i niezawodność produktów sprawia, że firma jest bardzo popularna i cieszy się dobrą opinią użytkowników.

Tracer Home&Office

Firma Tracer doskonali i poszerza na przestrzeni lat swoją ofertę. Seria Tracer Home&Office to linia akcesoriów komputerowych, multimedialnych i mobilnych, które mają ułatwiać codzienne korzystanie z technologii w domu i biurze. Oto kilka z nich: akcesoria komputerowe, czytniki, głośniki, kamery, laminatory, mikrofony, niszczarki, podkładki i wiele innych.

Tracer GameZone

Rozwiązania dla graczy, czyli seria GameZone to produkty, które zostały stworzone dla wymagających graczy. Wśród nich można znaleźć m.in. klawiatury dla graczy, myszki dla graczy, słuchawki dla graczy, kierownica do grania, podświetlane myszki i klawiatury.

Wśród katalogu produktów Tracer każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Atrakcyjna cena i jakość wykonania zainteresuje wielu użytkowników.

 

>> Słuchawki dla graczy

>> Myszki dla graczy

>> Klawiatury

 

>> Zobacz wszystkie produkty marki TRACER

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium