Xiaomi

Xiaomi
"Zawsze miej nadzieję, że zaraz zdarzy się coś ciekawego"

 

 

Charakterystyczne, pomarańczowe logo MI, które oznacza "Mobilny Internet" lub też jak sam producent pisze "Mission Impossible" jest rozpoznawalne już na całym świecie. Firma została założona w 2001 roku i wyznaje idee "innowacyjności dla każdego".

Xiaomi wierzy, że produkty wysokiej jakości, wytwarzane z użyciem najnowszej technologii powinny być dostępne dla wszystkich. Szeroka oferta obejmuje między innymi smartfony, telewizory i inteligentne akcesoria AGD i słuchawki. Nowoczesne smartfony w przystępnej cenie zdobyły popularność w wielu krajach. Fani marki Xiaomi doceniają prostotę i wygodę, a zarazem zaawansowane technologicznie i ergonomiczne produkty.

 

Nowoczesne smartfony

Firma Xiaomi jest obecnie najbardziej rozpoznawalna przez urządzenia mobilne. Nowoczesne smartfony, dorównujące technologiami topowym markom zadziwiają przystępną ceną. Urządzenia zachwycają również swoim wyglądem i prostotą użytkowania. Szeroka gama kolorystyczna sprawia, że trafiają w gusta nawet wybrednych klientów.

Xiaomi nieustannie udoskonala swoje produkty i nie boi się nowych wyzwań.

 

Routery sieciowe i wzmacniacze Wi-Fi

Xiaomi w swojej ofercie posiada również drobne akcesoria do użytku codziennego. Są to routery, wzmacniacze sygnału Wi-Fi i transmitery.

 

Sprawdź produkty XIAOMI:

> Smartfony

> Urządzenia sieciowe

> Słuchawki i głośniki

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium